Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot az egymás előtt gyakori szellentés, böfögés, mikor ennek egyszer úgyis eljön az ideje?

Figyelt kérdés
Akik egymás előtt ilyeneket csinálnak, azoknak felsőbb szintre lépett a kapcsolatuk a modoroskodó udvariasságból elvileg, mégis sokan elítélik azokat, akik nem rejtik el ezeket a dolgaikat és még a szakításig is elmennének. Szerintem meg őszintétlen nem szellenteni nyíltan a másik előtt. Elrejteni a jelenséget és az ingert, mintha nem is lenne, miközben a másik is úgy tesz, hogy tényleg nincs is.

2020. jún. 12. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
8-as nekem nincs bajom veled, csak nem egymást keressük ennyi. Nem tehetek róla hogy undorodom tőle... Ahogy más a pókoktól, kígyótól, én ha egy nő közönségesebb annál ami nekem bejön.
2020. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi ;) meg több ilyen kérdést XD
2020. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk még nem sikerült ezzel elrontani. Inkább öröm, ha itthon nem kell karóval a seggünkben élni, hanem felvehetjük a mosott otthoni ruhát, lehet kócos a hajunk, finghatunk, böföghetünk. Egyedül élve sem lenne másképp, nekem meg egyáltalán nem célom úgy élni és mást olyan életre parancsolni, ahol nem lehet úgy otthon, ahogy egyedül lenne...


Nyilván nem dugjuk egymás seggét a másik arcába fing közben, de én amúgy ezt lazára veszem. Éltem eleget anyámmal meg apámmal, hallgattam eleget a hülyeséget, örülök, hogy nem kell nyávogó emberekhez alkalmazkodnom, akiknek az sem tetszik, ha kézzel eszem. Ilyet itt nem fogunk csinálni, az biztos. És mindkettőnknek így a jó.

2020. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, te valamit nagyon félre értettél. Ez nem azt jelenti h karoval a valagunkban élünk. De tisztelem a párom. Nem leszek előtte közönséges. Mert nekem ez az, neked meg nem, még meg nagyon sok embernek nem, de nincs ezzel gond. Nem vagyunk egyformák. Ahogy az egyik válaszoló is írta, ez csak annyi h nem egymást keressük. De nekem is van otthoni ruhám, nyilván nem azt fogom tönkre tenni, amiben dolgozni járok. Meg nem fogok szegyenloskodni sem, ha elkap egy hiányos fosos vírus. És én is szoktam bufogni meg eregetni a galambokat, de ezt tényleg lehet halkan és visazafogottan is. Ne tőlem zengjen már a ház. És igen, nekem ez azt is jelenti h tisztelettel vagyok a párom szép és jó érzésere és tisztelem öt. Ez ennyi.
2020. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, én nem azért nem fingadozok másokkal egy légtérben, mert úgy akarok tenni, mintha nem lenne emésztésem. Szimplán megtisztelem őket azzal, hogy nem szagosítom a szobát, ahol éppen tartózkodnak. Akkor inkább arrébb megyek én. Ha véletlenül úgy alakul, hogy kicsúszik, akkor egye fene, de kiábrándító lenne nekem, ha állandóan az orrom alá kapnám direktben.
2020. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

14:Nem teljesen értem, miért oktatsz ki, ha a kérdés alatt sem szóltam senkihez. Élj így, ha neked jó. Én is tisztelem a párom, ezért hagyom, hogy mellettem felszabadult legyen. Otthon érezze magát nálam. Ne feszengjen mellettem. Ne szivárogtassa a fingját tudatos erőfeszítéseket téve azért, hogy ne legyen hangos.


Számomra meg ez a dedó, ha már így megszólítottál.

2020. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Írtam is h mindannyian mások vagyunk, tehát mindenkinek más lesz a természetes. De ha neked ez ki oktatás, akkor innentől kezdve nincs miről beszélnünk.
2020. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
De jó lehet egy recsegős fing után nyalni a párodat pl.. Vagy anális szex, büfögés után csókolózni stb.. Ezeket ezek mind meggátolják. Én inkább nem rontom a saját szexiségemet azzal, hogy úgy viselkednek, mint egy tahó és párom sem. Ez nem azt jel enti, hogy ne fordul elő büfögés pl, de azért nem gyakran és nem direktbe.. Kinek lenne utána kedve úgy igazán..? Több éve együtt élünk, kis gyerekkel, ne is napi 2-3 szex, mert nagyon kívánjuk, szeretjük egymást. Bent volt szülésnél, látott hányni tehát nem arról van szó hogy a kapcsolatunk nem bírná ki, de ez számomra visszataszító lenne,ha egymás fingját kéne szagolgatni.
2020. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

Számomra hihetetlen, hogy emberek nem ertik a kulonbseget a karot nyeles meg az egymás mellé fingas kozott. Ezek kozott azért még van pár ezer dimenzio. Évek óta egyutt elunk, hazasok vagyunk, teljesen kényelmesen vagyunk egymás mellett, ha kicsuszik kicsuszik, de direktben eszunkbe se jutna ilyeneket csinálni. Normális, kultúrember tudja, hogy hol és milyen formában kell elintezni az ilyen tevékenységeket. És nem ez a masik orra alá, mondván én nem leszek karot nyelt.

Sajnos volt ilyen felrenevelt, proli szintű párom is, nem is maradt sokáig az, miután elkezdtem tőle undorodni, pont az ilyenek miatt. Ez nem kényelem, vagy lazaság.

2020. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
92%

Szerintem nincs vele baj emberek vagyunk. Nyilvános helyen persze nem gyújtuk be az utánégetőt mert hangos lenne.

Amúgy meg aki azt mondja nem fingik/büfög megoldja halkan. Az előző válaszolók között is van olyan aki azt mondja hogy ha kicsúszik akkor kicsúszik, de kérdem én mi csúszik még ki? Egy ebéd a lábasból? Esetleg a főnök kezéből a mi kezünkbe a fizu? Ez alatt az értem hogy ezt te nyomod ki mindig magadból, a "kicsúszott" pedig egy szépítés amit magunknak hazudunk.

A csajokat megértem hogy a maguk számára állított standardot akarják követni de üzenem hogy a pasik meg simán csinálják, emellett nagyrészünket úgyse zavarná.

2020. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!