Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nàlam eszik fürdik stb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nàlam eszik fürdik stb a baràtom es én ezt nem birom es nem is tetszik anyagilag akkor nem kene magatol tudnia?

Figyelt kérdés

Ha önàllo nö lettem aki honaprol hobapra szinte meg sem él akkor hogyan legyen ugy baratom hogy ne huzzon le?


Exemnek ha szoltam ez miatt kikàltott aranyàsonak es olyanokat vàgott a fejemhez hogy (en kerestem 140, ö 270),ha gyerekünk lesz vagy összeköltözünk akkor ö is csak 100 at ad bele,(többi pénzét az anyjanal gyüjti maguknak)akkor is ha szüles miatt csak gyeden stb lennék.

En ugye mondtam hogy en nem akarok gyereket, plane igy hogy èhezne. (Az alberlet rezsi kerül csak 100 ba meg sem èlnénk)


Mondanom sem kell, vége lett, azota is en vagyok neki az aranyàso meg milyen ember aki azt varja egy ffitöl hogy az egesz fizetését leadja, hiaba mondtam azt hogy anno apud nem a csaladert elt dolgozott?, hogy a csaladban nincs olyan én. miert sajnalja a sajat gyerekeitöl stb?


Mindemellett mig együtt voltunk tele lettem rezsitartozassal es minuszba kerültem. En nem tudok plusz egy ffinek fözni meg mindig elvàrta a kiados reggelit is stb


Azzal hogy vége lett ugy erzem ennek még most sincs vege.

Alakul egy kapcsolatom.

Megint kezdödni fog az hogy nàlam eszik alszik szexel stb.

Azzal ha azt mondja en is menjek at mint valami " cserekereskedelem" a hàtam is borsozik hogy azert legyek nala hogy fifti fifti legyen, attol en akkor is minuszban leszek.


Az uj alakulo kapcsolatomban komolyan en ezt màr temaba sem merem hozni.

Vagy mondhatjuk ugy is keptelen vagyok komolyabba/összeköltözösbe atvinni egy kapcsolatot igy.


Ha anyagilag 2-300 at keresnék, en akkor sem szeretnék (csunyan mondva) etetni egy felnött ffit esetleg gyerek mellett plusz es rezsit költsegelni ra.

Miközben ö meg gyüjt magànak. En a gyerekeimnek akarok gyüjteni az ex ezt el sem fogadta. A gyerekre ö nem szànna. Minösegi etkezes , babadolgokra magan nyelvtanulasra stb is azt mondta, minek az a gyereknek.


Szoval alakul egy kapcsolatom es ott tartok, én egyszerüen nem engedem be hozzam/az èletembe alapbol. Még amolyan felületes is az egèsz amugy.(nem vagyok a nyakàn)

De rögtön elsö nap mar kezdödne is hogy fözök ra.


Kérdès hogyan lesz igy komoly kapcsolatom egyaltalan?


2020. márc. 9. 07:31
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%
Megfigyeltétek már??? #49-50 leírta a tömény valóságot,és mind a ketten le is lettek pontozva. Nincs sejtésetek,hogy vajon melyik nem pontozhatta le őket?
2020. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Kicsit tudatosabban kene iranyitanod a kapcsolataidat. A majd magatol alakul,, meg lesz valahogy es a tobbi az lathatoan nem mukodik. Huzz egy vonalat. Amig randiztok, addig ugyis a masik megismerese a cel. Amikor ugy dontotok, hogy ez mar tobb, mint randizgatas na pont ekkor kell felhozni a temat, hogy akkor hogyan tovabb? Utana mehet az egymas lakasara mentek es a netflix & chill.


Egyuttles, kozos kassza, gyerekek, kulfold, ezeket mind le kell tisztazni, hogy ki mit akar, hogyan latja a jovot. Legalabbis, ha komoly kapcsolatot akarsz. Ha pedig etetni szeretned, meg szexxel kiszolgalni az anyamasszony katonait, akkor pedig kerulni ezeket a temakat. Amikor meg nem birod mar tovabb, akkor kidobalod oket, nekik meg ugyis pluszban marad a szamla, nem fognak zokogni utanad, leven sose vettek komolyan. Az elkotelezodes nemcsak lelki, de anyagi felelosseg is. A kozos jovobe nemcsak szep szavakat kell fektetni, mert abbol sosem lesz kamat.


43F

2020. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
97%

Tömény valóság, hogy mindenki félrelép? Inkább keserű vélemény.


Arany középút. Nem kell a pasinak állnia MINDENT. Nem kell kiszednie a számlákat a postaládából, és befizetnie a rezsit. Elég, ha mikor átmegy, visz kaját. Ennyi kellene, ez ne mondjátok, hogy aranyásás, vagy nem szerelem.


És miért jelentené azt, hogy sajnálja tőle? Ha hónap közepén ott áll a nő pucér seggel és üres tárcával, mert a férfinak laktató reggeli kellett, ami megdobta a kiadásokat, akkor nem azon menne itt a hiszti, hogy miért nem kér pénzt? Vagy akkor azt mondaná mindenki, 2 hetet kibírsz fizuig, legalább bebizonyítod, hogy szereted.

2020. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
76%

#51, én is lepontoztam (65f), mert szerintem több nő volt az életemben, mint az összes hozzászólónak, ribi még egy se. Szóval nem ígY tapasztaltam


Kérdező, még csak alakul a dolog, máris elkönyvelte, hogy ez is egy lehúzós?

N3 alakuljon, alakítás! Ez eléggé megkerülhetetlen kérdés, és semmi komlpikált nincs benne: csak pénz.

(aki még az anyukájával gyűjt, az odajárjon dugni is)

2020. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!