Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nàlam eszik fürdik stb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nàlam eszik fürdik stb a baràtom es én ezt nem birom es nem is tetszik anyagilag akkor nem kene magatol tudnia?

Figyelt kérdés

Ha önàllo nö lettem aki honaprol hobapra szinte meg sem él akkor hogyan legyen ugy baratom hogy ne huzzon le?


Exemnek ha szoltam ez miatt kikàltott aranyàsonak es olyanokat vàgott a fejemhez hogy (en kerestem 140, ö 270),ha gyerekünk lesz vagy összeköltözünk akkor ö is csak 100 at ad bele,(többi pénzét az anyjanal gyüjti maguknak)akkor is ha szüles miatt csak gyeden stb lennék.

En ugye mondtam hogy en nem akarok gyereket, plane igy hogy èhezne. (Az alberlet rezsi kerül csak 100 ba meg sem èlnénk)


Mondanom sem kell, vége lett, azota is en vagyok neki az aranyàso meg milyen ember aki azt varja egy ffitöl hogy az egesz fizetését leadja, hiaba mondtam azt hogy anno apud nem a csaladert elt dolgozott?, hogy a csaladban nincs olyan én. miert sajnalja a sajat gyerekeitöl stb?


Mindemellett mig együtt voltunk tele lettem rezsitartozassal es minuszba kerültem. En nem tudok plusz egy ffinek fözni meg mindig elvàrta a kiados reggelit is stb


Azzal hogy vége lett ugy erzem ennek még most sincs vege.

Alakul egy kapcsolatom.

Megint kezdödni fog az hogy nàlam eszik alszik szexel stb.

Azzal ha azt mondja en is menjek at mint valami " cserekereskedelem" a hàtam is borsozik hogy azert legyek nala hogy fifti fifti legyen, attol en akkor is minuszban leszek.


Az uj alakulo kapcsolatomban komolyan en ezt màr temaba sem merem hozni.

Vagy mondhatjuk ugy is keptelen vagyok komolyabba/összeköltözösbe atvinni egy kapcsolatot igy.


Ha anyagilag 2-300 at keresnék, en akkor sem szeretnék (csunyan mondva) etetni egy felnött ffit esetleg gyerek mellett plusz es rezsit költsegelni ra.

Miközben ö meg gyüjt magànak. En a gyerekeimnek akarok gyüjteni az ex ezt el sem fogadta. A gyerekre ö nem szànna. Minösegi etkezes , babadolgokra magan nyelvtanulasra stb is azt mondta, minek az a gyereknek.


Szoval alakul egy kapcsolatom es ott tartok, én egyszerüen nem engedem be hozzam/az èletembe alapbol. Még amolyan felületes is az egèsz amugy.(nem vagyok a nyakàn)

De rögtön elsö nap mar kezdödne is hogy fözök ra.


Kérdès hogyan lesz igy komoly kapcsolatom egyaltalan?


2020. márc. 9. 07:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
91%

Az a kérdés, hogy akarsz komoly kapcsolatot azzal, akivel annyit nem bírsz megbeszélni, hogy legyenek az anyagiak.

Ne hagyd magad kihasználni!

2020. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
41%

Fhú... mint egy igazi hárpia.

Nem lehetett volna a kérdést feltenni idegbeteg vagdalózás nélkül?

De mindegy is, nézzük a lényeget!

Normális körülmények között nem szabadna, hogy ennyire minden a pénz körül forogjon. Tudod, én is volt, amikor 80 ezret kerestem, volt, amikor munkanélküli voltam, és volt, amikor 250 nettót. Volt, amikor jómódú barátnőm volt, volt, amikor mélyszegénységben élő, és volt, amikor átlagos. De soha nem volt probléma a pénz körül. Oké, egyszer kifogtam egy többé-kevésbé aranyásó beállítottságú csajt, de azt az egyet leszámítva egyszer sem volt az anyagiakból gond. Hogy hogyan csináltuk? Úgy, hogy nem azon pattogtunk, hogy ki mennyit keres, és főleg nem azt számolgattuk, hogy ki mibe mennyit ad bele. Valahogy ez olyan természetes volt... Ha szeretek valakit, akkor ha kell, segítek neki. Igen, ezt értsd anyagilag is. És ha mondjuk úgy alakul, hogy én vagyok rosszabb helyzetben, akkor aki szeret, az nem azon fog rinyálni, hogy miért nem perkálok neki százezreket. Természetesen ehhez az kell, hogy mindkét félnek legyen egy ép gondolkodásmódja és értékrendje. Hogy ha látja, hogy nem dúskálunk a pénzben, akkor ne félmillás ájfónt, meg Louis Vuitton cuccokat akarjon venni. Nyilván kell mindkét félnek a "saját mozgástér", de ebben a tekintetben sem vagyok a merevség híve. Egy ép ember fel tudja mérni, hogy mi az, amit megengedhet magának az adott anyagi helyzetben.

Erre mondják, hogy a párkapcsolat két ember egymást kölcsönösen segítő szövetsége.

Az meg másik kérdéskör, hogy talán olyasvalakit kéne keresned, aki társként tekint rád, és nem cselédként.

2020. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
14%

22# Végre egy normális hozzászólás 👍🙏

F

2020. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
94%

Merd szóba hozni mert ez igenis fontos,ha nálad el fizessen a kajába rezsibe azért 1-2 ejszakanal ne de ha sokat ottvan igen.

Sosem voltak milliomos párjaim de megtudtuk beszélni ezt mindig volt aki a közösbe adott után maradt összeget mert jobban keresett félre tette.. de akkorsem tartottam el magam /meg ő se magát hogy többet tehessen félre.



Ha ezen látványosan duzzog,vagy nem akar az étkezésbe pénzt adni akkor nos jobb ha kidobod.

Felnőtt férfi tudja hogy minden pénzbe kerül és plusz egy fő etetése nem mindegy. Ez nem sajnálom /nem sajnálom tőle kérdése hanem realitás.

2020. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
En aterzem,anno 130at kerestem, regi epitesu lakasban mindenem rament kb a rezsire kajara. En amikor panaszkodtam a magas szamlara, automatikusan felajanlotta hogy beszall. A teli honapokban ezt el is fogadtam ha nalam volt sokat. Kaja meg felvaltva ajanlottuk fel a bevasarlasnal hogy ki fizet de fokent en foztem.
2020. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
88%

Menynit van nálad a pasi? Mikor összejöttünk a férjemmel, 200km-re éltünk egymástól, ő egyedül, én a szüleimmel, így minden hétvégén én utaztam hozzá. Őszintén szólva meg se fordult a fejemben, hoyg belefizessek a rezsibe, amiért egy héten kétszer lezuhanyzok. Gondolom, egyesdül is annyit fűtesz, meg villany se ég nagyon többet, ha ketten vagytok. Mi anno a hétvcégén együtt főztünk, ahhoz közösen vásároltunk be, hol ő fizetett, hol én.

Persze más, ha konkrétan nálad él - mielőtt összeköltöztünk, nekem előbb ki kellett költöznöm az albérletemből, és 2 hétig nála laktam, akkor félhavi lakbér+rezsi felét fizettem, de ezt magamtól, nem is kellett kérnie.

Plusz azt írod, még csak most alakul a kapcsolat, ne parázz előre olyan dolgokon, ami még nincs is. Lehet, ez a pasi nem is akar majd sokat nálad lenni, vagy ő maga hozza fel, hogy belead a rezsibe.

2020. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom milyen körökben mozogsz, de nálam automatikusan szponzorálták a rezsimet, kaját, egyebet.

Egyszer egyszer vendég oké,főztem az elején, aztán ha rendeltem pizzát pl. kifizette. Vagy mikor összeköltöztünk, feladott pár csekket. És így kialakult egy közös kassza. Pl egyik hónapban kifizette az összes csekket, olyankor a kaját én álltam, másik hónapban én fizettem csekket, ő meg rogyásig hordta haza a kaját.

Aki parazita, annak mondhatsz te bármit, úgyis addig csűri csavarja amíg teljesen le nem húz. Aki meg normális, annak meg vagy mondani sem kell, vagy ugyanolyan fontos neki és magától felhozza a témát.


Szerintem első körben ne rajongd túl anyagilag a pasit, majd rájön, hogy főzés csak akkor van, ha bevásárol hozzá.

2020. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Köszi a tanàcsokat!

Akkor sem merem témaba hozni.

Igy, mig nem èlünk együtt es nem akar gyereket, még istenes is.


De valahogy csak meg kell tanulnom ezt egyszer helyén kezelni :(

De amiket olvasok is hogy mennyi nö is egyedül gyerekkel aztàn... Es ugye a pakliban raadasul még ez is benne van. Kockazat es nagyon nagy.

2020. márc. 9. 09:42
 29/54 anonim ***** válasza:
95%

Azért megdöbbentő, hány pasi látja úgy, hogy a rezsi nem tétel, a kaja pedig magától terem a hűtőben.

Az se gáz, hogy az ex alig adna bele a közös életbe, akkor se, ha közös gyerekkel gyed-en van, mert anyukánál halmozza a pénzét saját magának?

A kérdező anyagilag padlóra került. Nagy különbség, hogy kicsit nő a rezsi, vagy tartozás miatt kikapcsolják az áramot. De juszt se segít bele az exe. Viszont képes annak tudatában jól lakni a másik hűtőjéből, hogy a kérdező nem tud mit enni egész nap.

Ez lenne a normális, fiúk? Komolyan???

Na, ezért hajtjuk el a halál fas2ára a mamahoteles kisfiúkat, akik egy percig nem éltek egyedül!


Kérdező, ezt meséld el a mostani pasidnak, és a reakciója sokat elárul. Azt pedig ne hidd, hogy azért, mert 200+ keres valaki, nem fog tudatosan kihasználni! Tanultál az esetből, most már ügyesebb leszel. Most pedig azt tanulod meg, hogy kell ezt időben, az elején letisztázni.

2020. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes kérdés.


Én FÉRFI vagyok. Több alkalommal leírtam már itt, hogy én mindig segítem az aktuális barátnőmet/szeretőmet. Ha felmegyek bevásárolok neki, kifizetem kérés nélkül a számláit, szerelőt hívok és ki is fizetem,...

Na erre mindig megkaptam itt a troll gethziktől, hogy milyen állat vagyok, mert meg akarom venni őket, meg mit atyáskodok, meg azt, hogy ők kidobnának, ha ilyet tennék velük.

Szerintem pedig alap, főleg ha a lány diák, vagy csak egyszerűen nem áll úgy.

SOKKAL nagyobb segítség szerintem kifizetni a fűtést, mint venni egy Ájfos22goldedisünt, és hasznosabb is.

2020. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!