Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy ffi be, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy ffi be, de házas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összeismerkedtem a munkahelyemen egy akkor még házas ffi-vel. Barátkoztunk leveleztünk sokáig és sajnos vagy nem sajnos egymásba szerettünk. Viszonyunk lett és ez elég hamar ki is derült,a barátomat a felesége rögtön otthagyta, ő pedig felmondott .nekem a férjem megbocsájtott.Én ugy gondoltam hibáztam ,nem akarok válni stb. stb. de nagyon pici időn belül egyszerűen nem tehettem róla de muszály volt látnom a srácot hiányzott,tudom nem szép de visszahívtam. újból viszonyunk lett , elég kemény szerelmi viszonyunk, fülig szerelmesek vagyunk egymásba szinte létezni nem tudunk egymás nélkül,a srác könyörgött térden állva hónapokig hogy legyek korrekt és szóljak a férjemnek, de én igazából nem szeretnék elválni, nem birom otthagyni a férjem a családom, de nagyon szeretem a srácot, közben újból lebuktunk, de a férjem még most is megbocsájtott , a srác kezdett beletörödni hogy vége , de ma nem birtam tovább a bennem lévő nyomást és újra meg kellett keresnem , újból vele Is vagyok, Szeretem , nem tudo nélküle meglenni , de a családom sem birom elhagyni. érlek benneteket adjatok tanácsot véleményt ,hogyan döntsek mit tegyek mert ez kinyir mindhármunkat előbb utóbb .

2020. jan. 30. 15:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a férjed, ha ő mindeddig hűsßges volt hozzád. Nálad ő mindenképp jobbat érdemel.
2020. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szív? Átvered a férjed, hitegeted a szeretődet. Milyen is ez a szív? Csapodár, kalandozó, hűtlen és aljas. Te mentél bele ebbe a viszonyba egy házasság mellett,nem más. Felelőtlen ember vagy, mert nem álltál meg, amikor még lehetett volna. A kielégülésed fontosabb volt mint a "szived". Akkor miről is beszélünk kérem szépen?? Elcseszted és ezt te okoztad saját magadnak. Vond le a tanulságokat saját magadról, hogy milyen ember is vagy te valójában. A szeretődet is hagyd, mert ő sem jár(na) veled jól. Bár az ő szerepe sem teljesen ártatlan ebben, hiszen tudta mibe megy bele. A férjed helyében két lábbal bsználak ki az ajtón, nem is értem mire is vár még. Lehet házvezetőnőnek még jó leszel neki.
2020. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
senki nem ért meg ?
2020. jan. 30. 20:54
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene megértenünk? Azt, hogy egy döntésképtelen r.banc vagy?

Baromira nincs rendben az sem, hogy félrekefélsz, de hogy nem vagy kepes tiszta helyzetet teremteni, na, az különösen nem normális dolog!

Családanyaként viszont gondolkldhatnál az agyaddal is, nemcsak a p.náddal! Nem állat vagy -elvileg-, hanem ember, aki tud uralkodni magán...

2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
60%
De én értelek és ezért tanácsoltam a nyitottságot.. de ha szerinted ez nem megoldás akkor muszáj lesz választás elő allitanod magad. Azt meg nem kivanom neked.
2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Elgurult a gyógyszered? :)
2020. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mit lehet megérteni egy emberen, aki előbb félrekefél, majd jajgat tanácsokért, amiket megkap, de nem képes az értelmezésükre?
2020. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Szegény férjed. :( Remélem, talál egy normális, hűséges nőt helyetted, aki valóban szereti.
2020. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaidból látszik Kérdező, hogy nem is valódi tanácsért jöttél ide, hanem csak azért, hogy valaki melléd álljon és megnyugtasson, hogy nem a te hibád, te nem tehetsz semmiről. Ez nem jött össze, és most nem tudod elfogadni, hogy nem olyan válaszokat kaptál, amilyeneket vártál. A válaszadók nagy része leírta, hogy aljasság amit csinálsz, és csak te tehetsz az egészről. Hagyd ott mind a két férfit, nekik is könnyebb életük lesz nélküled. Egyébként az is röhej, hogy egy felnőtt ember ennyire nem látja át a körülötte lévő dolgokat és ide jön tanácsért, és ha megkapja, még azt sem fogadja el. Egy 15 éves felelősségteljesebben gondolkodik mint te. És egy ilyen agyhalott nőnek van gyereke (ha van).
2020. jan. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Bence_ ***** válasza:
Többen is értenek.
2020. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!