Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy ffi be, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy ffi be, de házas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összeismerkedtem a munkahelyemen egy akkor még házas ffi-vel. Barátkoztunk leveleztünk sokáig és sajnos vagy nem sajnos egymásba szerettünk. Viszonyunk lett és ez elég hamar ki is derült,a barátomat a felesége rögtön otthagyta, ő pedig felmondott .nekem a férjem megbocsájtott.Én ugy gondoltam hibáztam ,nem akarok válni stb. stb. de nagyon pici időn belül egyszerűen nem tehettem róla de muszály volt látnom a srácot hiányzott,tudom nem szép de visszahívtam. újból viszonyunk lett , elég kemény szerelmi viszonyunk, fülig szerelmesek vagyunk egymásba szinte létezni nem tudunk egymás nélkül,a srác könyörgött térden állva hónapokig hogy legyek korrekt és szóljak a férjemnek, de én igazából nem szeretnék elválni, nem birom otthagyni a férjem a családom, de nagyon szeretem a srácot, közben újból lebuktunk, de a férjem még most is megbocsájtott , a srác kezdett beletörödni hogy vége , de ma nem birtam tovább a bennem lévő nyomást és újra meg kellett keresnem , újból vele Is vagyok, Szeretem , nem tudo nélküle meglenni , de a családom sem birom elhagyni. érlek benneteket adjatok tanácsot véleményt ,hogyan döntsek mit tegyek mert ez kinyir mindhármunkat előbb utóbb .

2020. jan. 30. 15:27
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a házasságnak annyi. Nem szeretsz te senkit, csak az izgalmat, amit a férjedtől már nem kapsz meg. Egy idő után ezzel a pasassal is unatkoznál. Te is azok közé a lények közé tartozol, akiknek lételeme a kalandozás, a nyugalom hosszútávon untatja. Nem is értem, hogy minek házasodtál meg. Most az egyszer légy korrekt, engedd el mindkettőt. Egyik sem lesz veled boldog egy életen át. Te nem az a fajta nőnemű vagy, aki ezt tudja nyújtani bárkinek is. Talán 60 éves korodban már nem a nemi szerved hajt majd. Addig meg dugasd magad mindenkivel, neked az való, nem egy stabil pont. Szívesen.
2020. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a ponton már olyan mindegy, hogy a férjed mit mond. Kétszer félrementél, tudja, hogy harmadszor is meg fogod tenn. Nincs itt már bizalom köztetek.

A szeretődet is sajnálom, mert nem akar ilyen kapcsolatot. Veled akar lenni, de te rohadt önző módon kihasználod csak.

2020. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%
Tudod kinek hazudozzál, te saját magadon kívül senkit nem szeretsz, főleg nem ezt a két férfit. Ha szeretnéd bármelyiket, akkor nem taposnál mindkettő lelkébe. Remélem anyád büszke arra, hogy egy ilyen ócska, olcsó, emerszabású ösztönlényt nevelt fel.
2020. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
te utolsó ! te tényleg az vagy egy utolsó, a más gondjain ócskázol, ? azthiszed nekem ez öröm bammeg ? szerinted miért jöttem tanácsot kérni ? lehet fikázni kívülről igen , de fogalmad sincs semmiről csak azt látod h két ffi . forjon be az orrod aztán legyél taknyos egy életen át , majd meglátjuk tetszik e amiről nem tehetsz
2020. jan. 30. 16:40
 15/42 Bence_ ***** válasza:
100%

Ebben csam te tudsz döntést hozni.

Mi lenne ha mind2 pasitól külön élnél egy kicsit?

Neked valamiért szükséged van a fejedre meg az új pasira is, szemmel láthatóan ő is függ tőled.

Önértékelési gondoltok is van, máskülönben lezárnád és utána nyitnál egy új kapcsolatot.

2020. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tehetsz róla? Mi vagy te, szobanövény? Hozod az egyik undotító DÖNTÉST a másik után, aztán még van pofád azt mondani, hogy nem tehetsz róla? Mégis kinek a felelőssége kezelni az érdelmeid, ha nem a tiéd?
2020. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
ha szeretsz valakit valakiket az döntéshozás? szerinted ? szobanövény ? nem veled fogok itt ezen vitázni leirtad a véleményed köszi , mehetsz
2020. jan. 30. 17:00
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
Magadon kívül nem szeretsz te senkit sem. Ha szeretnéd a férjed, akkor nem csalnád meg a háta mögött, nem titkolnád a viszonyt, nem vernéd át. Minden más csak mese és arra szolgál, hogy a saját lelkiismeretedet megnyugtasd. Becsaphatod magad, de attól még ez az igazság. Erről a helyzetről csak te tehetsz.
2020. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

"ha szeretsz valakit valakiket az döntéshozás?"


Igen, mivel a hűség döntés kérdése. Erről ennyit.

2020. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szeretsz valakit, nem döntéshozás. Viszont minden cselekedet, amit ezzel kapcsolatban lépsz, így a hűség is kizárólag csak döntés kérdése. A szerelem soha nem volt semmire se kifogás, az se kifogás, hogy egy gyenge szardarab vagy. Ha te képtelen vagy uralkodni az érzelmi világodon akkor egy szobanövénnyel, vagy ha jobban tetszik, egy csótánnyal állsz egy szinten, embernek se lehet téged nevezni.
2020. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!