Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele kell törődnöm, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele kell törődnöm, hogy ez így lesz ezentúl a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és fél éve megbántottam, de megbocsátott. Leírom a tisztánlátás végett, hogy nem csaltam meg, és nem emeltem rá kezet, nem ilyesmit kellett megbocsátania.

Egyszerűen akkor sok minden nem úgy ment a kapcsolatunkban, ami nekem jó lett volna. De annyira jelentéktelen nem mérvadó dolgok voltak, hogy nem akartam közöttünk feszültséget, meg vitát, inkább elmondtam a legjobb barátomnak. A barátnőm meg egy este miután elaludtam elolvasta az összes üzenetet a barátommal...

Úgy ahogy megbeszéltük a dolgokat végül, nagy dráma után, és megegyeztünk, hogy ha valami nem jó akkor megbeszéljük, ezt pedig megpróbáljuk elfelejteni.

Azonban ez nem működik, mert két-három hetente villámcsapás szerűen eszébe jut, és kezdi mondani (nagyon ügyesen burkolva, nem kimondva) hogy én ezt írtam meg azt, és micsoda dolog volt. Tényleg, nagyon ügyesen használva a szavakat, hogy még az életkedvem is elmegy.

Nos, én annak vagyok a híve, hogy ha valamit a másiknak megbocsátunk akkor nem szedjük elő a semmiből csak úgy lépten-nyomon. Ha tényleg mégis valami/valaki által felhozodik egy régi sérelem mondjuk 5 év után és megemlíti azt megértem, normális, de inkább az is csak, ha valami non plus ultra bűn volt. De így akkor minek bocsátott meg?



2020. máj. 5. 20:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szerintem, ennek vége lesz előbb-utóbb.
2020. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Ahányszor előjön megint ez a téma nála, annyiszor jövök fel ide, és olvasom el a válaszokat. Örülök is, hogy értelmes, hasznos válaszokat kaptam.

Hiába kb. heti téma, és sokan azt javasoltátok, (teljesen ésszerűen) hogy ez nem működik így és nincs jól, mégsem tudok szakítani vele.

Már megmondtam keményen is, mégse használt semmit. Csak pillanatnyi siker. Mindig reménykedem, hogy hátha-hátha, de nem...

2020. jún. 11. 14:08
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

Azèrt nem használt, mert csak latszatkemènysèg volt, ès azlátott rajtad.

Tessèk tököt növeszteni!

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsatott meg neked, csak lenyelte a bekat, es azt hiszi, van joga bszogatni ezert amikor csak akar. Hagyd el a fenebe. Az exem is ilyen volt, olyanon megsertodott, h melyik melltartomat vettem fel ( szerinte az vt a legdogosebb), es miert pont azt, amikor most nem nala voltam csak, hanem suliban is ... 🙄 egyszer meguntam, szakitottam, kozben lett masik baratom, de nem vt az igazi, exem meg visszaedesgetett, es honapokig hallgathattam h „ jol megbszott az xy, mi?“.... ezt turtem egy darabig, es a vegen mar orditva mondtam neki h tudod mit? Igen, jol megbszott, stb stb , mert elszakadt a cerna.

Lenyeg h te se fogod ezt orokke hallgatni, es egyszer nagyon el fogod kuldeni a busba.

2020. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy betelt a pohár végül. Ez még nem is csak a folytonos sírás, hanem még sértegetett is.
2020. jún. 12. 14:22
 26/40 A kérdező kommentje:
Érthetetlen számomra, hogy nekem minden jó ahogy van, nem sértődöm meg semmin, míg ő olyasmin is képes, hogy leraktam a videóchatet, mert hirtelen dolgom akadt. Előtte szóltam, hogy pillanat, majd ő ha láttam, hogy ő sincs képernyőnél leraktam 3 percre. Majd ebből lett a vita, hogy én nem is akarok vele beszélni, meg nem erdeklem, mert az este a barátaival találkozott, és ezúttal nem kísérte haza senki negyed kettő után, és felhívott, de én már aludtam. Ha azt találtam mondani, hogy hagyjon az ilyen hülyeségekkel, hogy nem akarok vele beszélni, akkor én kiabálok, meg kinek mondja, ha nem nekem és máris sír... Mindig, bármit teszek én jövök ki belőle, hogy rossz vagyok és miért vagyok vele ilyen.
2020. jún. 24. 19:34
 27/40 anonim ***** válasza:
64%
Manipulál a hisztijèvel. Minek vagy vele együtt mèg mindig? Mit ad neked ez a kapcsolat?
2020. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rekció kicsit sok. Nem vonom kétségbe az érzései intenzitását, de ez se nem a normális, se nem az egészséges kategória már.

Elég balhés vagyok én is és megtudok sértődni, haragudni eléggé. De valahogy még így is a barátnőd érzékenysége alatt vagyok valamivel jelenleg. Speciel én tudom, hogy nekem van problémám és hogy azért vagyok ilyen, mert mentálisan beteg vagyok, aminek szintén meg van az oka és az előtörténete, de szerintem ő még tisztában sincs ezzel.

Akkor javulna bármi is, ha erre rávilágítanak nála szerintem. Nem neked kell, mert nyilván nem vagy szakember és bántásnak fogja venni.

Amit eddig írtam, az arra vonatkozik, hogy esetleg ő akarja még ezt a kapcsolatot és nem feltétlenül szándékosan viselkedik így kontroll nélkül. Viszont, ha nem akarja folytatni, akkor ezt kvázi direkt csinálja és szerintem azt akarja, hogy te dobd. Csak nem akarja beismerni magának vagy nem meri megtenni, ki tudja. Tudom, hogy nehéz, de neked kell érezni a különbséget. Vagy egy nyugodt pillanatban kell hatni rá, hogy szakember segítségével nézzen magába vagy szakítani kell.

2020. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Azért mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy annyira rossz, kiállhatatlan ember lennék, hogy mindig csak a baj legyen velem. Hittem benne, hogy jobb lesz idővel minden, de nem tudok megfelelni úgy látszik. Bárhogy próbálkozom, valami hiba mindig akad bennem. Arról nem tehetek, hogy természetemből adódóan hangosabban, harsányabban beszélek, amolyan olaszosan, de akkor sem dühből kiabálok, hogy azt mondja, hogy nem akar a barátnőm lenni, mert én kiabálok vele...

Úgy vagyok vele, hogy inkább csendben maradok, megpróbálok jó lenni, de mégsem sikerül. Aztán ha neki elege lesz végleg, (annyira ezt forszírozza az utóbbi 1-2 hónapban) akkor tegye meg ő.

2020. jún. 24. 20:51
 30/40 A kérdező kommentje:
Ha hatni akarok rá, és megbeszélni, elmondani az én álláspontom, ahogy én vélekedek arról, hogy ő miért sértődik meg, és rávilágítani, hogy az nem feltétlenül úgy van ahogy gondolja, akkor egyből az van, hogy engem az ő érzései nem érdekelnek, én mindenre tudok egy jó magyarázatot, magamnak magyarázkodom, hogy bebizonyítsam, hogy én nem csináltam semmit.
2020. jún. 24. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!