Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költségek újraosztása?

Figyelt kérdés

Volt egy megegyezésem a barátnőmmel, amikor hozzám költözött egy éve. Én fizetem a lakáshitelt + biztosítást + rezsit (kb havi 120 ezer). Ő pedig teljes egészében a vásárlásokat. Én többet keresek (350 e), míg ő még egyetemista és mellette dolgozik (100 e).

A probléma az, hogy fel akarja rúgni a megegyezésünket. Elvileg 80 e felett költ havonta kajára és ezt sokallja. Én meg nem akarom, ez egy bevált rendszer, neki is marad pénze és én se vagyok kihasználva. Szeptembertől fixen felveszik a mostani munkahelyére, így dupla annyit fog keresni, így nem értem a mostani folyamatos hisztijeit.

Volt egy megállapodásunk, hogyan értessem meg vele, hogy ez MARAD és nem lesz semmilyen közös bankkártya vagy költség-megosztás?


2020. máj. 8. 20:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Aztakur....va hat te egy igazi lovag vagy. Ferfi letedre ugy viselkedsz mint egy kis ovodas. Ha neked havi 20 ezred maradna akkor nem lennel kiakadva forditott esetben? 20 ezer forintot hagysz neki, es ebbol vegyen meg berletet maganak, fizesse a telefonszamlajat, meg ugye no tehat nyilvan azert jolesne neki egy ket pipere, sminkcucc. Sot azert egy kozmetikus meg fodrasz ebbe, hogy ferne bele? Borzasztoan onzo vagy, nem ertem eddig, hogy biselt el teged.
2020. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy az összes eddigi válaszoló hibás (akármelyik oldalon is áll) olyan szempontból, hogy a párkapcsolati pénzügyekben többnyire nem létezik jó megoldás, csak az amit a két fél megbeszél egymás között. Például azt sem lehet egyértelműen eldönteni, hogy a közös kassza vagy a külön kassza a jó. Ez páronként és esetenként eltérő lehet, hogy kiknél mi működik.


Itt a kérdezőéknél is változó lehet, hogy mi működik. Az, amibe mindketten beleegyeznek és amit megbeszéltek egymás között.

2020. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
EZ mekkora sötét paraszt, "téma lezárva" meg "kiszáll". Remélem otthagy a csaj és soha nem lesz senkid. Munkahelyed is veszítsd el mert ha így állsz a barátnődhöz képzelem hogy állsz a munkatársaidhoz és ügyfelekhez. 80 ezret költ kajára, aztán ő tengődjön zsíros kenyéren te meg tömd tele az undorító pofádat, de minek.
2020. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!