Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő elhízik a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elhízik a kapcsolatban az évek során, akkor miért sérelmezi, ha a férfi már nem kívánja vele annyira a szexet?

Figyelt kérdés
Itt most nyilván nem 1-2 kilós feleslegről van szó, hanem mondjuk 4 év alatt +20 kilóról.

2020. márc. 20. 10:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
És még engem pontozott le valaki, amikor írom, hogy beteg a kérdező. Két értelmes gondolatot nem tud elmondani, érvelni nem tud, empátiája, kognitív képessége zéró. Vicces, hogy így begurult attól, hogy valaki értelmes módon válaszol neki, csak éppen nem neki tetsző választ ad... :-)
2020. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Hát te tényleg nagyon hülye vagy... Ne verd annyit a fejed a falba, vagy nem tudom, gondold át a gyógyszereidet, mert iszonyatosan ostoba vagy.


Én értem mit mondasz, viszont nem értek vele egyet. Mert baromság. Meg is indokoltam, hogy miért. Erre te fogod magad, és elkezdesz rám degradáló jelzőket használni. Olyan fölényes, lekezelő stílusban mondod itt az álomvilágból származó, a valóságot nyomokban sem tartalmazó undorító közhelyeidet, hogy ezért a hangnemért személyesen leöntenélek egy vödör hidegvízzel.


Ám neked még ez sem elég! Adtál választ, jeleztem, hogy a beszélgetésnek részemről vége. De te mit csinálsz? Elkezdesz itt vergődni nekem, pattogsz, mint egy hülyegyerek, és nyomod tovább az okoskodó gusztustalan nyomorék dumáidat. Mégis ezután mire számítasz te nyomorult? Hogy majd meghunyászkodok neked, csak mert te állításod szerint "érett nő" vagy?


Hát a nagy francokat, te szerencsétlen! Ha nekem támadtál, én is olyan hangnemet fogok megütni veled szemben, amilyet megérdemelsz. Az én szememben senki nem érdemel önmagában tiszteletet a neme vagy a kora miatt. Azt ki kell érdemelni a tetteivel. Te egyedül a megvetésemet és az undoromat váltottad ki.


Az itteni lepontozás egyébként semmit nem számít általában. Sajnos a hangos többség olyan liberális feminista agymosott álszent képmutató fölényes idióta gyökér, mint te vagy.


És mostmár tényleg húzz innen a p1c$ába, te kommenthuszár, és éljed inkább a saját álomvilágbeli életedet. Vagy akaszd fel magad, nem érdekel.

2020. márc. 24. 19:33
 33/36 anonim ***** válasza:
74%
A legtisztább, ha megkérdezed tőle. A válasza után már okosabb leszel. Ha meg megkérdezted és nem kaptad meg a szàmodra értékelhető választ, akkor nem a fszod nem felállásán kell elgondolkodnod, meg azon, hogy ő miért sérelmezi a visszautasításodat, hanem azon, hogy mi értelme ennek a kapcsolatnak. Mert a jelenlegi helyzetben semmi. Neked ő már így nem vonzó, neki meg az nem felel meg, hogy a jelenlegi külseje neked nem tetszik. Az, hogy állïtásod szerint szereted, de szexuálisan nem vonzódsz már hozzá, inkább baráti kapcsolatra hajaz, nem párkapcsolatra. Mint a jó öreg nyugdíjas házasságok. Ülsz a langyos fosban, mint sokan. Húzod a saját és az ő idejét feleslegesen. Ő nem fog változtatni, mert miért is tenné, ha így is ott vagy mellette, meg neki így jó.Nincs kedve fogyózni azért, hogy neked a farkad ùjra kemény legyen. Ez az ő döntése. A tiéd meg lehet az, hogy lelépsz egy elképzeléseidnek megfelelő nőhöz. A kérdésed olvasva, ez lenne a legtisztább út rëszedről. Te is jól járnál, mert neked vonzó nőt bszhatnál megint.Ő is jól járna, mert lenne esélye egy olyan emberre, aki a mostani formáját is kívánatosnak találná és nem akarná a saját elképzeléseire formálni, mint te. De ugye ehhez az kéne, hogy a kapcsolatfüggőségből mindketten kigyógyuljatok, és betudjátok látni, hogy ez a kapcsolat így már nem működik, csak kínlódás. A nagy szereteted is baráti már csak, nem szerelem. A szerelem része a szexuális vonzalom is. Anélkül nem szerelem. A barátod szereted szexuális vonzalom nélkül, nem a párodat.
2020. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Még mindig eléggé fölényes és lekezelő válasz, de talán már egy fokkal jobb, így én is ennek megfelelően egy fokkal visszaveszek.


Persze ez elméletben olyan jól hangzik, amit írtál, hogy az ember ne érje be egy szimplán elviselhető kapcsolattal, hanem szakítson, és keressen olyat, aki számára tökéletes.

A valóság ezzel szemben az, hogy ez az alternatíva sokak számára nem elérhető.


Mondok is példát.


Tegyük fel, hogy lakást akarok. Jó elhelyezkedésű, jó infrastruktúrájú minőségi, új építésű lakást. Csendes, nyugodt, szép, tiszta környezetben, rendezett lépcsőházzal, kulturált lakókkal; három szobával, ízléses elhelyezkedéssel, zöld területre néző kilátással.

De a fizetésem csak nettó 170 ezer forint. Örökölni nem örököltem, és nem is fogok. A családi háttér nem tud segíteni. Szóval a számomra tökéletes lakás nem elérhető. Márpedig valahol laknom kell, szóval valószínűleg inkább beérem egy garzonnal is csak legyen valami.


Másik példa: mondjuk hét éve dolgozok egy munkahelyen. Szeretnék többet keresni valószínűleg, de nem fogok ugrálni, ha meglévő munkahelyem egyébként összességében megfelelő. Nem fogok felmondani és bizonytalan ideig munkanélküli lenni. Mert könnyen lehet, hogy a jobban fizető helyekre nem vennének fel, vagy ha fel is vennének, hamar kiderülne, hogy ott is vannak bajok. Szemét kollégák, terrorizáló főnök, rabszolgatartó cég, emberfeletti követelményrendszer, feszült munkahelyi légkör - vagy akármilyen tipikus munkahelyi problémák.


Érted már? A férfiak nem azért maradnak a langyos vízben, mert kapcsolatfüggők. Hanem reálisabban fel tudják mérni a saját húspiaci értéküket, a saját párkapcsolati lehetőségeiket. Az idő és a tapasztalat megtanítja nekik a bölcsességet, hogy nem létezik "igazi", nem úgy működik, hogy mindenkinek van egy párja, akivel tökéletes lesz minden. Megtanuljuk a valóságot és ennek megfelelően alakítjuk az életünket. Elfogadjuk, hogy mi hol helyezkedünk el a táplálékláncban és így élünk. Az igényeinket igyekszünk a valósághoz igazítani.


(Persze sokan nem elég értelmesek ahhoz, hogy felfogják ezt, és inkább mindenfélét hazudnak maguknak, csak hogy ne kelljen ezzel szembesülni. Ez már az ő bajuk.)


Nekem párommal sok szempontból jól működik a kapcsolatunk. Tudunk együtt élni, együtt ellátni feladatokat, megosztani a kötelezettségeket, tudunk egymásra támaszkodni. Tudunk egymással ténylegesen beszélgetni, kommunikálni. Tudunk együtt szórakozni, kikapcsolódni, nem unjuk egymás személyiségét. Kialakítottunk együtt egy életet (ami már jelentős anyagi-érzelmi-idő-és energiabefektetéssel járt!).


Nem helyesebb döntés lenne már inkább akkor neki egy kicsit összeszedni magát?


A nyíltan rákérdezést a dolgokra meg fogom tenni. Előtte nyilván kíváncsi lettem volna mások - anonim véleményekre - hogy lássam, hogyan érdemes ebbe belevágni. De ez az oldal menthetetlen.

2020. márc. 26. 07:32
 35/36 anonim ***** válasza:

Oké kérdező. Érthető amit írsz. Remélem megírod majd a párod vàlaszát is. Kíváncsi vagyok rá. Ennek ellenére továbbra is fenntartom azt, amit írtam előzőleg.

Igen, neki is összekellene szednie magát, de ezt csak úgy tudja megtenni, ha neki saját magának lesz igénye rá. Amïg ez nincs így, addig nem fog változni semmi sem. Ezzel legyél azért tisztában. És itt jön képbe az, hogy vagy maradsz vele így, vagy keresel olyat aki vonzó lesz neked és te is neki. Nehéz újra kezdeni mással, ez tény, főleg manapság, de egy életed van neked is. Minek dagonyáznál a szrban, ha csak van pici remény is egy esetleges jobbra??

2020. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Az en volt parom 25 kilót hízott 5ev alatt.

Hiaba mondtam neki, menjen el orvoshoz, nem foglalkozott vele. Pedig nem zabalt. De a vegen mar en sem kivantam. Sajnos szetmentunk. Ő volt a legjobb tarsam, de ha a szex nem megy....

2022. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!