Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot az egymás előtt gyakori szellentés, böfögés, mikor ennek egyszer úgyis eljön az ideje?

Figyelt kérdés
Akik egymás előtt ilyeneket csinálnak, azoknak felsőbb szintre lépett a kapcsolatuk a modoroskodó udvariasságból elvileg, mégis sokan elítélik azokat, akik nem rejtik el ezeket a dolgaikat és még a szakításig is elmennének. Szerintem meg őszintétlen nem szellenteni nyíltan a másik előtt. Elrejteni a jelenséget és az ingert, mintha nem is lenne, miközben a másik is úgy tesz, hogy tényleg nincs is.

2020. jún. 12. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem eufemizmusnak szántam azt a szóhasználatot, hogy "kicsúszik", mert velem tényleg előfordult már, hogy vissza akartam tartani, de megnevettetek/megnyomódott a hasam/szerencsétlenül váltottam pózt, vagy akármi. El tudom képzelni másokról is.
2020. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nálunk 10+ éve nen teszi tönkre.
2020. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
64%
Neveltetés kérdése szerintem. Ha valakinél a családban ez volt a szokás, a párkapcsolatban is ez lesz. Egy párkapcsolat miért lenne más. Nekem az sem ok, ha a családban ahol vagyunk, evés közben, beszélgetés közben stb. csináljuk és olyannak tartjuk, mintha csak tüsszentettünk volna. A párkapcsolatban ugyanez. Ha idegenek között a buszon vagy étteremben nem csinálom, engedem ki, akkor otthon a szeretteimmel meg kitolok? Szerintem félre kell húzódni otthon is, a párkapcsolatban is.
2020. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia ha megtörténik de modortalanságnak tartom ha mindig megtörténik és ügyet sem vet róla. Ennyi erővel wcre se kéne járni ha jön az inger minek odáig tartogatni hisz mind2 természetes dolog..
2020. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek mire van igénye. Van, aki nem tartja szép szokásnak a szellentést, böfögést - és nála igenis ez tönkreteheti a kapcsolatot. És ettől még nem feltétlenül "modoros" vagy "sznob".


Én pl. úgy vagyok vele, hogy nem csinálok nagy ügyet belőle, ha néha kiszalad ez meg az, de van az a szint, amikor már prosztóságnak tartom, és taszít. Pl. amikor vki büszke arra, hogy fingorászik, pontozza a szellentéseit... ha nagyon büdöset csinál, és a másik rosszul van tőle, bocsánatot sem kér, hanem röhög, nyilvánosan hangosan rotyogtat vadidegenek között, és nyomja a sódert, hogy "Hö, inkább ez jöjjön ki, mint a mentő", direkt a párja orra alá böfög vagy szellent. Meg azért a legtöbb esetben meg lehet oldani halkabban is, és látom, hogy mikor csinálja valaki direkt látványosan és hangosan.

2020. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!