Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jól elvoltunk erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól elvoltunk erre hirtelen nem keres. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Baratommal 5es fel éve egyutt vagyunk. Veszekedni nem szoktunk általában ha igen akkor eleg kicsinyes dolgokon. Ő 22lesz én 21. A gond az,hogy nem képes velem komoly dolgokról beszelni maximum ha osszeveszunk és pár hétig nem tudunk egymásról ami eleg siralmas.. Ami problémát jelent nálunk az az osszekoltozes és a nyaralás és hogy legutóbb kertem menjunk el valahova,de nem volt kedve viszont a barátaival elment sörözni.

-Osszekoltozes: régóta szeretnek vele osszekoltozni viszont ő eddig azzal kifogásolta hogy fiatalok vagyunk ezt ő is bevallotta,hogy nem ezért hanem azért mert bolond vagyok,viszont multkor megkerdezte tolem,hogy odakoltozok-e de ezt nem komolyan kerdezte..A bolondságot azzal magyarázta hogy én nem hallgatok ra vezeteskor.. Hat oke..

Nyaralás: nagyon szeretnek iden elmenni nyaralni,de ot sehogy nem tudom ravenni. Mindig tulorazik h az anyjaval eleg pénzük legyen. Én ki is fizetnem neki de sehogy nem akar jonni.’En ezt nem ertem...ebbol mindig csak a veszekedés van,pedig amit ő szeretne ahhoz mindig alkalmazkodok..

A legutóbbi veszekedés abból indult hogy massal eltud menni valahova velem meg nem,amihez kedvem lenne.Neki úgy jött le h ő sehova nem mehet..

Igazából csak én panaszkodtam neki ő meg azota se keres csak hogy minek voltam itt meg ott..

Nagyon hülyeségek nem is ertem ezeket mert nem lehet megbeszelni. Nagyon jól elvoltunk idáig :( aztán már 1hete nem beszelunk



2020. jan. 18. 08:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ez egy korrekt válasz azt leszámítva h nem dugni jártunk össze. Én nagyon szeretem ot nem megszokásból vagyok,voltam vele mindent vele terveztem.

De gondolom ez a dolog neki megint mashogy jött le,hogy a semmiert balhezok

2020. jan. 18. 09:30
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de aki szerelmes, fontos neki a másik az NEM tesz olyat hogy egy hétig le se sz.rja.


Ez a csávo nem akar tőled konmlyabbat mint a randizgatás azért mondom mert ugyanilyen voltam. Tallkozni oké, de összeköltözni, nyaralni nem. Csak én vállaltam a felelősséget azért, hogy a lánynak nem ez kell igy szakitottam vele.

2020. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A te érzéseidet nem vonom kétségbe. De az elmondottak alapján ő nem gondolja veled komolyan. Azt mondja hogy szeret? Azok csak szavak. Megkérdezte hogy oda költözöl-e? Tutira ezerszer felhoztad az összeköltözést, úgy érezte muszáj megtennie.

Neki jó hogy a kamaszéveiben volt kivel szexelni, te meg alaptalanul hosszú távra tervezel.

Ha mostantól nem említessz jövőre vonatkozó terveket, neki vajon mikor jut eszébe? Egy év,két év, soha?

2020. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak,azonnal dobd ki!
2020. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mindig kimutatta hogy szeret amikor vele voltam le se szállt rolam,mindig ő keresett,én úgy gondolom hogy inkább felt osszekoltozni. Gondolom most is az van benne hogy a semmin kiakadtam és majd keresem. Nem tudom igazából nehéz így megérteni :(
2020. jan. 18. 09:52
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol egy hete feléd se néz a pasi? Ennek most jött el a vége, törődj bele. Húzhatod még egy pár hétig, amíg ő nem mondja azt, hogy vége van, de semmi értelmét nem látom.
2020. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy korrekt válasz azt leszámítva h nem dugni jártunk össze."


Mièrt, mit csináltok mèg azon kívül? Pont azt ecsetelted, hogy nem jártok el sehova, nyaralni se akar menni stb. Komolyabb tèmáról, tervekről szintèn nem lehet vele beszèlni. Akkor most miről is szól a kapcsolat, hmm?

Èrtem èn, hogy a te èrzèseid szerint ez a kapcsolat nem erről szól, de a gyakorlat azt mutatja, hogy sajnos de igen.

2020. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Legutóbb mondtam neki amikor irt h mert voltam itt meg ott hogy ne keressen ha már normalisan nem tud velem megbeszelni semmit. Aztán ennyi volt
2020. jan. 18. 09:58
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szakítottak veled, csak még nem tűnt fel.
2020. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ezek utan hogy viselkedjek vele?? Gondolom egyszer fog keresni meg egyhelyen dolgozunk szoval nehéz lesz nem talalkozni
2020. jan. 18. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!