Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom? Normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Folyton nálam van pedig csak pár hónapja járunk. Szükségem van több időre nélküle,tegnap végre elment haza erre bejelnti,hogy már ma du jön vissza. És azért ilyen idegesítő ,mert ő semmit nem segít itt,nem takarít és oylan mint egy kismalac morzsálva eszik az egész házban. Már a ruháit is nálam mossa és elvárja,hogy szolgálja mki,ha főzök nekem kell elmosni,bevásárolni,takrítani ... és még lenne amúgy más dolgom is nyilván van home officom és tanulok is. De ő mindig itt trécsel a hülye terveiről meg 4x annyit keres mint én . Max heti 1x rendel nekem kaját és ezzel le vagyok tudva...

úgy érzem ha itt van csak hátráltat mindenben. Nem is érzem,hogy amúgy szeretne csak itt van éldegél,élősködik rajtam ,el van a kis világában aztán ennyi.


Hogy közöljem vele,hogy menjen inkább haza ,mert nagyon idegesítő a jelenléte??

Amúgy normális hogy így érzek??


2020. ápr. 26. 11:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsa van? Mert ha nincs, egyszerűen nem engeded be és ezt előre közlöd is vele, ennyi.
2020. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van. Ha van kulcsa a lakashoz akkor cseszheted.
2020. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Illetve a kulcs még talan nem is akkora probléma ha a sajátodat bent hagyod a zárban akkor nem fogja tudni kinyitni az ajtot. Amikor meg keri hogy engedd be elküldöd haza. Ha nem érti akkor hívsz rendőrt. Jobbat nem tudok. Felnőtt ember lehetne mar ennyire toleráns hogy nem pofatlan.


N

2020. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

nincs kulcs. de nem fogom kizárni elvégre iderendelte a maszkot hétfőre és tényleg nem tudna azután átjönni. bár mondtam vegyen fel sálat vagy akármi és itt vergődött,hogy ő biztos nem....

plusz mondtam van 1 hét türelmiidő.

de megkérem majd,hogy lépjen le kedden ,mert nem tudok dolgozni amíg itt ücsörög nálam

2020. ápr. 26. 13:12
 25/41 A kérdező kommentje:

amúgy ami a legjobban fleidegesített,hogy azt modnta majd hozni fog ide mosást :DDDD amikor mondta fel se fogtam.

de aztán mikor leraktam telót rá egy fél órára mondom wtf mit mondott?? hogy ide fogja hozni a mosást :DD

ez normális?? xd

2020. ápr. 26. 13:13
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen pasik akadnak minden bokorban, mikor mondják itt, hogy az a nő nincs kapcsolatban, aki nem akar. Na ez a tipikus példája annak, amikor sokkal jobb egyedül.
2020. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Azért ő sem így mutatkozott be...

udvarolt ezerrel,vitt ide-oda. Előadta milyen céltudatos,határozott,családot akar minél előbb,fiatalon meg miegymás..

Aztán rá egy hónapra már semmi romantika nagy kegyen néha rendel nekem egy pizzát valami zs kategóriás helyről,nem csinál semmit max annyit reagál ,hogy nem kötelező vele lennem. Esetleg kritizál,hogy miben fejlődhetnék még...

Most meg már azt mondja,ha véletlenül teherbe esnék tuti abortuszra küldene???! :DDD néztem hogy wtf? nem te akartál hú de nagyon gyereket? (félre ne értsetek én sem akarnék iylen friss kapcsolatban meg úgy tünik lassan hogy tőle sem akarok) de azért az,hogy eddig ő hú de apa akar lenni de ha véletlen becsúszna azonnal öljem meg? meg ha én megtartanám írni kellene szerződést h ő semmit nem fizet??! meg most már leglaább 5-6 év múlva venne csak el???

Rájöttem hogy egy nagy gyerek még minden téren- én tlejesen elhittem,hogy ő milyen érett felnőtt pasi,de a fenét fogalma sincs mi kell a nőnek.


Most ezeket leírtam egyre erősebben azon pörgök én is,hogy ki kellene dobni a fenébe.

2020. ápr. 26. 13:23
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
#26 Amikor még mellé iszik, cigizik, esetleg drogozik is, grátiszként nem is vonzóbb kategória férfiban, mint én nőben, sőt... na, az az igazi! :D
2020. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso kommentarod alapjan azt mondom, ha tenyleg hamarosan akarsz gyereket, akkor ne pazarold az idodet erre az emberre.


Szerzodes, hogy o nem fizet semmit, aha persze:D

2020. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
93%
Durvàn kihasznàl. A cselédje, szexbabàja, takarítónöje vagy.
2020. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!