Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nàlam eszik fürdik stb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nàlam eszik fürdik stb a baràtom es én ezt nem birom es nem is tetszik anyagilag akkor nem kene magatol tudnia?

Figyelt kérdés

Ha önàllo nö lettem aki honaprol hobapra szinte meg sem él akkor hogyan legyen ugy baratom hogy ne huzzon le?


Exemnek ha szoltam ez miatt kikàltott aranyàsonak es olyanokat vàgott a fejemhez hogy (en kerestem 140, ö 270),ha gyerekünk lesz vagy összeköltözünk akkor ö is csak 100 at ad bele,(többi pénzét az anyjanal gyüjti maguknak)akkor is ha szüles miatt csak gyeden stb lennék.

En ugye mondtam hogy en nem akarok gyereket, plane igy hogy èhezne. (Az alberlet rezsi kerül csak 100 ba meg sem èlnénk)


Mondanom sem kell, vége lett, azota is en vagyok neki az aranyàso meg milyen ember aki azt varja egy ffitöl hogy az egesz fizetését leadja, hiaba mondtam azt hogy anno apud nem a csaladert elt dolgozott?, hogy a csaladban nincs olyan én. miert sajnalja a sajat gyerekeitöl stb?


Mindemellett mig együtt voltunk tele lettem rezsitartozassal es minuszba kerültem. En nem tudok plusz egy ffinek fözni meg mindig elvàrta a kiados reggelit is stb


Azzal hogy vége lett ugy erzem ennek még most sincs vege.

Alakul egy kapcsolatom.

Megint kezdödni fog az hogy nàlam eszik alszik szexel stb.

Azzal ha azt mondja en is menjek at mint valami " cserekereskedelem" a hàtam is borsozik hogy azert legyek nala hogy fifti fifti legyen, attol en akkor is minuszban leszek.


Az uj alakulo kapcsolatomban komolyan en ezt màr temaba sem merem hozni.

Vagy mondhatjuk ugy is keptelen vagyok komolyabba/összeköltözösbe atvinni egy kapcsolatot igy.


Ha anyagilag 2-300 at keresnék, en akkor sem szeretnék (csunyan mondva) etetni egy felnött ffit esetleg gyerek mellett plusz es rezsit költsegelni ra.

Miközben ö meg gyüjt magànak. En a gyerekeimnek akarok gyüjteni az ex ezt el sem fogadta. A gyerekre ö nem szànna. Minösegi etkezes , babadolgokra magan nyelvtanulasra stb is azt mondta, minek az a gyereknek.


Szoval alakul egy kapcsolatom es ott tartok, én egyszerüen nem engedem be hozzam/az èletembe alapbol. Még amolyan felületes is az egèsz amugy.(nem vagyok a nyakàn)

De rögtön elsö nap mar kezdödne is hogy fözök ra.


Kérdès hogyan lesz igy komoly kapcsolatom egyaltalan?


2020. márc. 9. 07:31
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
4%

Jesszusom.


Ugylátom neked inkább pènz kell mintsem egy párkapcsolat.


Nekem is volt olyan barátom aki többet keresett mint èn viszont nagycsaládosok voltak ès a volt, hogy egyèb okok miatt de segítenie kellett a családját azzal, hogy odaadja nekik a pènzèt. Viszont sokszor hónap vègère így sem jöttek ki ezèrt volt, hogy èn segítettem őket. Pènzt nem akartak elfogadni így mindig bevásároltam, hogy legyen mit enniük. Szegènyek mindig rosszulèreztèk magukat emiatt, hogy segítek meg mondták visszaadják de mondtam, hogy nem kell visszaadni hisz egy család vagyunk. Vannak sokkal fontosabb dolgok az èletben mint a pènz.

Soha egyetlen percre sem kezdtem számolgatni, hogy mennyit költöttem rájuk nem is èrdekel. Nem a pènztől leszel boldog.

2020. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
5%

Szegény jelőlt! Még egy percet nem volt nálad, s te már számolgatsz!

Nálad eszik, alszik, s szexel...

Ezekért mennyit fogsz felszámolni?

Kaja? Alvás? Szex? Melyik mennyibe kerül? 2 órára befizetek.

2020. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
87%

Azért érdekes "férfiak" vannak, ott fürdik, eszik a nőnél, több mint két és félszer annyit keres és amikor a másik, jelzi, hogy nem bírja anyagilag, akkor még a nő az aranyásó.

Mondjuk, itt is megmutatkozott ez a mentalitás pár hozzászólásban, de legalább majd be lehet linkelni szép példának, amikor pasik sírnak, hogy mekkora elvárásaik vannak a nőknek, meg mindegyik a pénzre megy, szegény férfiak stb.


Kérdező, téged mindig ugyanazok a típusok találnak meg? Ezen kéne elgondolkodni, hogy miért. Valószínűleg az önbecsüléseddel/önértékeléseddel lehetnek gondok. Tartsd már magad annyira, hogy ilyen alakokkal szóba sem állsz. Az anyjával teszi el a pénzét, a gyereke meg egyen zsíroskenyeret? Az ilyen remélem, nem is szaporodik.

A kapcsolat elején vannak apróbb gesztusok, már azokból leszűrni, milyen egy ember. Ha valaki egy spúr, lehúzós alak, azzal nem szabad kezdeni.

Nem kellene, hogy kellemetlen legyen neked ilyenekről beszélni a partnereddel, ezek teljesen normális dolgok. Meséld el neki, hogy jártál és nézd meg mit mond. Az is sokat elárul. Én azt is simán elmondanám, hogy nem állok túl jól anyagilag és akkor lehet, magától észbekap.

2020. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
5%
Pont egy ilyen gyökértől váltam el mint te. Én eltartottam, etettem, itattam, az csak magára keresett, meg követelőzött ill zsarolt h én a szemét férfi. Az is azt nézte én mit hogyan, azt elkezdett irigykedni. Ő miért adjon ő kevesebbet keres. Ő nem mos/főz mert "lenézem". Kisebbségi komplexus és kettős mérce angyalom ez is. Vagy pofán vágod magad és észhez térsz, vagy későbbiekben nem lesz neked semmiféle kapcsolatod sem.
2020. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
17%
Nem megbántani akarlak,de nincs igazad. Ne legyél önző,nagyon csúnya dolog. Nekem se esne jól ha ilyet vágna a fejemhez az a nő aki elvileg szeret (pontosabban magát szereti csak). Azon gondolkozol,hogy be sem engeded magadhoz.....ez igen...
2020. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az eddigi válaszokat. Teljesen oké, ha felezitek a kaját. Ha meg odaköltözik tényleg, akkor a rezsit is. Addig azért zuhanyozni meghívhatod, fűteni, világítani gondolom ugyanannyit fogsz. Ő meg hozzon néha két zsemlét, ha jön. Nyisd ki a szád és őszintén mondd el, ha valamire nem futja. Ha meg ezért otthagy, akkor jobb előbb kiderüljön, mint később.

A gyerekről még szerintem kár gondolkodni ezen a szinten. Gyereket majd vállalj csak olyannal, aki hajlandó házasságba, közös számlával. De ettől függetlenül próbálkozz jobban fizető állást szerezni, képezni magad - az annak a leendő gyereknek is jó példa :)

2020. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
81%
Megmondod a jövendőbelinek, mi a helyzet ennyi. Legyen már színvonal, pls.
2020. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
91%

Akik itt azt írjak hogy Mikyen a kérdező sosem voltak anyagilag rossz helyzetben?

Én voltam rossz helyzetben és nem vagyok egy fukar így sajnálom mastol a dolgot , de tudtam ha megfőzöm az adott ételt nekem utána két napra nem marad ....

Ez nem lehúzás szerintem ha ad bele a költségekbe.

2020. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg mekkora szemét már a kérdező, hogy nem akar éhezni meg nyomorogni, hogy a pasi anyukánál gyűjthesse a pénzt.

És akkor csodálkozik a sok kedves-rendes szűz kiscsávó, hogy nem kellenek a kutyának sem.

2020. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
88%

Nem csodálom, hogy ennyien támadják a kérdezőt.

A Gyakorizó idióták hozzáállása a pénzhez a párkapcsolatokban a következő:


- Ha a nő elfogad/kér egy pohár vizet, akkor aranyásó, "K".

- Ha a férfi segít, akkor undorító, hogy meg akarja venni a lányt. Sugardaddy.


És persze itt mindenki havi 800 felett keres.

2020. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!