Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el mikor akar gyereket? Akar egyáltalán? Férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egy pár. A kapcsolat eleje óta sokszor mondogatta, hogy én leszek a felesége, gyerekei anyja, velem élné le az életét stb. Mindkettőnknek első kapcsolat ami ennyi ideje tart.


Eltelt az idő. Azt hittem nyaralásokon, szülinapomkor vagy a 3. évfordulónkon megkér. Nem történt meg. A héten rákérdeztem mikor lesz eggyel komolyabb a kapcsolatunk, mikor lesz nekünk is babánk, lagzink stb? és azt válaszolta nem tervezte el, nem tudja. Erre azt mondtam csak tudja hogy 2 év vagy 10? Erre a válasz az volt, hogy azt várom hogy mondja azt pl h 2022.05.18. este 5 óra? mondtam persze, h nem :D az volt a válasza, h ő ennyire nem tervezett előre, nem tudja, szeretne persze lagzit, gyerekeket, de nem tudja mikor.


Nagyon aggaszt ez, olyan céltalannak érzem a kapcsolatunkat így.. 25 éves vagyok, ő 27. Szerintetek, főleg férfiak mi áll a háttérben? Azt várja, hogy mondjam azt hogy vége? Vagy hagyjam el és észbe kap? nem tudom mitévő legyek... :/


2020. máj. 20. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
93%

Tökéletesen igazat adok 15-nek, aki azt mondja, hogy a férfiak egy része csak hiteget, húzza az ember idejét, azután amikor a párja kiöregszik a gyerekvállalásból, 40 évesen gyereket csinál egy másik, jóval fiatalabb nőnek.

Én szültem 26 és 30 évesen is. Jelenleg 38 vagyok, ismét babát várok. Nekem ez már a harmadik terhességem, egészséges vagyok, abortuszom sosem volt, mégis, a saját bőrömön érzékelem, mennyivel nehezebb egy terhesség 40-hez közel, mint huszonévesen. Pláne, ha valakinek ez az első.


Nem érdemes várni a csodára. Ha gyereket akarsz, akkor azt minél előbb, a húszas éveidben akard, mert a tested akkor a legalkalmasabb rá. 37 felett mindenféle vizsgálatokra köteleznek, amik eleve veszélyesek a magzatodra is, a tested nehezebben regenerálódik szülés után, más az energiaszinted.


Kérdező, ha a párod vacillál, akkor lépj! Nem vall túl érett gondolkodásra a részéről, hogy konkrét rövid és hosszú távú célok, tervek helyett a "majd egyszer" mentalitás szerint éli az életét. Ez nem felelős gondolkodás. Akinek céljai vannak, az tervez. Akinek nincsenek, az meg mellébeszél.

2020. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Bér=ember
2020. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
89%

41.


Ezért nem értem miért erőlteti sok fiatal nő, hogy neki mindenképpen olyan pár kell, akivel 0-3 év korkülönbség van köztük, meg hogy egykorúak legyenek. Régen is nem azért volt még a mainál is jellemzőbb a 7-10-15 év korkülönbség a férfi javára, mert "a férfiak szeretik a friss húst", hanem mert egy gyerekvállalási korban lévő nő esélyesebben talál egy érettebb, komolyabb férfit a tőle idősebbek közt. Ott is van éretlen, buta persze, de ugyanaz a férfi is önmagához képest esélyes hogy érettebb 30-40 évesen, mint 20-25 évesen.

Ha már van alapból 10 év korkülönbség, akkor ott nem fogja a férfi sem elhagyni a nőt egy 15 évvel fiatalabbért.

2020. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
67%

43:


41 vagyok. Erről a témáról elég konkrét saját tapasztalattal rendelkezem. Az első két gyermekem apja ugyanis 17 évvel idősebb nálam. Tehát a te elveid alapján alapítottam családot, hogy úgy mondjam.


Nem véletlenül váltam el 13 év után. Ugyanis lehet, hogy 40 évesen még összeillik fizikailag egy huszonéves nővel a férfi, de 10 év elteltével, amikor a nő a szexualitása csúcsán áll, a gyerekek meg már relatíve nagyok, akkor az ötvenes férj már nagyon-nagyon kevés tud lenni, minden szempontból. Egy harmincéves nő fiatal még a nyugdíjasévekhez.


Pontosan ezért szülök harmadjára, mert a mostani párom korban hozzám illő, de neki még nincsen saját gyereke. Egy darabig talán ő is várta, hogy megtalálja álmai huszonéves anyajelöltjét... a valóság azért nem fekete, vagy fehér. Szerintem boldog család az két összeillő ember kapcsolatából lehet. Egy generációnyi eltéréssel nem könnyű ám összeilleni.

2020. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
26%

Valószínű a párod nem akar igazán gyereket - egy férfi számára a gyerek inkább teher, nyűg - és a Te életed is egy életre megváltozik: elveszted az alakod, az első pár évben non stop a gyereked kiszolgálása lesz az életed és elfelejteheted a magánidőd jó időre.

Persze, ha ennek ellenére ez a legnagyobb vágyad, hogy babázz, akkor szakítsál és keress olyan férfit, aki partner ebben.

Biztos könnyen találsz olyan pasit aki elvesz és vállal veled gyereket.

2020. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%

44.

Akkor igazából jól alakult az életed, maximum nem ugyanazzal az emberrel éled le 20 éves korodtól halálodig.

2020. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Huha, sokfélék az emberek ezek szerint... :)nagyon vegyes válaszokat kaptam
2020. máj. 21. 15:00
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
És milyen döntést hoztál? Mit fogsz tenni, mi a stratégiád?
2020. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert teljesen mást mondtatok :D
2020. máj. 21. 15:34
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rájöttél, hogy mégsem akarsz még gyereket, mert túlságosan nagy teher. :D
2020. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!