Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogja érteni valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni valaha, hogy szükségem van a figyelmére?

Figyelt kérdés
Csak akkor mutat figyelmet, ha szexet akar.
2020. máj. 2. 10:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom imádott régebben is de +15 kg al istenitt imádja. Nem a külsődet kéne nézni azért mert hízni mertél nem vagy egy világi fa.. ő igen
2020. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ezt is elmondtam neki sokszor, hogy külsőleg változunk. Nem maradok 20 éves. Erre ő azt mondta, hogy neki akkor sem tetszenek az ilyen pacák, mint én.
2020. máj. 2. 17:45
 23/30 anonim ***** válasza:
61%

De szexelni azèrt jó vagy, mi?

Az anyagiakat meg lehet oldani. Lehet nehezebb lesz, pláne az elejèn, de a lelki bèke mindent megèr. Ez egy nyomorult alak. Ès hiába magyarázol neki, úgy is neki lesz "igaza". Nárci fèreg, ott kell hagyni.

2020. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
Mondom, menekülj onnan, mielőtt a földbe döngöli a maradék önbecsülésedet is.
2020. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, ha nem tetszem neki, miért akar szexelni velem? Azt mondta, miért, összefügg a kettő? Amikor nagyon nem bírja, akkor szokott közeledni.
2020. máj. 2. 18:13
 26/30 A kérdező kommentje:
Önbecsülésem már szinte semmi nincs. Annyiszor elmondta, hogy velem senki nem akar barátkozni, mert elviselhetetlen vagyok. Úgysem kellenék senkinek. Pedig ha tudná... Volna jelentkező, akinek én lennék a tökéletes nő. Irigylik, hogy sütöttem neki tortát a szülinapjára, ő viszont kiröhögte, hogy hogy néz ki. Pedig a gyerekkel díszítettük munka után, hogy örömet szerezzünk neki. Álltam ott leforrázva, meg a gyerek is, hiszen ő díszítette.
2020. máj. 2. 18:17
 27/30 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de ezek után ha nem lépsz le, nem vagy százas.
2020. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem tőle, ha nem tetszem neki, miért akar szexelni velem?"


Mondom, ezek felesleges beszèlgetèsek. Csak arra jók, hogy mèg jobban földbe döngöljön. Nem kell ezt tovább ragozni, el kell válni.

2020. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Ne szexszelj vele! Hagyd ott.
2020. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy hajlandó változtatni az életeden, akkor felesleges a panaszkodás. A férjed nem fog változni, mert minek változzon, ha így is mellette maradsz, sőt, le is fekszel vele. Látja, hogy bármit megtehet veled és mondhat neked, te akkor sem lépsz semmit. Moroghatsz életed végéig is, ezzel viszont nem kerülsz ki ebből a helyzetből. Ő viszont élvezi, hogy megalázhat téged, amikor csak kedve tartja. Ez az egész csak rajtad múlik, hogy meddig lesz így.
2020. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!