Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el mikor akar gyereket? Akar egyáltalán? Férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egy pár. A kapcsolat eleje óta sokszor mondogatta, hogy én leszek a felesége, gyerekei anyja, velem élné le az életét stb. Mindkettőnknek első kapcsolat ami ennyi ideje tart.


Eltelt az idő. Azt hittem nyaralásokon, szülinapomkor vagy a 3. évfordulónkon megkér. Nem történt meg. A héten rákérdeztem mikor lesz eggyel komolyabb a kapcsolatunk, mikor lesz nekünk is babánk, lagzink stb? és azt válaszolta nem tervezte el, nem tudja. Erre azt mondtam csak tudja hogy 2 év vagy 10? Erre a válasz az volt, hogy azt várom hogy mondja azt pl h 2022.05.18. este 5 óra? mondtam persze, h nem :D az volt a válasza, h ő ennyire nem tervezett előre, nem tudja, szeretne persze lagzit, gyerekeket, de nem tudja mikor.


Nagyon aggaszt ez, olyan céltalannak érzem a kapcsolatunkat így.. 25 éves vagyok, ő 27. Szerintetek, főleg férfiak mi áll a háttérben? Azt várja, hogy mondjam azt hogy vége? Vagy hagyjam el és észbe kap? nem tudom mitévő legyek... :/


2020. máj. 20. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Ne haragudj, hogy nőként szólok hozzá.

Csak úgy érzem lenne egy jó tanácsom.

30 évesen ismerkedtem meg a férjemmel és sosem volt alkalmas erről beszélni.

Már évek óta nem élünk együtt.És már gyerekem sem lehet. (Köszönöm, nem kellenek ellenpéldák hogy szültek már 40 felett)

Ha neked ez fontos..illetve ha bármi az életben fontos neked és a párod mégcsak beszélni se nagyon akar komolyan róla, akkor ott csak az idő telik...és ez természetesen visszafelé is igaz...

Olyan nincs! egy normális kapcsolatban hogy ne lehessen valamit megbeszélni. Olyan van ,hogy az egyik fél nem akarja.

Ha a kommunikáció nem működik, akkor nincs alapja a kapcsolatnak.

Ez a legfontosabb szerintem.

2020. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
60%
ja nagyon izgi 18 évesen főleg mikor nincs meg az anyagi háttér hozzá meg meg amúgy szinte semmilyen háttér. Meg amikor utána huszonévesen úgy érzed hogy nem élrtél még eleget
2020. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a durva, hogy mindenki máshogy vélekedik az adott témáról... :D
2020. máj. 20. 21:07
 14/61 anonim ***** válasza:
56%

Én nőként mondom el a véleményem, és úgy gondolom, hogy ennyi idős korban korai gyereket vállalni.

Fel kell készülni erre, mert a gyerek mindent megváltoztat.

Többet nem lesztek fiatalok.

Ne csak a babázás szép oldalát lásd, gondolj a nehéz oldalára is!

2020. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó: ok. De remélem ezt a nőd is tudja. Mert oké, higy te 35 éves korodig szórakozni akarsz, de a párod is vajon?

Kezd kicsit atmenni a házasság valamiféle kegybe, pedig nem annak kellene lennie, hanem közös döntésnek. Elhiszem, hogy férfiként marhára ráérsz, de nőként nem 35 évesen kellene elkezdeni gyereken gondolkodni. Mert aztán jön a sírás, hogy nem jön össze... Aztán ki a vége? A pasi keres mást, aki tud neki szülni.

Nem kellene a másik embert hitegetni. Ha mar a kapcsolat elején megbeszéljük, hogy házasságot meg gyereket akarunk, ha minden rendben, akkor bizony marha idegesítő, ha a másik fél valahogy az istenért se akarja meglépni. "MAJD." Ez jellemzően azt jelenti, hogy majd egyszer, csak nem veled. Elcseszel vele 5-6 évet arra várva, hogy egyszer majd csak elhatározza magát, de nem. Aztán meg jön a következő nő, akit fél-egy év után elvesz.

2020. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
44%
Gondolj bele. És ha nem lesz soha gyereked, akkor mi van? Párod/társad mindig lesz az életben és barátaid is. És rengeteg-rengeteg szabadidőd, amit a pároddal és a barátokkal együtt tölthetsz. Már egy gyerek is iszonyat nagy teher. 18 éven keresztül folyamatosan figyelni rá, még utána is segíteni őt az életben. Erre a párod is gondol, nem akarja ő ezt, húzza az időt, amíg csak lehet.
2020. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
15os vagyok és a 10esnek címeztem, csak közben írtak.
2020. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
15-ös/17-es, igen, a párom is tudja, hogy még nem akarok gyereket. Én 27 vagyok, ő pedig 23. Ő úgy gondolkodik, hogy 30 éves kora előtt nem szeretne gyereket, majd valamikor utána. Bőven ráérünk még.
2020. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
28%

A legtöbb férfi nem akar gyereket.


Ha ráerőlteted, le fog lépni!

2020. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
73%

18: Oké, ebben az esetben ez teljesen elfogadható. De nem mindenki 30 felett szeretne szülni, ami szintén érthető. És valakit hitegetni szemét dolog.

29 vagyok, a párom 36. Pár hónap után megmondtam neki, hogy mindketten benne vagyunk a korban, ha minden rendben megy, nem lesznek konfliktusok, hol tudunk együtt működni, akkor 1-masfel év után szeretnék eljegyzést, rá 1 évre esküvőt, aztán gyereket. Erre azt mondta, hogy ez így neki is elfogadható.

Szerintem ezek után jogosan akadnék ki másfél-két év után, ha közölné, hogy "majd", "nem tudom még mikor", "később", "egyszer", "ráérünk arra még".

Miért kell a másikat hitegetni meg húzni az idejét?

2020. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!