Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költségek újraosztása?

Figyelt kérdés

Volt egy megegyezésem a barátnőmmel, amikor hozzám költözött egy éve. Én fizetem a lakáshitelt + biztosítást + rezsit (kb havi 120 ezer). Ő pedig teljes egészében a vásárlásokat. Én többet keresek (350 e), míg ő még egyetemista és mellette dolgozik (100 e).

A probléma az, hogy fel akarja rúgni a megegyezésünket. Elvileg 80 e felett költ havonta kajára és ezt sokallja. Én meg nem akarom, ez egy bevált rendszer, neki is marad pénze és én se vagyok kihasználva. Szeptembertől fixen felveszik a mostani munkahelyére, így dupla annyit fog keresni, így nem értem a mostani folyamatos hisztijeit.

Volt egy megállapodásunk, hogyan értessem meg vele, hogy ez MARAD és nem lesz semmilyen közös bankkártya vagy költség-megosztás?


2020. máj. 8. 20:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny csaj, jo nagy hülye 😂😂😂
2020. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
34%

Lakáshitel: te fizesd, mert a tiéd.

Rezsi + kaja: fele / fele.

A csaj viszont fizessen neked lakbért, mert ingyen sehol nem lakhatna.


Ezek után a fennmaradó pénzét mindenki oda rakja, ahova akarja

2020. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező egyet nem ért meg. Miért pont most? Mikor nem sokára többet fog keresni.

Pont azért, mert ha nem változik semmi, max 4 hónap, és elhúz a ...be, mert inkább kicsenget egy albérletet.

Igaza van.

Ő könnyen talál majd olyat, akivel dughat kötöttségek nélkül.

2020. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Fizessen lakbért? Nekem saját lakásom van, eszembe nem jutna a páromtól lakbért beszedni.
2020. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Van egy birka felfogásod.Én ilyen önző majommal össze se jönnék.Mi közös kasszán vagyunk.Neked egyedül kéne élned!
2020. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező elég gáz vagy. Szerintem te ne akarj párkapcsolatban élni. Normálisaknál közös költség van és nem az, hogy “ez az enyém, az a tiéd”. Gyereked lesz, akkor tőle is bekérsz majd lakbért? 😁🤣
2020. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"neki is marad pénze és én se vagyok kihasználva"


1. Neki nem marad pénze.

2. O van kihasználva.

2020. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"A lakáshitel olyan, mintha az egész albérletet én fizetném egy másik helyzetben."


Nem olyan. Mert az a lakás a tiéd, nem kozos, mégis fizeti a felét. Ne mondd már nekem, hogy bő 80 ezer a rezsi, mint amennyit ő fizet kajara.

2020. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező! Menthetetlen vagy. Élvezd ki azt a pár napot, amíg nem lép le a csaj. Alkalmatlan vagy párkapcsolatra.

Off: Fölöslegesen írunk neki, úgyis ő a helikopter, hiába mondja el mindenki az ellenkezőjét.

2020. máj. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj, jó nagy hülye 🤣🤣
2020. máj. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!