Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom? Normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Folyton nálam van pedig csak pár hónapja járunk. Szükségem van több időre nélküle,tegnap végre elment haza erre bejelnti,hogy már ma du jön vissza. És azért ilyen idegesítő ,mert ő semmit nem segít itt,nem takarít és oylan mint egy kismalac morzsálva eszik az egész házban. Már a ruháit is nálam mossa és elvárja,hogy szolgálja mki,ha főzök nekem kell elmosni,bevásárolni,takrítani ... és még lenne amúgy más dolgom is nyilván van home officom és tanulok is. De ő mindig itt trécsel a hülye terveiről meg 4x annyit keres mint én . Max heti 1x rendel nekem kaját és ezzel le vagyok tudva...

úgy érzem ha itt van csak hátráltat mindenben. Nem is érzem,hogy amúgy szeretne csak itt van éldegél,élősködik rajtam ,el van a kis világában aztán ennyi.


Hogy közöljem vele,hogy menjen inkább haza ,mert nagyon idegesítő a jelenléte??

Amúgy normális hogy így érzek??


2020. ápr. 26. 11:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én is azt mondanám, hogy kommunikáció, mondd el neki, beszéld meg vele, mert máshogy tényleg nem nagyon lehet...

Ugyanakkor bennem az is felmerült, hogy az említett dolgok nagy része miért nem alap, magától értetődő, hogy nem úgy van? Miért neked kellene rászólnod, kvázi megnevelned egy felnőtt embert? Az ilyen jellegű beszélgetések és helyzetek annyira borzasztóan kínosak. Teljesen más, mint amikor pl. a kapcsolat jövőjéről beszélgettek, hogy ki mit szeretne, hogy lenne jó. Az rendben van és kell. Ez nem. Maga az nem normális, hogy ilyeneket a szájába kell rágni, hogy nincs jól, és máshogy kellene.

2020. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

úgy kezdődött,hogy én mondtam neki lehetne itt többet,mert azelőtt kb heti 2x ha találkoztunk. Viszont nagyon túlzásba esett azzal,hogy szó nélkül itt van 5 napot is akár.

Szerintem egy értelmes ember észre veszi magát és segít a házimunkában vagy elkészíti a kaját, ő itt döglik egésznap miért nem megy le ő a boltba? megígérte ,hogy segít felhozni nekem vizet,erre le se szarta nem is hozta végül fel hanem pont aznap lépett le.

Igen most már felgyülemlett bennem a dolog,nem fogok semmit venni neki és megmondom rendlejen magának kaját vagy vegyen.Bár képes arra is,ha azt mondom én csak sültkrumplit eszek aznap,hogy jó neki is az. Mindent felzabál tőlem.Aztán nem győzök járni a sok cuccért.

Észrevettem a falak is tiszta retkesek lettek ,mert arra sem figyel,hogy ne dörzsölje oda magát a falnak. Kicseszett idegesítő lett számomra ez a férfi.

2020. ápr. 26. 12:19
 13/41 A kérdező kommentje:

11,köszi szerintem is kínos ez,mint megmodnani egy felnőtt embernek hogy fürdjön le vagy mosson fogat.

Nem igaz,hogy iylenkről kell papolni .

de még ő szokta nekem mondani,hogy ő miylen felnőtt és én vagyok a gyerekes?? vicc

2020. ápr. 26. 12:22
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod nem érsz rá. AMúgy meg egyébként se szolgáld ki.

Mi az, hogy nálad mos meg elvárja, hogy szolgáld ki? Már rég rendre raktam volna ezt a srácot a helyedben.

2020. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Látva, hogy hogyan beszélsz róla, és hogyan érint téged ez a téma, szerintem felejtsd el a kommunikációt és szakíts vele. Kicsit túlment már a dolog a "még megbeszélhető" kategórián.

Jogosan vagy ideges mondjuk, engem is felb-szna, bár én már az elején lefektettem volna ilyen szabályokat.

2020. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

" Kicseszett idegesítő lett számomra ez a férfi."


Akkor szakítasz vele. Minek vagy vele egyáltalán?

2020. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
47%

Több verziót jatszhat:


Nagyon szeret és nem akar sokat nélküled lenni.


Nagyon féltékeny rád és nem akarja, h a homeoffice alatt pasikat hívjál át magadhoz és megcsald.


A vírus alatt eloskodik rajtad, közben gyűjti a pénzét, h tudjon csajozni majd a karantén után és lecsereljen egy jobbra.

2020. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Bas zd ki a pcs àba ezt a parazitát.
2020. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Még egy voks a szakítás mellett.
2020. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

17, ami azt illeti tényleg spórol....akar magának venni 300k -ért valamit.... :D

és ugye mivel neki nincs rezsi se semmi ezért rajtam spórolja meg. De nem fogom most már hagyni,hülye voltam hogy eddig benyeltem.

2020. ápr. 26. 12:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!