Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jól elvoltunk erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól elvoltunk erre hirtelen nem keres. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Baratommal 5es fel éve egyutt vagyunk. Veszekedni nem szoktunk általában ha igen akkor eleg kicsinyes dolgokon. Ő 22lesz én 21. A gond az,hogy nem képes velem komoly dolgokról beszelni maximum ha osszeveszunk és pár hétig nem tudunk egymásról ami eleg siralmas.. Ami problémát jelent nálunk az az osszekoltozes és a nyaralás és hogy legutóbb kertem menjunk el valahova,de nem volt kedve viszont a barátaival elment sörözni.

-Osszekoltozes: régóta szeretnek vele osszekoltozni viszont ő eddig azzal kifogásolta hogy fiatalok vagyunk ezt ő is bevallotta,hogy nem ezért hanem azért mert bolond vagyok,viszont multkor megkerdezte tolem,hogy odakoltozok-e de ezt nem komolyan kerdezte..A bolondságot azzal magyarázta hogy én nem hallgatok ra vezeteskor.. Hat oke..

Nyaralás: nagyon szeretnek iden elmenni nyaralni,de ot sehogy nem tudom ravenni. Mindig tulorazik h az anyjaval eleg pénzük legyen. Én ki is fizetnem neki de sehogy nem akar jonni.’En ezt nem ertem...ebbol mindig csak a veszekedés van,pedig amit ő szeretne ahhoz mindig alkalmazkodok..

A legutóbbi veszekedés abból indult hogy massal eltud menni valahova velem meg nem,amihez kedvem lenne.Neki úgy jött le h ő sehova nem mehet..

Igazából csak én panaszkodtam neki ő meg azota se keres csak hogy minek voltam itt meg ott..

Nagyon hülyeségek nem is ertem ezeket mert nem lehet megbeszelni. Nagyon jól elvoltunk idáig :( aztán már 1hete nem beszelunk



2020. jan. 18. 08:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de amikor róla beszélsz, olyan vagy, mintha még mindig 15 éves lennél. Pont ott rekedtél meg. Egy párkapcsolat alapja a kommunikáció, ez pedig nálatok nincs meg. Egy párkapcsolatban közösen terveztek (pl összeköltözés) ez pedig az ő részéről annyi hogy rá tudnád éppen dumálni, de nem erre vágyik. Egy párkapcsolatban a közös nyaralás élmény és nem nyűg.

A buta kifogásokon látszik (pl vezetési probléma) hogy valamit mondania kell, mert nem meri kimondani azt, amit gondol. Hogy jó veled, meg minden, de már unalmas ez így, nem villanyozod fel, és nem fog küzdeni érted. Legfeljebb akkor, ha az egyedülléttől jobban fél, mint a társas magánytól.

2020. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
#20-as Én nem tudom eldönteni, hogy ezen nevessek, vagy sírjak! 5 év után sem alakult ki semmiféle kommunikáció közöttetek. Minek vesztegetitek egymás idejét?
2020. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Rockarc ***** válasza:
100%

Ilyen idos koromban a haverokkal tobbet talalkoztam, mint te a baratoddal. Ez mar csak egy barati kapcsolat, de abbol sem az a fenyes fajta. A megszokas nagyobb ur, mint barmifele erzelem. Olyan nagyon em hianyzol neki, ha 1 hetig feled sem bagozik. Forditva is ez a helyzet. Elengedtetek egymast, csak nem mondtatok ki.


43F

2020. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek pazarolsz 5 évet olyanra, akivel nem lehet komoly dolgokról beszélni, meg aki megállja, hogy hetekig nem beszéltek valami h*lye osszeveszes után?
2020. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2022. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!