Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele kell törődnöm, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele kell törődnöm, hogy ez így lesz ezentúl a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és fél éve megbántottam, de megbocsátott. Leírom a tisztánlátás végett, hogy nem csaltam meg, és nem emeltem rá kezet, nem ilyesmit kellett megbocsátania.

Egyszerűen akkor sok minden nem úgy ment a kapcsolatunkban, ami nekem jó lett volna. De annyira jelentéktelen nem mérvadó dolgok voltak, hogy nem akartam közöttünk feszültséget, meg vitát, inkább elmondtam a legjobb barátomnak. A barátnőm meg egy este miután elaludtam elolvasta az összes üzenetet a barátommal...

Úgy ahogy megbeszéltük a dolgokat végül, nagy dráma után, és megegyeztünk, hogy ha valami nem jó akkor megbeszéljük, ezt pedig megpróbáljuk elfelejteni.

Azonban ez nem működik, mert két-három hetente villámcsapás szerűen eszébe jut, és kezdi mondani (nagyon ügyesen burkolva, nem kimondva) hogy én ezt írtam meg azt, és micsoda dolog volt. Tényleg, nagyon ügyesen használva a szavakat, hogy még az életkedvem is elmegy.

Nos, én annak vagyok a híve, hogy ha valamit a másiknak megbocsátunk akkor nem szedjük elő a semmiből csak úgy lépten-nyomon. Ha tényleg mégis valami/valaki által felhozodik egy régi sérelem mondjuk 5 év után és megemlíti azt megértem, normális, de inkább az is csak, ha valami non plus ultra bűn volt. De így akkor minek bocsátott meg?



2020. máj. 5. 20:59
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Vagyis volt olyan is, ami nem feltétlenül a mi életünkről szólt, egyszerűen megjegyeztem a barátomnak, hogy ahol voltunk na ott volt egy jó csaj, és igen disznó is voltam, tudom, mert azt is mondtam viccből neki, hogy ha elhagyna a barátnőm akkor ő lenne a következő. Rossz vicc, de mi szoktunk egymás között bevágni ilyesmit. Vagy ha náluk kellett volna menjek, akkor leírtam, hogy nincs kedvem több napra menni, mert megöl az unalom, ha egy helyben ülök/fekszek, ha nem foglalkozhatok semmivel, náluk nincs mit csináljak.

Már megmondtam neki, de az volt a válasz, hogy velem nem lehet ilyenekről beszélgetni. És igen, már megbeszéltük, teljesen átrágtuk a témát, nem értem minek kell 66x is újra. Ahányszor csak felhozza, most már egyre idegesebben reagálok, mert ahogy az első válaszadó is mondta feszült vagyok, mert mindig várom, hogy na vajon ebből megint arra fogunk kilyukadni

2020. máj. 6. 09:05
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

"Már megmondtam neki, de az volt a válasz, hogy velem nem lehet ilyenekről beszélgetni. "


Ès erre mi volt az èrve?


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak folyamat hárítja rád a felelőssèget mindennel kapcsolatban. Ha előhozakodsz valamivel ami nem tetszik, akkor azt is visszafordítja rád, hogy te vagy az oka.

2020. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Olyasmit szokott mondani, hogy rendben akkor, ha valami bántja akkor magában tartja, meg ő nem lepődik már meg semmin, mindenkiben úgyis csalódott már, kivéve a családtagjaiban, ők ugyanúgy szeretik szemtől szembe is, mint a háta mögött.
2020. máj. 6. 09:58
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval ez a "baja"... Azt hittem hasonló volt, mint nálunk, hogy a hátam mögött a haverjainak mesélte, hogy szerinte a szex lehetne változatosabb, de velem sose beszélte meg...

Ez eléggé lófütyi probléma, és igen, a férfiak tolnak ilyen hülye vicceket, az ilyet tényleg el kéne engedni. Eléggé kis nebántsvirág nő lehet.

2020. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
90%

Na én is azt hittem, hogy ennél azért fontosabb dolgokról van szó, azért írtam kicsit durvábban,hogy beszéljétek meg.

Enyhe kifejezés, hogy ezek csak csipcsup dolgok, ne már hogy ilyen a főprobléma egy kapcsolatban. Abból indultam ki, hogy szokásos módon homályosan beszél a kérdező, mert általában kiderül mit baltázott el és valójában fontos dolgokat tergetett ki, dehát ez tényleg nulla.

Szerintem megunta ezt a kapcsolatot sértettségtől függetlenül és lehet leakarja zárni csak még nem merte. Elég fiataloknak tűntök, lehet jobb lett volna tini kategóriába írni, mert akkor kapsz jobb válaszokat is, de én tartom a véleményemet, hogy csak ürügyet keres a szakításhoz.

2020. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt az a gond, hogy ha a csaj nem veszi észre magét, meg fogod unni és, mint korábban írtam, rá fogod csapni az orrára az ajtót. Aztán meg te leszel a szemétvadállat, mert eleged lett, hogy mindig te vagy a hibás mindenért. Ő pontosan ezért csalódott minden emberben, kivéve a családjában, mert ők valószínűleg tökéletesnek festik le a hölgyet, aki meg felismerte az áldozatszerepre való hajlamát, azok mind köcsögök!

Egyre jobban azt mondom, hogy ebből szakítás lesz.

2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam tinibe, mert én már 23 leszek, ő pedig 22. Csak még nem volt barátja rajtam kívül, és ennek tudom be, hogy ennyire fennakad mindenen sokáig.


Nem tudom mi lesz, vagy meddig tűrök, de érezhetően ez így nem jó. Máskor jó vagyok, én vagyok a legjobb, őrülten szerelmes, fél óra múlva jön ez.

2020. máj. 6. 11:12
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem arról van szó, hogy megunta a kapcsolatot, sőt, a leírtak alapján a túlzott figyelemre vágyó kontrollmánias hisztiláda.

Azèrt van az is, hogy nála napokig nem lehet tv-zni, mert nehogy már csak egy órácskara is mással foglalkozzál, ezèrt olvasta el a privát szfèrádat is, ezèrt nyekereg mindenen, ès hozzá magát mindig áldozat szerepbe.

Szóval gáz a csaj nagyon. Szerintem rövid úton tisztazd ezt vele, ne csak próbáld, ne hasson meg, ha beveti a hiszti kártyát. Ha meg továbbra sem kèpes leszállni a tèmáról, akkor szedelőzködj, ès menj haza.

2020. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%

Te, es az hogy a joistenbe lehetseges, hogy kezebe veszi a telefonodat, olvasgat benne es el is mondja?!

No vagyok, de ilyet egyaltalan nem tartok elfogadhatonak. Kiveve talan egy alapos megcsalasi gyanu beigazolasara.

2020. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem engedd el.. Jobban jársz, nyugtod lesz végre. Ha képes ilyen piti dolgokon ekkora drámát csapni, akkor egy kis tinilány még lélekben. Hagyd meg másnak a szenvedést.


23L

2020. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!