Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire láttok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire láttok bele a párotok social media oldalaiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tudjátok-e egymás jelszavát, megnézitek-e egymás üzeneteit? Mennyire nyitott ez a dolog köztetek?

Ha a párotok bele akarna nézni a telefonotokba mi lenne a reakciótok?

Kérlek kort is írjatok, esetleg hogy mennyi ideje vagytok együtt.

20/l 24/f és fél éve vagyunk együtt, eddig semmi ilyen nem történt, de mostanában rá szokott kérdezni hogy miért nem látja soha a beszélgetéseimet.



2020. ápr. 23. 00:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%
uaz mint #20, meg csak ismerosok sem vagyunk fb-on, de amugy sem posztol egyikonk sem es sem magunkrol sem a gyerekeinkrol nincs fenn kep. Azt sem tudom melyik a ceges es melyik a privat teloja. Ha belenezne sem talalna semmit ahogy en sem az o dolgaiban.37N,43F
2020. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

Azt látom amit ha felmegyek az oldalára ki van rakva. Nem dugdossa a telefonját, tehát bármikor belenézhetnék de 1: semmilyen okot nem adott arra, hogy ne bízzak benne 2: amikor tudtam, hogy megcsal az exem akkor sem kutakodtam, szerintem ez gusztustalan.

A jelszavait amúgy nem tudom konkrétan de mondta, hogy ugyanannak a verzióit használja mindenhol mint a közös gépünk jelszava vagyis nem lenne nagy agytröszt kibingózni, de 5 éve mióta együtt vagyunk még nem jutott eszembe. Ő sem kutakodott utánam soha és oka sincs rá. 27 évesek vagyunk btw.

2020. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

33N 30F

7 éve vagyunk együtt, ezekkel abszolút nem foglalkozunk, sem "belülről" sem ismerősként nem nézegetjük egymás odalát (mondjuk pl az enyémen ha 1 évben 1x van változás már sokat mondok), üzeneteket sem olvasunk

Csak a telefonok jelszavát tudjuk

2020. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
44%

Maximálisan belelátnánk... ha akarnánk. De nem akarunk.

Amúgy egymás előtt nyomkodjuk, együtt nézegetjük a Facebookot, Instagramot hol az enyémet hol az övét amelyik éppen izgalmasabbnak tűnik. Kb semmire nem használjuk egyiket sem a vicces videók meg mémek nézegetésén kívül.

Egymás jelszavát nem tudjuk egyébként szerintem (vagy már nem emlékszem rá). Ennek mondjuk semmi értelmét nem látnám, semmi olyan dolog nincs ami miatt neked a párod facebookjába kellene bejelentkezned.

Egymás üzeneteit csak akkor nézegetjük, ha közös barát ír kettőnknek címzett dolgot. Nyilván mivel egymás előtt vagy együtt nyomkodjuk a telefont így látjuk ha valaki ír a másiknak. De privát beszélgetésbe nem olvasunk bele. Egyrészt bűncselekmény másrészt senki nem örülne ha egy barátjának a párja minden ciki meg személyes dolgot tudna róla.

Egyébként ha bele akarna nézni a telefonomba bármikor megteheti. El van mentve az ujjlenyomata, akkor nyitja fel amikor akarja. De nem emlékszem olyanra, hogy bármikor is belenéztünk volna a másik telefonjába sunyiban vagy féltékenységből.

30/N 41/F 10 éve együtt.

2020. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%

Belelátnék, de minek? Ami engem is érdekel beszélgetés, azt összefoglalja pár mondatban és elmondja szóban, ami meg nem érdekel, azt minek olvasgassam? Egymás telefonjaiban el van mentve az ujjlenyomatunk, szóval bármikor fel tudjuk oldani, meg tudom a kódjait is, ha éppen nem ismeri fel az ujjlenyomatom, de nem nagyon szoktam belenézegetni, és ő sem az enyémbe. Ha esetleg filmezünk és valami felmerül, aminek ott és azonnal utána akar nézni, akkor ha az ő telefonja töltőn van a másik szobában, akkor az enyémen nézi meg. Igazából a bizalom nálunk úgy néz ki ezzel kapcsolatban, hogy bízunk benne, a másiknak nincs titkolnivalója, a másik meg bízik benne, hogy ezzel nem él vissza egyikünk sem.

Viszont nálunk ez nem is emlékszem már, pontosan hogyan alakult így, de az tuti, hogy nem az volt, hogy valamelyikünk rákérdezett, miért nem látja a másik beszélgetéseit. Nálunk ez organikusan alakult így, mert így volt praktikus, biztosan nem az volt, hogy valaki féltékenységében vagy bizalmatlanságában rákérdezett volna bármire is. Ez engem kifejezetten zavarna, ha így követni akarna, nincs titkolnivalóm, nem adtam okot féltékenységre, akkor eléggé zokon venném, hogy nyomozgatni akar utánam. Nem alapértelmezett, hogy belelásson mások privát beszélgetéseibe, és ha neked ez kényelmetlen, akkor nem is kell megengedni neki.

2020. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%
Mi 10 év után sem tudjuk egymás szociális média felületeit. De az más kérdés, hogy mi nem is vagyunk úgy ráizgulva ezen oldalakra. Mondhatni a gyakori kérdések a legszociálisabb oldalam. A párom szinte 0%-ban használja az övét. Szóval olyan teljesen felesleges lenne ehhez is hozzáférést biztosítani. Olyan volt, hogy a mobilján kellett üzengetnem az ő kontaktainak a nevében. A telója kódját tudom, az appok még nem kérnek semmit. De ezeket az eseteket leszámítva, nem mászik bele a dolgaival... meg nem is érdekel.
2020. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
82%
Tudjuk egymás telefonkódját, de kérés nélkül sose néznénk bele egymás telefonjába, ez teljesen alap. Használjuk néha egymás laptopját, tehát ismerjük a jelszót, de nem kezdünk el turkálni egymás emailjeiben, facebookjában stb, ez is teljesen alap. Egyikünk se szokott amúgy kijelentkezni a dolgaiból a saját gépén, szóval ha akarnám, megnézhetném, de nem akarom. Simán pötyögünk egymás mellett, senki nem dugdos semmit vagy sunyiskodik, de nem kutakodunk. Ha valami érdekli, akkor rákérdez, ha valami érdekel, akkor rákérdezek. Nem érzem azt, hogy közöm lenne a haverjaival, barátaival való privát beszélgetésekhez és nem érzem azt, hogy neki köze lenne az enyémekhez, ennyi magánszféra mindenkinek jár. Ami meg a közösségi oldalakat illeti, ő alig használja, én se túlzottan, de ott se figyelgetjük egymás aktivitását. Harmincasok vagyunk, 9 éve együtt, de ez az elejétől kezdve így van, nekünk ez a természetes.
2020. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Már számtalanszor Elmondta a jelszavát mikor valamiért kellett és én abban a pillanatban el is felejtettem... Mert nem érdekel. Morogni is szokott mikor újra megkérdezem, mert már ezerszer mondta. Abban az esetben van rá szükségem, mikor az én telómon nem tudok mesét kapcsolni a gyereknek és akkor az övéről szoktam. Ő is tudhatja az enyémet, nem titok de fogalmam sincs tudja e. Nálunk ez nem számít, nem is beszélünk ilyenről. Ezer fontosabb dolgunk van egymással és a családdal minthogy ilyenekkel foglalkozzunk.

Pl. a bankkártyája is mindig nálam van és annak se tudom sose a pin kódját, mert elfelejtem. Ami számomra nem fontos, nem jegyzem meg.

2020. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Semennyire. Házasok vagyunk már 4 éve, és kb 8 éve vagyunk együtt. Jelszava nincs a telón meg semmilyen lezárós kód. Az enyémen sem. Felesleges. Ha akarnánk, láthatnánk mindent, ami a másik messengerében vagy facebook profiljában történik, de nem nézegetjük egymás telefonját. Egymás telefonját is csak akkor vesszük fel, ha vmelyikünk szülője vagy tesója, esetleg közös barát keresi a másikat, s épp nem tudja felvenni a telt.
2020. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudjuk egymás jelszavát, és szerintem nem is kell, azért a saját oldalamhoz hadd legyek már én az egyedüli, aki hozzáfér. Nem kutakodunk egymás üzeneteiben, de ha social medián keresztül beszélgetünk valakivel, nem szoktuk dugdosni vagy rejtegetni, ha épp látja a másik, akkor látja.

Egyébként olyan van, hogy ha az ő telójáról akarok elővenni valamit pl. egy képet lementeni, vagy egy appot használni, akkor simán megmondja a jelszavát, illetve fordítva én is az enyémet neki, de annyira sose érdekelt minket, hogy meg is jegyezzük egymás jelszavát.

2020. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!