Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogja érteni valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni valaha, hogy szükségem van a figyelmére?

Figyelt kérdés
Csak akkor mutat figyelmet, ha szexet akar.
2020. máj. 2. 10:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amit eddig leírtál a kapcsolatotokról, a férjed viselkedéséről, az negatívum.


Van olyan, ami neked jó ebben a kapcsolatban? Mi az, ami mellette tart?

2020. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A hitel
2020. máj. 2. 14:10
 13/30 anonim ***** válasza:
61%

#12


Ha csak a hitel tart mellette, akkor miért van szükséged egy egoista, önző barom figyelmére?

2020. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is hasonló a helyzet, de ő elmondta hogy ő ilyen nem igényli az érintkezést olyan gyakran. Én viszont elmondtam hogy én igen, ebből az a kompromisszum lett hogy néha napközben megölel a szexen kívül.

A párkapcsolatnak az a lenyege, hogy mind ket fel belead. Ha a parod/ferjed nem ad bele semmit, csak ot ertsek meg es csak te alkalmaszkodj, azt lehet hogy turod meg 10 evig de akkor fogod kidobni amikor mar neki se lesz konnyu.

2020. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

Ez már azèrt hajaz a bántalmazó kapcsolatra. Bántja a külsős, de azèrt a rendszeres digidugira igènyt tart...

Emellett te megszakadt, ő meg nem csinál semmit otthon, sőt, neki jár a plusz pihenès...

Nem gondolod, hogy ezt abba kellene hagyni? A gyereknek is nagyon árt, hogy ilyen közegben nő fel, majd a saját párkapcsolatában is ezt a mintát fogja követni. Hogy a fèrfi az úr, a nő még csak egy kis alárendelt csicska. Nagyon nincs ez rendjèn.

Nem a figyelmèt kellene megcèlozni, az úgy sem fog menni, hanem inkább azon gondolkodj, hogy tudnál megszabadulni tőle. Ez egy fèreg, ne akard vele leèlni az èleted. Hitellel is el lehet válni.

2020. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
A hitel tart mellette? Miért? Váláskor lefektetitek, mi kié, ki mit fizet. Másnak is ment, neked is menni fog. 38N
2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Félek, hogy anyagilag nem fogom tudni csinálni.
2020. máj. 2. 15:09
 18/30 anonim ***** válasza:

#17


Mennyi idő van még a hitelből?

2020. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
10 év
2020. máj. 2. 15:29
 20/30 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy szerinte dagadt vagyok és gusztustalan, de más férfiak utánam fordulnak. Akkor csak nem vagyok annyira gáz.
2020. máj. 2. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!