Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire láttok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire láttok bele a párotok social media oldalaiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tudjátok-e egymás jelszavát, megnézitek-e egymás üzeneteit? Mennyire nyitott ez a dolog köztetek?

Ha a párotok bele akarna nézni a telefonotokba mi lenne a reakciótok?

Kérlek kort is írjatok, esetleg hogy mennyi ideje vagytok együtt.

20/l 24/f és fél éve vagyunk együtt, eddig semmi ilyen nem történt, de mostanában rá szokott kérdezni hogy miért nem látja soha a beszélgetéseimet.



2020. ápr. 23. 00:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

Én semennyire nem látok bele, soha eszembe nem jutott volna elkérni más jelszavait, a párom bármelyik köz. oldalára rámenni

Ez is egy szemlélet, nyilván mindenkinél más

2020. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

nem mondom, de, ahogy írtam, nem titkolózom. Én döntöttem így és mindkettőnknek jó ez. Hogy nézne az ki, ha hirtelen elkezdeném követelni barátnőmtől, h naponta mutassa meg a telefonját meg videózza le az egész életét..? ugyanmár, ez nem óvoda. Kb tönkre vágná a kapcsolatot.


bizalom megvan mindkét fél részéről és nincs titkolnivalónk. Egyikőnk se akarja átverni a másikat...innentől meg a kutakodás okafogyott. De majd mindjárt jön vmi zseni az éterből és megmondja, h én 4 másik csajt fűzök, az asszonyt meg már hatan...


4 voltam.

2020. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom a jelszavait, ő sem tudja az enyémeket. Nem engedném azt sem, hogy az üzeneteim közt turkáljon. Szerintem az ilyen szintű ellenőrizgetés rettenetesen megalázó. Ha nem bízik bennem nem kell velem lennie, ennyi.
2020. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudjuk egymas jelszavait, de a telefonok feloldokodjait igen es soha nem jelentkezunk ki sehonnan, szoval eleg egyszeruen meg tudnank barmit nezni, de pont leszarom az uzeneteit es o is az enyemeket. Ha valaki ir es epp ott van o is, szoktam valaszolni, de alapvetoen nem latja ugy a beszelgetest, mert nyilvan nem az oleben fekve messengerezek masokkal.
2020. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
27N és 33 F. Ha akarunk belelátunk a másik oldalába, tudjuk a egymás feloldó kódját. De egyikünk sem nézett még bele a másik ilyen oldalaiba, már csak Facebookunk van, meg pár csevegő app.
2020. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%

Nonszensz.

Nem tudjuk egymás jelszavát.

Ja, és ha netán elkiveted azt a hibat, hogy odaadó neki a jelszavad, akkor kozold minden ismerosoddel, hogy amit megosztanak veled, azt a pár hónapja mégismert, számukra hot idegen pasid is olvasni fogja.

Nem sokáig lesznek barátaid.

2020. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
A barátaim nagyon bírják őt, nem hiszem hogy bajuk lenne ezzel, de mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 23. 01:23
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
29n és 33f évesek vagyunk,10 éve együtt.Nekünk csak fb van.Tudom én is az ő jelszavát meg ő is az enyém,de sose lépünk be egymáséba ellenőrizni a másikat.Mindig elmondjuk ha bejelöl valaki,nincs kódolva a telonk,nincs titok a másik előtt,jahh és igazából ritkán vagyunk rajta.Jobban szeretek személyesen találkozni,beszélgetni a barátainkkal.
2020. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyen jelszavát nem tudom, ő sem az enyémeket. Majd biztos hagynám, hogy amit pl barátnőm vagy anyám ír bizalmasan, azt egy számukra idegen pasi olvasgassa...abszurd. De nincs is rá igénye, valahogy egyikünknek sem jutott eszébe soha ilyen baromság.

“ rá szokott kérdezni hogy miért nem látja soha a beszélgetéseimet” Talán mert önálló ember vagy? Elég szomorú, ha annyira nincs bizalom, hogy meg kell győződni, hogy nem beszélget-e mással a párunk. Én biztos, hogy kiröhögném az illetőt, ha ilyet kérne, egy percig sem maradnék vele együtt.

2020. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudjuk egymás kódját. 8eve vagyunk együtt, két gyerekünk van. 30-40evesek vagyunk. Ennyi privát dolgunk legyen már...
2020. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!