Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el mikor akar gyereket? Akar egyáltalán? Férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egy pár. A kapcsolat eleje óta sokszor mondogatta, hogy én leszek a felesége, gyerekei anyja, velem élné le az életét stb. Mindkettőnknek első kapcsolat ami ennyi ideje tart.


Eltelt az idő. Azt hittem nyaralásokon, szülinapomkor vagy a 3. évfordulónkon megkér. Nem történt meg. A héten rákérdeztem mikor lesz eggyel komolyabb a kapcsolatunk, mikor lesz nekünk is babánk, lagzink stb? és azt válaszolta nem tervezte el, nem tudja. Erre azt mondtam csak tudja hogy 2 év vagy 10? Erre a válasz az volt, hogy azt várom hogy mondja azt pl h 2022.05.18. este 5 óra? mondtam persze, h nem :D az volt a válasza, h ő ennyire nem tervezett előre, nem tudja, szeretne persze lagzit, gyerekeket, de nem tudja mikor.


Nagyon aggaszt ez, olyan céltalannak érzem a kapcsolatunkat így.. 25 éves vagyok, ő 27. Szerintetek, főleg férfiak mi áll a háttérben? Azt várja, hogy mondjam azt hogy vége? Vagy hagyjam el és észbe kap? nem tudom mitévő legyek... :/


2020. máj. 20. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a kérdező eldöntheti magának hogy korai e vagy sem. Nem a korból kell kiindulni. Sok fiatal anyuka van és szerintem sokkal jobb fiatalon szülni mint 30 felett.
2020. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) valakinek akkor konkrét tanácsa mit tegyek?
2020. máj. 20. 21:38
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

#20 de az sem jobb ha ilyen kevés idő alatt nem ismeritek ki egymást eléggé aztán azon kapod magad hogy még pár év után egyedülálló anyuka leszel. Nem mondom hogy minden esetben ez van ahol ilyen hamar belevágnak, de azért ahogy én látom egyre többször fordul ez elő


Kérdező: szerintem konkrétan nyíltan kérdezz rá hogy tényleg nem tudja még hogy mikor akarja ezeket, vagy az van hogy nem akarja és nem meri elmondani. Egyenlőre többet nem tudsz tenni

2020. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a párok megbeszélik egymással, hogy mik a közeli jövő terveik egymással. Igenis kérdezd meg. Mikor? 1 éven belül, 2 éven belül? Mit jelent a majd? 5 évig még semmi? Jogod van tudni! Ez a te életed is nemcsak az övé! Tudnod kell mire számíts!
2020. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
84%
Úgysem fogja tudni megbeszélni vele, mert a srác sumákolni fog, ahogy eddig is. Lehet, hogy egyáltalán nem akar majd gyereket soha, de ezt nem meri bevallani a kérdezőnek, mert nagyon szereti a őt és nem akarja, hogy elhagyja.
2020. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
92%

Személy szerint a pároddal értek egyet, hogy még korai lenne, hisz csak 3 éve vagytok együtt, ez az első, stb stb. De nem erre vagy kíváncsi.

Abban viszont egyértelműen igazad van, hogy őszintének kéne lenni, mert ha eltérő elképzeléseitek vannak, akkor felesleges folytatni ezt a kapcsolatot.

Hogy mit kéne tenni? Leültetni és beszélni vele, mást nem nagyon lehet. Kérd meg, hogy játsszon nyílt lapokkal és tégy te is így, esetleg konkrétan megmondhatod neki, hogy te mondjuk 1 éven belül házasodni akarsz és utána azonnal gyereket, szóval ha ő nem tud közreműködni ebben, akkor ennyi volt, ne húzzátok tovább egymás idejét.

2020. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
90%
Adj neki ultimátumot. Szépen, kedvesen de határozottan!
2020. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
63%
Ajjj, kérdező, számomra pont jó lennél, mert én pedig pont olyan nőt szeretnék majd, aki 25-28 évesen szeretne szülni, nem pedig húzni halogatni 30-35 éves koráig :D És félek hogy a nők többsége inkább ilyen. De nyugi, nem itt akarok ismerkedni, csak remélem találok még ilyen nőt, mint te.
2020. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
69%

26.

Csak 3 év? Úristen, miért mennyi idő kellene? Két felnőtt ember ha együtt van azért 1,5-2 év alatt el tudja dönteni, hogy vállalnának-e együtt gyereket. De megnézném hogy egy 30-35 éves embernek próbálod beadni ezt a 3 évet, aki a biológiailag egészséges gyermekvállalási kor felső határán egyensúlyoz már és lehet elpuskázza az esélyeit ezzel a gyerekre.

2020. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
26%
Kellene a francnak gyerek. Szegény pasi, így kapkodni meg raeroltetni minden sz@rt. Remélem talál nálad jobbat.
2020. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!