Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy ffi be, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy ffi be, de házas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összeismerkedtem a munkahelyemen egy akkor még házas ffi-vel. Barátkoztunk leveleztünk sokáig és sajnos vagy nem sajnos egymásba szerettünk. Viszonyunk lett és ez elég hamar ki is derült,a barátomat a felesége rögtön otthagyta, ő pedig felmondott .nekem a férjem megbocsájtott.Én ugy gondoltam hibáztam ,nem akarok válni stb. stb. de nagyon pici időn belül egyszerűen nem tehettem róla de muszály volt látnom a srácot hiányzott,tudom nem szép de visszahívtam. újból viszonyunk lett , elég kemény szerelmi viszonyunk, fülig szerelmesek vagyunk egymásba szinte létezni nem tudunk egymás nélkül,a srác könyörgött térden állva hónapokig hogy legyek korrekt és szóljak a férjemnek, de én igazából nem szeretnék elválni, nem birom otthagyni a férjem a családom, de nagyon szeretem a srácot, közben újból lebuktunk, de a férjem még most is megbocsájtott , a srác kezdett beletörödni hogy vége , de ma nem birtam tovább a bennem lévő nyomást és újra meg kellett keresnem , újból vele Is vagyok, Szeretem , nem tudo nélküle meglenni , de a családom sem birom elhagyni. érlek benneteket adjatok tanácsot véleményt ,hogyan döntsek mit tegyek mert ez kinyir mindhármunkat előbb utóbb .

2020. jan. 30. 15:27
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Senkivel nem fogok arról vitázni hogy mi a hűség mi a szeretet stb stb. , nem ez volt a kérdés . Tanácsot kértem mert bajban vagyok, ugyanis a mi kultúránkban nem elfogadott az h több emberi lényt is lehet szeretni ,és meg kell oldanom , még akkor is ha én tehetek arról hogy beleszerettem még másba is
2020. jan. 30. 17:09
 22/42 Bence_ ***** válasza:
90%

Mindenki önző.

Ő azt csinálja ami neki,"jó".

Utána kéne néznie, hogy miért teszi ezt, neki miért ez a jó?

Férje is azért fogadja el mert neki is valamiért jó ha vele van.

Kérdező csak saját magát tudja rendbe rakni, ha rendbe jön akkor rendeződik az élete is.

2020. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
14%
Én is hasonló helyzetbe kerültem :D
2020. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy féreg vagy...
2020. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a ferjed, normalis not erdemel.
2020. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem szerettél bele senkibe, max. fellángoltál átmeneti időre, de őt sem tiszteled, ahogyan a férjed sem. Mindkettőt ámítod, így lesüllyedtél a legaljára. Az önámításodat inkább meg sem említem. Tanácsot a láb szétrakás előtt kellene kérni, nem utólag. A legnagyobb baj, hogy az eszedet te sem használod, csak ami a lábad között van. Megvetésre méltó típus vagy. Ez van, ha sért, ha nem, de ez a valóság.
2020. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
utolsó ! emlegeted az eszem meg a lábam közét.. a szivem azt nem ? és a sorrend ? azt megsem kérdezed . de a fájó véleményed elfogadom . szia
2020. jan. 30. 18:12
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt észrevetted két hiszti közt, hogy mindenki azt tanácsolja, hogy válj el? Vagy ezt is a pi...ízé... a szíveddel olvastad? Néha az agyad is kéne használni.

Ha a férjed megbocsájtott, és most se vette észre, hogy tovább csalod, akkor nyugodj bele, hogy visszakaptad, ő is mással vigasztalódik. Majd beadja ő a válást.

2020. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Magadat biztosan szereted, de a két férfit még csak nem is tiszteled. Neked legyen jó, a többi mindegy.

Két szék közül pad alá... Azt érdemelnéd.

2020. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Te itt magadat sajnálod,holott a kért férfit kellene akik kényszerhelyzetben, de mégis kitartanak Melletted. Ha Te nem döntesz a sors fog dönteni, és valamelyiket végleg elveszíted. Ez így nem mehet tovább, Te is tudod. Mérlegelned kell és dönteni addig, amíg Te teheted ezt meg. Ha nem lépsz lehet,hogy azt a pasit fogod elveszíteni aki mellett döntened kellett volna.


Gondold át,hogy melyik őt hová vezet. Mi lesz ha a férjeddel maradsz, mit hozhat a jövő, tudsz-e Vele élni, köt-e még Hozzá érzelem? És gondold át ezt a szeretőd vonalán is.


Gondolom van gyereketek is, és bár erről nem írtál, de ez lehet az ok ami miatt mégsem tudsz a férjedtől elszakadni. Ha van gyereked gondolj abba bele,hogy bármennyi idős, érzékelheti ezt a téboly helyzetet otthon és ez Neki sem tesz jót.

2020. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!