Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés ez? Menjek utána a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés ez? Menjek utána a nyaralóba?

Figyelt kérdés

A párom anyukája karanténba tette magát 2 hónapja és a párom most beüzemelte a nyaralóját, lemegy ma és azt mondta, hogy nagyon boldog lenne ha én is lemennék majd hétvégére ha tudok. Én azt gondolom, hogy 4 év után ez nem méltó mert ez az első nyári hétvége és nem vagyok valami haver és nem fogom követni egyáltalán. Otthon maradok és áthívom a barátnőmet, testvéremet, aki épp ráér és grillezünk a kertben.

Jó ötlet ez? Valamit nagyon elnéztem?


2020. máj. 14. 09:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
De hülye vagy,én simán utánamennék.
2020. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a problémádat. Ha meg van beszélve a barátaiddal a grillezés, akkor grillezzél, ha akarsz, menj a nyaralójába. De mi az hogy 4 év után ez nem méltó? Mi nem méltó?
2020. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
Ha van sajat autod, nem gaz, de en sem buszozgatnek le, az fix.
2020. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az nem méltó, hogy együtt lakunk, nekem dolgoznom kell és ő pedig mulatozik lenn a Balatonon, én pedig viszem a házat addig, utána pedig utazgassak a saját pénzemen oda kb 1 napot, hogy vasárnap délre hazajöjjek megint, mert neki dolgoznia kell.
2020. máj. 14. 09:21
 5/32 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy mondjuk holnap reggel együtt elmennénk és jól éreznénk magunkat együtt. Valamint intézzem el a sok macskánk ellátását is egyedül a saját pénzemből és vegyek én is autópálya matricát és ne pihenjek semmit. Megint, hiszen egész héten reggel 7-től dolgozom.
2020. máj. 14. 09:23
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem a problémád. Hasonló szituációban csak úgy repülnék utána és örülnénk ott egymásnak. Ez a baj, hogy nem együtt mentek, hanem utána mennél külön egymagad?
2020. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
És ő miért nem dolgozik a héten? Te meg azt várod tőle, hogy otthon üljön napokig ha szabin van, amikor ott a nyaraló? Amúgy megbeszélted vele? Mondtad, hogy anyagilag és időben is soknak tartod, ezért ezt inkább kihagyod? Vagy csak itt puffogsz nekünk és nem beszéltétek meg?
2020. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha "együtt" lakok valakivel, akkor nincs "saját" pénzem...

Ha így lenne, nem laknék vele együtt...

De lehet én vagyok maradi.

2020. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyobb bajok is lehetnek ebben a kapcsolatban, mint a külön utazás...
2020. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha a mi tehenünk megdöglött , akkor dögöljön meg a másiké is , ugye kedves kérdező?!


Azért mert te ebben csak a problémát látod , nehogy már ő véletlenűl is jól érezze magát, ugye? Mert az neked fájna mi?

Téged kéne 0-24 ben pátyolgatni ugye?


Dettó úgy gondolkozol mint az exfeleségem.


Tedd félre a sértettséged(elhiszem hogy van , és hogy számodra valós) és javaslom próbálj fejleszteni a személyiségeden, mert nagyon nem jól gondolkozol. Neked lesz jobb hosszútávon.

2020. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!