Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő elhízik a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elhízik a kapcsolatban az évek során, akkor miért sérelmezi, ha a férfi már nem kívánja vele annyira a szexet?

Figyelt kérdés
Itt most nyilván nem 1-2 kilós feleslegről van szó, hanem mondjuk 4 év alatt +20 kilóról.

2020. márc. 20. 10:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%

Talán azért mert a házasságunk alatt láttam a 165 centi magas férjemet 60 kilósan és 80 kilósan is. És tudom, hogy amikor szeretsz valakit, akkor ugyanúgy kívánod vele az együttlétet. Ha ez nem így van, akkor nem szereted.

N 42

2020. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

21:

Ezt bárki, akinek minimális tapasztalata is van a komoly kapcsolatok terén, az tudja, hogy ez hazugság. Ilyen nincsen. Több év után - főleg együtt élve - a kapcsolat alapból változik.


Amit te mondasz legfeljebb a mesében van. A külső igenis rengeteget számít.


Nem is értem, hogy egyáltalán ezt miért kell magyarázni. Bár gyanús, hogy csak trollkodsz. Komolyan, annyira röhejes az állításod, hogy az ilyen kommentelőket le kéne innen tiltani.

2020. márc. 21. 06:12
 23/36 anonim ***** válasza:
Engem kocának hívott az exem! Elhagytam és elmúlt a kényszerevésem is! Le is fogytam..
2020. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
#22 Hiába tartasz hazugnak, saját tapasztalat. Egyben sajnállak, ha te ilyen jellegű, mélyebb érzelmekre nem vagy képes. Ha szeretsz valakit, akkor az egész lényét kívánod. Attól, hogy te erre képtelen vagy, más még igen.
2020. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

24-es, ja persze, nyilván ezért milliárd dolláros üzlet a női szépségipar és a testépítőpiac, nyilván ezért tesz ki mindenki olyan fényképet magáról, ahol a lehető legelőnyösebb a külseje. És persze ezért az előnytelen külsejű embereknek vannak párkeresési gondjaik...


Ne röhögtess már! Nem tudom, hogy troll vagy-e vagy csak idióta, de a valóság kíméletlenül eltörli a gyerekes érveidet!


A szexuális vonzerő döntő mértékben a külsőn múlik. Ez ellen nem tudsz mit csinálni, a biológiát nem lehet megcáfolni!

2020. márc. 23. 09:56
 26/36 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon beteg ember vagy. Ha szeretsz valakit, 10-20 kiló plusz vagy minusz ezt nem befolyásolja. Ez nem jelenti azt, hogy az ember ne a legjobb formáját akarná hozni ismerkedéskor, no de mi a legjobb forma? Van akinek a telt, van akinek a vékony. Van nő, aki az izmos pasikat szereti, van aki az átlagosan sportosat, van a ki a mackósat, gizdát stb. Teljesen mindegy. De ha már szeretsz valakit, mert kapcsolatban vagy vele, akkor elfogadod a változásaival együtt. Ha nem, akkor nem szereted, csak a teste kellett neked. Szánalmas vagy. És középkorúként nem gondolom azt, hogy gyerekes érveim vannak, mert pontosan tudom, hogy működik a szerelem, szeretet és a testi vonzalom.
2020. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

26-os én tényleg próbáltam érdemi vitát folytatni, de úgy látom, erre te képtelen vagy. Ami azt illeti, iszonyúan hülye vagy.


Hát te magad írod, hogy különböző dolog a szerelem a szeretet meg a vonzalom. Ez eddig még rendben is van.


De áruld már el nekem, könyörgöm, hol a fészkes f@$zban írtam én olyat, hogy a súlyfeleslege miatt nem szeretem az élettársamat?!?


Hacsak kizárólag testi vonzalom miatt lennék vele, akkor már rég leléptem volna.

Nyilván az érzelmi rész az továbbra is megvan, kötődünk egymáshoz.


A probléma az, hogy (fokozatosan!) feljött rá plusz 20 kiló, ami miatt a testi vonzalom (fokozatosan!) lecsökkent. És még ez sem lenne tragédia, azt viszont már nehezményezem, hogyha emiatt sérelemmel viseltetnek felém.


A kérdés pedig ennek a miértjére vonatkozott. Nem hiszem el, hogy ez ilyen felfoghatatlan.


Az meg, hogy középkorú vagy (bár itt nyilván az anonimitás miatt az ilyen érvek nem számítanak) semmit nem dob a mondandód értékén. Sőt, ellenkezőleg. Ilyen tinilányos szintű "ha szereted akkor mindenhogy kívánod" dumákkal csak kiröhögteted magad.


Bár tudom, nőkről vagy jót vagy semmit, ellenkező esetben verbális lincselés és teljes degradálás lesz a sorsa (ahogy Schobert Norbert példáján láthattuk).

2020. márc. 23. 20:29
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

Te szerencsétlen, ha nem érted, hogy nálam ez így működk, mert szeretem, akkor én nem tudok érdemi vitát folytatni veled. Akit szereszt, azzal kivánod az intimitást. Norbit is elegen megszólták a hülyesége miatt, férfiak is. Az üres testi vonzalmat értelmes ember meg tudja különböztetni attól a testi vonzalomtól amit az érzelmek (szerelem) tart életben. Te az egybites agyaddal nem, hát ilyen is van. Vicces, hogy aki másképp működik mint te az ostoba és hazug. Közben meg csak normális és megbízható.


Ha igazad lenne, nem lennének idős párok remek szexuális élettel, de vannak. Pedig már öregednek, nyilván egy fiatalabb test vonzóbb lenne....de a szerelem működtetni a dolgot.

2020. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen, idióta, hülye, hát komolyan... annyira értetlen vagy, mint egy afrikai bantunéger...


Mi a lóf@$zt nem bírsz felfogni a mondandómból, te nagyonhülye?!?!?!


Lehet, hogy te kívánnád a férjedet akkor is, ha kopasz lenne, pattanásos, púpos, félkarú, megégett bőrű, másfél mázsás és halszagú leheletű.


De az átlagos ember - úgy az emberek 99%-a! - nem ilyen. Az intimitást kívánhatod azzal, akihez érzelmi szálak kötnek, de maga a szexuális vonzalom azért az más.


Norbit is ki szólta meg? Mondd már meg nekem te nyomorult! A jóképű celebek, akik aznap este aztán meghúzták a topmodell testű nőiket!? Álszent képmutató mocsok az összes!


Hagyjál már a hülyeségeddel, te szerencsétlen, naiv, fogyatékos proli! Egyáltalán mi a f@$zomnak írkálsz a kérdésem alá? Ha? Mi a f@$zomnak vered itt magad, te kretén? Húzzál inkább el innen és csattogtasd a moslék liberális feminista meséidet máshol, a jó qrva fajtádat...

2020. márc. 24. 13:48
 30/36 anonim ***** válasza:
91%

#29


Keresd fel a pszichiáteredet, ha vége a járványnak. Bőven rádfér már.

2020. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!