Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés ez? Menjek utána a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés ez? Menjek utána a nyaralóba?

Figyelt kérdés

A párom anyukája karanténba tette magát 2 hónapja és a párom most beüzemelte a nyaralóját, lemegy ma és azt mondta, hogy nagyon boldog lenne ha én is lemennék majd hétvégére ha tudok. Én azt gondolom, hogy 4 év után ez nem méltó mert ez az első nyári hétvége és nem vagyok valami haver és nem fogom követni egyáltalán. Otthon maradok és áthívom a barátnőmet, testvéremet, aki épp ráér és grillezünk a kertben.

Jó ötlet ez? Valamit nagyon elnéztem?


2020. máj. 14. 09:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Mi csak 1,5 éve vagyunk együtt, de elképzelhetetlennek tartom, hogy egy ilyen dolgot ne beszéljek meg a párommal.


Nem is értem, ha neked van egy olyan opciód, hogy együtt le tudnátok menni 1 nap csúsztatással, miért nem mondod neki, hogy "hé drágám, nagy baj lenne ha holnap mennél, és akkor veled tudnék menni? Nagyon örülnék neki" ... Nem hiszem, hogy elutasító lenne.


Mellesleg igaza van a többi válaszolónak, miért üljön otthon, mert te dolgozol? Nem bulizik, nem csajokkal van, még csak nem is haverokkal. Egyedül, egy nyaralóban, mert gondolom ott kellemesebb.


Kicsit önzőn hangzik ez az egész. De ha ennyire zavar, állj elé és mondd el neki.

2020. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Én sem értem a bajod. Nem kell összenőve közlekedni mindenhova. Neked dolgod van még, ő előremegy, hogy megcsinálja a nyaralót.

Ha meg egyszerre mentek le az lenne a bajod, hogy neked is ki kell segíteni beüzemelni (?)

4 éves kapcsolatban az ember azt hinné, vagytok olyan érettségi státuszban, hogy ilyen hülyeségen, hogy fél nappal később megy valaki a másik után ne legyen összeveszés. Nőként nem értem mi a bajod jelenleg.

31N

2020. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

De, a haverokkal és lehet, hogy csajokkal is mert a környéken levő éttermek tulajai a haverok. Én meg ülök itthon és majd jövök utána ha akarok.


És egy hete könyörgök, hogy maradjon péntekig mert akkor én is tudok jönni, így meg marad a vonatozás vagy az oszkár. 4 óra utazás. Már olyan fáradt vagyok, hogy folyik a könnyem basszameg de még mindig én vagyok az aki csinálja a takarítást meg a házat és tartom az állatokat.

Ő meg pihen. Na ez szerintem nem méltó. És nem dögöljön meg a másik tehene is csak ha mondjuk látom, hogy a másik megszakad nem megyek el 2 napra bulizni.

2020. máj. 14. 10:44
 14/32 anonim ***** válasza:
16%

"Ahelyett, hogy mondjuk holnap reggel együtt elmennénk és jól éreznénk magunkat együtt. Valamint intézzem el a sok macskánk ellátását is egyedül a saját pénzemből és vegyek én is autópálya matricát és ne pihenjek semmit. Megint, hiszen egész héten reggel 7-től dolgozom."


Ami kiugrik a válaszaidból, hogy pörögsz a pénzen. 4 év után komolyan ilyen garaskodás megy nálatok? Te pénzed, te pénzed, te pénzed.

Párod helyében már hozzádvágtam volna azt a néhány ezer forintot és otthagytalak volna a fenébe. Hihetetlen hogy néhány macskakaja meg egy autóálya matrica, meg némi benzinpénzen hisztériázol, de fordítva az ő nyaralójába nyilván te ingyen léphetsz be. Lehet ezek után kérnék tőled díjat az éjszakázásért. Totál kiábrándító.

2020. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%

#13, mondjuk a részleteket az eredeti kérdésedben is beírhattad volna és akkor nem állnának a válaszolók értetlenül a viselkedésed előtt.


Haverok, csajok: Az ugye megvan, hogy az éttermek még mindig nem tudnak normálisan funkcionálni, meg ámblokk nagy mozgolódás még mindig nincs, hiába van "felszabadítva a vidék"? De ha nem bízol benne, akkor miért nem?


Te hogy utazol 4 órát Budapestről a Balatonra, autópályán? 3,5 óra alatt Volánbusszal Pécsen vagyok.


"még mindig én vagyok az aki csinálja a takarítást meg a házat és tartom az állatokat" Ő foglalkozik a macskákkal? Néha takarít? Vagy most csak a hétvégén nem csinálja ezt meg?

Dolgozik ő most egyáltalán?

2020. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk ha ezeket a tényeket leírod az elején, akkor jobban tudnánk válaszolni? És még neked áll feljebb, hogy miért nem kapsz megfelelő választ???

Most akkor írj le MINDENT MÉGEGYSZER NAGGGGGYON ALAPOSAN!

Köszi!

2020. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem maradj otthon és aludd ki magad. Utána gondold át, hogy kell-e még neked ez a kapcsolat.
2020. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább alvásra lenne szükségem, azért nem is megyek sehova.
2020. máj. 14. 11:02
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, minden válasz után elmondasz valami plusz infót. Így nem lehet normális választ/tanácsot adni, szerintem tedd fel újra a kérdést, rendesen.
2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nagyon nagyon nagyon nagyon fáradt vagyok már és el vagyok keseredve, hogy ma itt leszek hagyva egyedül. Úgy vagyok kezelve, mint valami haver, hogy na akkor gyere majd le és koccanjunk miközben együtt élünk és elvileg szerelmesek vagyunk.
2020. máj. 14. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!