Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele, de félek tőle. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem részletezem nagyon, mert hosszú lenne. 1 éve együtt, fél éve közös albérlet. A problémák az összeköltözés elején kezdtek előjönni, és nem a háztartás vezetés miatt. Minden jól működött, de kicsit korlátozva éreztem magam. Ha telefonáltam megkérdezte ki hívott, ha chateltem kérdezte kivel, ha vásároltam már hívott telefonon, hogy hol vagyok, látja, hogy már 20 perce fizettem a boltban (beugrottam általában a pékségbe is utána....), ha elmentem találkozni barátnőkkel egyrészt mindig összeveszés lett a vége, mert vagy előtte vagy utána megsértődött, közben hivogatott, irogatott, néha barátnőimnek is írt, hogy velük vagyok-e.

Barátaim szerint ez nem normális, én eleinte elég elvakult voltam vele szemben és ráfogtam, hogy csak félt. Hát nem.

Mióta home office van boltba se mehetek egyedül, múltkor lementem 20 percre futni amíg ő aludt, visszajöttem és megrángatta a karom, hogy hol voltam. A minap kollégákkal skypeoltunk, körülbelül 15 perc volt az egész, közben ő fújtatva járkált körülöttem és amint leraktuk a hívást orditozott, a falnak is nekilökött, hogy ez nem normális, a kollégáimmal kolléga viszonyt kell tartani és nem barátit.


A helyzet az, hogy két nappal ezelőtt vita volt, mert megsértődött, hogy este nem akartam szexelni vele és megütött kétszer. Kimentem a nappaliba aludni és egész éjjel azon gondolkoztam hogy hogyan szakítsak.

De nem merek.

Szüleim külföldön élnek, nem tudok hazaköltözni sehogy. A barátnőim nagyrésze nem is beszél már velem, mert a párom teletömte a fejüket és konkrétan "tiltott" tőlük, amelyik még kedvel, az pedig a családjával lakik és nem tudnának befogadni. Pénzem külön albérletre, kaucióra nincs, de itt se akarok maradni.

Reggel 7 körül próbáltam vele leülni beszélni és mikor felhoztam neki, hogy lehet jót tenne egy kis különlét, kishíján habzó szájjal verte a szekrényajtót és azt mondta ha kiteszem a lábam azon az ajtón megfog találni és nem lesz jó vége.

Azóta nem szóltunk egymáshoz, dolgozunk, de rettegek. Folyamatosan figyel. Ha wc-re kimegyek akkor is kinéz a szobából.

Szerintem ha rendőrt hívnék összeverne mire kiérnek....


Mit tegyek?


2020. ápr. 22. 09:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😳
2020. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ne tegyél, ne bocsáss meg neki. Biztos, hogy könyörögni, hízelegni, ígérgetni fog.
2020. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
szia,ird meg a pontos lakcimed,elmegyek érted,elviszlek ahová akarod.rendőrrel megyek érted nem lessz gond.
2020. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és elnézést, hogy csak most írtam de egész délelőtt zajlódott az élet.

Kedves utolsó neked is köszönöm, de idegen embernek nem adom ki a lakcímem az interneten, gondolom megtudod érteni miért!


Tehát sajnos az arcomra van írva, ha valami gáz van és ezt párom (exem?) is észrevette este. A kanapén aludtam el tv nézés közben, ő megkérdezte mi bajom van és egy második körben is próbáltam neki elmondnai, hogy nagyon nem érzem jól magam vele, egy ideig elmennék egy barátnőmhöz lakni. Ott mintha megtört volna, először azt hittem idegbeteg lesz, de elkezdett sírni és kérlelni, hogy ne menjek el. Sosem sírt még előttem, nyilván nagyon rossz érzés volt nekem is.

Viszont bármennyire is akartam neki hinni, én ebben nőttem fel. Anyukámat az egyik exbarátja 8 éven át bántalmazta, rengeteg kiskori emlékem van erről és emlékszem arra is, hogy hány szakember segítségével tudott újra kapcsolatba kezdeni sok sok év után. Emlékszem a rendőrségi ügyekre, a költözésre, amikor az új házunkhoz is odajött és ordítozott az utcáról, ezek mind mélyen bennem vannak és NEM akarom ezt megélni.


Ellenben féltem attól is, hogy ha túlságosan szívtelenül viselkedek vele akkor megüt, úgyhogy abban maradtam vele, hogy kérni fogok 1 hét gondolkozási időt, amiben találkozgathatunk és beszélhetünk közben, de nem akarok vele aludni ezidő alatt, se felmenni hozzá.


Így hát összepakoltam egy sporttáskába a ruháim egy részét, a laptopom meg a kozmetikai dolgaimat és ma reggel 9 órakor eljöttem tőle. Feljöttek barátnőmék, nem volt semmi. Meglepő módon csöndben ült a szobában mint valami kiskutya, meg se nyekkent.


Ezt a taktikát interneten olvastam amúgy, volt időm utána járni bőven tegnap. Féltem közölni vele, hogy végleg lelépek, úgyhogy muszáj volt hazudnom neki arról, hogy találkozgathatunk, beszélgethetünk még. Gyűlölök hazudni de itt nem volt más opcióm.


Amint átértünk ide autóval írtam neki egy rettentő hosszú üzenetet amiben megkértem, hogy soha többé ne keressen és a maradék cuccaimat nyugodtan dobja ki, de ez nem fog működni. Letiltottam mindenhonnan, telefonszámát is tiltólistára raktam, rejtett számokat is letiltottam.


Tényleg köszönöm a sok választ, sokat segítettek megerősítettek abban, hogy ezt kell tennem. Tudtam én is, de így könnyebb volt.


Hogy ezután mi lesz, hát tényleg nem tudom perpill. Barátnőmék nappalijában fogok egyenlőre dolgozni, amíg a járvány helyzet van, utána remélem haza tudok költözni. Anyukámmal este fogok skypeolni, elmesélek neki mindent, de ettől is tartok kicsit mert biztosan hibáztatni fogja önmagát, hisz ugyanezen a sémán ment keresztül 15 éve, amit én végignéztem.


Tényleg nem tudom most mi fog történni, amit bánok, hogy a kaucióban benne van 150 ezer forintom amit sosem látok többé, de legyen ez a járulékos veszteségem, meg az otthagyott dolgaim.


Szakembert biztos felkeresek, akár online is. Eléggé hullámzik a kedvem, össze vagyok törve, de fejben megértettem, hogy ez nem volt normális és már fél éve megkellett volna tennem ezt a lépést. Remélem a barátaimmal megtudok békélni idővel.


Köszi mindenkinek tényleg és vigyázzatok egymásra!!!! Az utolsó mentsváram volt ez az oldal, senkivel nem tudtam beszélgetni, senkitől nem tudtam tanácsot kérni pedig pont ennyire lett volna szükségem, egy utolsó pici megerősítésre. És ezt tőletek megkaptam. Köszönöm!!! ❤️

2020. ápr. 23. 11:36
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Annyira orulok, hogy sikerult, szinte konnyezek:) Minden jot, nagyon eros vagy!
2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Büszkék vagyunk rád! A lehető legjobb döntést hoztad.
2020. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Egy másik nehéz szakasz pár nap/hét után fog kezdődni, amikortól elkezded megkérdőjelezni hogy biztos jó döntés volt-e amit tettél. Az anyukád tapasztalata rengeteget fog segíteni a miértek megértésében és persze a szakember segítsége is kulcsfontosságú lesz majd.


Egy jó darabig ürességet fogsz érezni, de ne félj, fokozatosan befogod tölteni azokkal a dolgaiddal amiket régen szerettél (és újak is lesznek). Kitartást és sok sikert a jövőben!

2020. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Annyira boldog vagyok, hogy vannak még ilyen erős és bátor emberek! Nagyon örülök, hogy ezt meglépted!
2020. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ahhoz hogy ezt sikerült meglépned, és remélhetőleg majd eltűnik ez a fhaszkalap az életedből.
2020. ápr. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!