Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál hogy működik a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál hogy működik a közös kassza?

Figyelt kérdés
Párom kap 280 ezret, én 107 ezer minimálbért. Ő kézbe kapja a fizetést, én számlámra. Az a gondom, hogy ha megyek boltba vagy számlát fizetni vagy bármi akkor mindig az én pénzem költöm. Hónap végén szólok neki, hogy mostmár adjon pénzt mert nekem kevés van. Már felhoztam neki ezt, hogy szerintem ez így nem jó, de azt mondja szóljak nyugodtan ha kell pénz meg az övé az enyém is közös kassza van. De nekem ez így gáz. Ráadásul nem is az van, hogy beteszi a fiókban és csak onnan kiveszem. Hanem pénztárcájába van az egész. Kellemetlen így nekem meg ha ne adj isten külön megyünk akkor nekem egy forintom sincs neki meg ott van a több száz ezer mert szinte mindent én fizetek. Ha együtt megyünk boltba vagy bárhova akkor ő fizet, de ritkán van ilyen, általában én vásárolok

2020. márc. 9. 10:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
66%

tehát ha jol ertem:


te pénzedből költesz rezsire számlákra vásárolsz.

Ő néha hó végén ad neked, a többi pénzt a pénztárcájában gyűjti. 280 ezret keres.


Akkor ha ez alapján jól értelmezem legalább 200e ft megmarad neki havonta, az 2.4 millió évente, ovis gyereketek van, ez alapján 5 éve MINIMUM együtt vagytok, tehát 12 MILLIÓ forint van a tárcájában.


Ez NEM NORMÁLIS, azonnal beszélj vele, NEM járkálunk 12 millióval, igen nagy felelőtlenség.

2020. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!