Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire láttok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire láttok bele a párotok social media oldalaiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tudjátok-e egymás jelszavát, megnézitek-e egymás üzeneteit? Mennyire nyitott ez a dolog köztetek?

Ha a párotok bele akarna nézni a telefonotokba mi lenne a reakciótok?

Kérlek kort is írjatok, esetleg hogy mennyi ideje vagytok együtt.

20/l 24/f és fél éve vagyunk együtt, eddig semmi ilyen nem történt, de mostanában rá szokott kérdezni hogy miért nem látja soha a beszélgetéseimet.



2020. ápr. 23. 00:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatunk elején nagyon bizalmatlan voltam(bevallotta, hogy másokkal is ismerkedett, mikor engem megismert), ezért amint lehetőségem adódott rá (ergó megmondta a jelszavát, nem én kértem!) belekukkantgattam a fiókjába. Nem találtam semmi olyat, így felhagytam ezzel. 4 éve vagyunk együtt,három éve nem néztem a cuccai közé. Mai napig tudjuk egymás kódjait, legyen szó bankszámláról, emailrol, telefonról, bármiről. Van, hogy egymást kérjük meg, hogy írj már egy üzit ennek vagy annak a telómról. Szóval nekem a kezdeti kutakodás megnyugvást hozott, és a bizalmam is szépen kiépült. Az meg nem érdekel, ha ő kutakodik nálam, úgyse találna semmi olyat.
2020. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk házasok és az elejétől fogva tudjuk egymásnak a jelszavait, a pénzünk is a számlánk is közös, szóval nem meglepő. Bár nem kértem tőle a jelszót, ő se az enyémet, hanem csak egyszerűen használtam a laptopunkat, és megjegyeztettem a jelszavamat, hogy ne kelljen állandóan beirogatni. :D most úgy van, hogy mindkettő fb-s profil megvan jegyeztetve (instagramunk nincsen egyikönknek se kell) és ha véletlenül bejelentkezve maradok én, vagy ő, akkor egymás profilján szörfölünk, mert olyan abszolút mindegy hiszen tulajdonképpen minden ismerősünk barátunk közös. Szóval nem volt tudatos, természetesen jött, minek titkolozzunk, de egyébként nem szoktam megnézni a levelezéseit, és ha nem tudnám a jelszavát akkor az se érdekelne. Rengeteg közös barátnőnk van, lány ismerősök, rájuk se vagyok féltékeny, bebaszna ha én elkezdenek féltékenykedni, az már rég rossz egy kapcsolatban.
2020. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!