Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő elhízik a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elhízik a kapcsolatban az évek során, akkor miért sérelmezi, ha a férfi már nem kívánja vele annyira a szexet?

Figyelt kérdés
Itt most nyilván nem 1-2 kilós feleslegről van szó, hanem mondjuk 4 év alatt +20 kilóról.

2020. márc. 20. 10:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Te jó isten, már bánom, hogy kiírtam a kérdést. Nem hittem volna, hogy szinte verbális lincselést kapok érte!

Na de nézzük sorban...


- Először is nyilván a testalkatot nagyban befolyásolja a genetika. Neki úgy tűnik azok a gének jöttek ki, amelyektől meghízott. Van aki könnyen hízik, van aki nehezen. Ő (sajnos) a könnyen hízó típus. Emiatt nem is hibáztatom, nem tehet a testalkatáról.


7-es:

Szerintem a tükör nem hazudik senkinek sem. Tehát ez egy annyira alapvető dolog, hogy az embernek egyszerűen tudnia kell magáról, ha rossz úton halad. Most érted, azért sem szoktam neki szólni, hogy "jajj de ügyes vagy, amiért fogat mostál". Ilyen erővel akkor az is az én hibám, ha kilyukadnak a fogai, mert miért nem dicsértem meg a fogmosásért?!


Lényegében te itt azt akarod mondani, hogy a visszajelzések hiánya miatt következett be az elhízás.

EZ BAROMSÁG.

Az embernek egyrészt magára alap dolog, hogy figyel.

Másrészt volt bőven pozitív visszajelzés. Ha nem is mondtam minden nap szóban, hogy "hú de bomba vagy", amikor még nem volt probléma - attól még voltak visszajelzések. Eleve már bocs, de a férfi libidója a nő irányába már nem alapból egy visszajelzés?! Vagy a nonverbális jelek, az intim gesztusok és a többi.

Ezt az érvedet, hogy "biztos nem jeleztem vissza" egyszerűen nem vagyok hajlandó elfogadni, mert valótlanság.


Aztán itt van ez a nem szóltam időben...

Hát már hogyne szóltam volna? Persze nyilván nem sértőn. Nyilván nem az volt a célom, hogy leromboljam az önbecsülését.

De olyan utalásaim igenis voltak, amikből egyértelmű a helyzet.

Hogy tartsunk közösen fitt időszakot. Hogy menjünk együtt kocogni, tornázni, kondizni, mit tudom én. Hogy most legyen édességmentes vagy fehérlisztmentes hónap. Vagy mit tudom én, értitek a lényeget.


És nyilván azt is mondtam, hogy EGYÜTT. Én is vagyok már majdnem 100 kiló (igaz 195 centis magassághoz, szóval nem látszik rajtam).

Most mégis mit kellett volna mondani még?!


10-es: részedről ez annyira primitív feminista megnyilvánulás volt, hogy nem érdemelsz választ.



A kérdésem pedig továbbra is megválaszolatlan maradt.

Elhízott a nő. Én továbbra is el tudom még fogadni így, ahogy van (én sem vagyok egy Bradley Cooper, sem testépítő alkat, nem vagyok gazdag stb.). Akkor a nő miért nem tudja elfogadni, hogy csökkent a szexuális étvágyam?


Mert ezek a válaszok, hogy "mert nem szóltam időben, ezért nem vette észre" - hát ne röhögtessetek már, ez úgy baromság, ahogy van!

2020. márc. 20. 12:04
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

Mindketten tehetnek róla.


2 lehetőség van.


1. Sportolni fognak mozogni mindketten és szépen a nő is lefogy.

2. Nem lesz változás, nem lesz szex ami végül a kapcsolat végét jelenti majd.


Ennyi, nincs mit túlragozni ezen.

2020. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Plusz husz kilo nem csak genetika kerdese. Lehet hormonalis problemai vannak. De te is latod mennyit eszik,mozog stb. Ha ugy latod amugy nem eszik rosszul lehet inkabb ez van a hatterben. Ha mozgáshiány azon lehet valtoztatni. A rossz evesen is. Ha viszont evesfuggo pl igy kezeli a problémákat amig maga az evesfuggoseg nem valtozik barmilyen visszajelzes csak ronthat a helyzeten. Szoval vagy orvos vagy pszichologus. Es utana egy személyi edzo es dietetikus. Elobb az okot kell kezelni.
2020. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

#11


Nem is kértem választ. Nincs szükségem rá.

2020. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem utalgatni kellett volna, mert ez a "most ne együnk csokit" úgy jön át, hogy te akarsz fogyni és az ő segítségét kéred... Egyenesen kéne kommunikálni, nem utalgatni amit vagy felfog a másik vagy nem
2020. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Inkább hagyjuk ezt a kérdést.

Igaza van mindenkinek, én vagyok a hibás, megérdemlem, hogy a Pokol legforróbb tüzén égjek el, és az én apám kaszát, amiért nem mondtam meg, hogy "dagadt vagy, húzzál edzeni, és mostantól csak zöldséget és csirkemellfilét ehetsz".

Azért a Gyakori Kérdések mindent jobban tudó népe ismét kitett magáért!

2020. márc. 20. 13:30
 17/36 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, teljesen igazad van. Csak itt a sok kövér embert sérted az igazsággal. Szerintem az lenne a normális, hogy mindenki figyel az egészségére és a súlyára, és nem a párjától várja el, hogy “zabálok, aztán ha túl dagadt leszek, majdcsak rámszól”. Az ilyen emberek meg is érdemlik, hogy el legyenek hagyva.
2020. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%
Miért, most sajnáljunk, hogy nem áll fel a cerka a tehénre, akit eddig magasról leszartál?
2020. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%
Te sem vagy valami igényes emberileg, ő sem szólt neked. És épp ezért most azt hiszed magadról, hogy te szrtad a spanyol viaszt meg hogy áldozat vagy. Pedig te is észrevehetnéd magad, mert az önkritika is az igényesség része
2020. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Na így viszont már teljesen hiteltelen válaszolók vagytok. A kritika a megfelelő módon építő jellegű, de itt néhány válaszolónak látom egyáltalán nem az a célja, hogy érdemi vitát kezdeményezzen.


Itt vagy te 18-as. Tipikus anonim kis féreg vagy, aki kihasználva az internet névtelenségét próbálja a saját beteg lelkivilágát itt kiélni azáltal, hogy minél inkább próbál sértő lenni a többi felhasználó számára.


Viszont téged pont az izzadtságszagú erőlködésed és a túlzásba vitt támadási stílusod buktat le.

Ismered a projekció kifejezést, ugye? Már Freud is írt róla. Amikor másokra vetítjük ki, azt ahogy viszonyulunk magunkhoz.


Te 18-as igencsak gyűlölheted magad. Nem tudom, hogy az anyádék nem szerettek-e kiskorodban, vagy simán selejtesnek születtél, de az biztos, hogy valami oltári nagy gebasz van veled, ha nincs jobb dolgod, mint itt provokálni a többi felhasználót.

Olyan vagy, mint egy kiskutya, amelyik frusztrált, amiért a nagyobb kutyák nem nézik semmibe, és emiatt igyekszik minél jobban ugatni.


A magadfajta szerintem csak azért van életben, mert létezik internet, és anonimitás.

2020. márc. 20. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!