Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés ez? Menjek utána a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés ez? Menjek utána a nyaralóba?

Figyelt kérdés

A párom anyukája karanténba tette magát 2 hónapja és a párom most beüzemelte a nyaralóját, lemegy ma és azt mondta, hogy nagyon boldog lenne ha én is lemennék majd hétvégére ha tudok. Én azt gondolom, hogy 4 év után ez nem méltó mert ez az első nyári hétvége és nem vagyok valami haver és nem fogom követni egyáltalán. Otthon maradok és áthívom a barátnőmet, testvéremet, aki épp ráér és grillezünk a kertben.

Jó ötlet ez? Valamit nagyon elnéztem?


2020. máj. 14. 09:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt szerintem már az első infók után sem kellett volna leszedni a kèrdező fejèt, szerintem már akkor èrthető volt az álláspontja.

Azèrt egy együttèlèses kapcsolatban nem az van, hogy gondol egyet, elutazik, a másiknak meg odavagjuk, hogy vagy jössz vagy nem.

Hanem megbeszèlik, kinek hogy lenne a legjobb, ès kötnek egy kompromisszumot.

A kèsőbb kiderült infók meg már csak hab a tortán.

Kèrdező, szerintem te ne menj, pihend inkább ki magad, ès èrtèkeld át ezt a kapcsolatot. Mert ez nagyon nem azon az úton halad, amin kellene. Ès ha hazajön, beszèljètek át, ès változtassatok. Ami a házimunkát illeti azt hagyd a fenèbe, csak a legfontosabbakkal foglalkozz, a többit majd ő szèpen megcsinálja ha hazamegy. Abban muszáj lesz a sarkadra állnod, nem jár neki több pihenès, csak mert himbilimbije van.

Te inkább pihenj a hètvègèn, hívd át a barátnődet esetleg, aztán a többit megbeszèlitek a jövő hèt folyamán.

2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat, még rápihenek erre mert most teljesen lenn van az energiaszintem, lehet, hogy még akkor sem tudnánk összehangolódni ha péntek este lejutok mert ő addig már 2 napot pihent én pedig akkor leszek a halálomon.
2020. máj. 14. 12:32
 23/32 Savlekotő ***** válasza:
100%
Miért nem dolgozik,miért te viszel mindent,miért 4 év után esik le hogy cseléd utánfutó eltartó vagy? Ti 4 éve nem tudtatok össze hangolódni nem egy hét végén fog ez múlni..
2020. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ő többet keres mint én, heti mondjuk 30 óra munkával, amit délután kezd és éjjel végez. Egyikünk sem földönfutó de egy nagy házat tartunk el rengeteg állattal. Én "rendes" munkaidőben dolgozom és van egy kisfiam, akit együtt nevelünk. Ő mos ránk, házimunkát végez, nincs semmi baj ezen a téren de olyan, mintha egy 15 évessel élnék, állandóan a haverokkal lógna, menjünk koncertre, irány a Balaton, hajrá mozi. Nekem pedig itt a gyerek és a minden, én nem tudok kedden délben beülni a kocsiba egy koncert miatt mert nekem délután még 3 megbeszélésem van.

Szóval én nagyon imádom és tényleg smakkolunk de negyveniksz évesen már tényleg ne az legyen már a téma hogy hogy tudunk elszakadni otthonról kikapcsolódni, miközben ott hagyjuk a másikat aki halálra dolgozza magát...

2020. máj. 14. 13:34
 25/32 Savlekotő ***** válasza:
53%
Két gyereked lett ő egy mamlasz ha 40 x évesen is ott tart még h a koncert előrébb van mint a párja meg a családja...
2020. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem èn, ès igazat is adok, csak te választottad, ès èlsz ebben 4 ève.
2020. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen hisztigépeknek bezzeg van pasija, ráadásul gyerekkel elfogadta, mos rájuk, házimunkát végez.. És még elvárná a nő hogy a pasi otthon dekkoljon, csak mert ő nem tudott egy olyan munkát találni, ahol nem kell halálradolgoznia magát. Egyszerűen csak féltékeny vagy a mai este miatt, hátha becsajozik nélküled. Ezzel a hisztivel mondjuk növeled az esélyét..
2020. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ezek a "hisztigépek" intelligens, érzékeny, szórakoztató nők, próbáld meg, milyen olyannak lenni. Puszi!
2020. máj. 14. 14:31
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem mellőlem akar elmenni a pasim más városba bulikázni nélkülem. ;D
2020. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Mér, van? :D nem úgy olvastam :D

De köszi, kicsit jobb kedvem lett, hogy van olyan is aki rám irigy...

2020. máj. 14. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!