Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom? Normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Folyton nálam van pedig csak pár hónapja járunk. Szükségem van több időre nélküle,tegnap végre elment haza erre bejelnti,hogy már ma du jön vissza. És azért ilyen idegesítő ,mert ő semmit nem segít itt,nem takarít és oylan mint egy kismalac morzsálva eszik az egész házban. Már a ruháit is nálam mossa és elvárja,hogy szolgálja mki,ha főzök nekem kell elmosni,bevásárolni,takrítani ... és még lenne amúgy más dolgom is nyilván van home officom és tanulok is. De ő mindig itt trécsel a hülye terveiről meg 4x annyit keres mint én . Max heti 1x rendel nekem kaját és ezzel le vagyok tudva...

úgy érzem ha itt van csak hátráltat mindenben. Nem is érzem,hogy amúgy szeretne csak itt van éldegél,élősködik rajtam ,el van a kis világában aztán ennyi.


Hogy közöljem vele,hogy menjen inkább haza ,mert nagyon idegesítő a jelenléte??

Amúgy normális hogy így érzek??


2020. ápr. 26. 11:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Át tudja kérni a futárszolgálatnál másik címre a csomagot, mondjuk a sajátjára. Egy e-mailbe kerül.
2020. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha most még egyszer beengeded, sosem fogsz tőle szabadulni. Csak most ezért jön, most azért.
2020. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
83%

Lapát

Ha meg nem hagy békén fel kell jelenteni

Ez 1idióta!

Nem is értem ilyen pasikkal szóba álltok,aki meg normalis azokkal még 1randi sem

No comment

2020. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

jaja rögtön az volt a válasza ,hogy meg ne tartsam hogy ő utána fizessen xd amúgy bele halna abba a havi 20 max 30ba. huhhh kész vagyon lol. Ezekkel is elárulta amúgy mennyire éretlen személyiség még.

Azt hiszi csak azért,mert képes megkérdezni,hogy van e valami bajom egy vitánál ezért ő mennyire atom érett,felnőtt férfi.


Sajna ma már tuti jön ide,de amilyen idegben vagyok nem tudom mi leszxd

2020. ápr. 26. 13:45
 35/41 anonim ***** válasza:
70%

Van gázsprayd?

Fujd le vele a pitsaba

Ha ebböl sem ért,akkor debil

2020. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
78%
Tudod mit nem értek? Hogy itt fikázod a palid, mi adjuk a tanácsokat mit lehet tenni pl a zárt ajtó. Te meg azt írod hogy a maszk rendelés miatt tuti nem zárod ki. Erre csak azt tudom mondani, hogy akkor szagold szépen amit szakítottál és ne itt siránkozz.
2020. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
53%
Akármilyen gáz a pasi, szerintem rólad is sokat elmond, hogy így beszélsz tulajdonképpen a párodról (mert ez ugye nem kötelező dolog, és nem egyik napról a másikra romlik meg a viszony), lehet, hogy nem szeret téged, de nekem te se úgy tűnsz mint aki szeretné kicsit is.
2020. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy igen, gáz a pali, de te sem vagy különb. Ès egyáltalán nem tűnik úgy, mintha szeretnèd.

Itt marhára tudod nyomni róla a szöveget, de vele megbeszèlni bármit is már kèptelen vagy. Most is, ez a kèrdès is...nem az a lènyeg, hogy hogy tudnád jobb irányba terelni az egèszet, hanem inkább jöjjön ritkábban...mert akkor már jobb lesz?

Hihetetlen èretlen vagy egy kapcsolathoz.

2020. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
No, meggyütt az Embör?
2020. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!