Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelt kérdés

Vidéki 55 éves férfi vagyok.Párom,élettársam 53 éves.Ezt azért írom így le,gondolom a kor lényeges.2,5 éve ismerkedtünk meg miután párom hozzám

költözött.Meglátásom szerint nagyon jól megvoltunk,sajnos körülbelül fél év múlva kezdődtek a problémák a szex gyakoriságában.Megismerkedésünkkor minden este akár kétszer is volt páromnak kedve hozzá.Hónapok múlva már kihagyott volna napokat,időnként össze is vesztünk ezen.Most 2,5 év után elmondhatom rendszeresek a nézeteltérések a szex miatt köztünk.Én igazából mindennap szeretném,nem értem ha szeret ő miért nem örül ennek.Mert mondja és érzem szeret.Neki elmondása szerint a heti kétszeri lenne az optimális,talán a tavaly beköszöntött klimax lenne az oka? Bár vitáink során fejemhez vágja hogy tőle még senki nem akarta ennyiszer.És miért nem ölelem és puszilgatom csak úgy.Mit csináljak ha közelemben van szeretnék többet mert hiányzik?Tanácstalan vagyok,ebben a korban már nehéz jó kapcsolatot találni,és annyi mindent a fejemhez vágott ezzel kapcsolatban hogy szeretnék tisztán látni.Valóban túl sokszor akarom tőle az intim életet,vagy ő az aki lusta még erre is.



2020. jún. 15. 14:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Megkérdezhetem, hogy neki 10 együttlétből hányszor van orgazmusa?
2020. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te akarod túl sokszor.

Nőként mondom ezt, jóval fiatalabb vagyok, de még nekem is borzasztó sok lenne minden egyes nap.

Fogd ezt fel úgy, hogy nem kívánja minden egyes nap, ha nem kívánja akkor nem fogja élvezni és valószínűleg fájni is fog. Fájdalmat akarsz neki okozni?

2020. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Erről igazából így nem beszél,általában jó neki az együttlét.Párszor volt hogy fájt mert nem akarta,akkor meg azért hibáztatott miért nem vettem észre.
2020. jún. 15. 14:17
 4/36 A kérdező kommentje:
Egyes kérdésre válaszoltam.
2020. jún. 15. 14:18
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, tényleg, de mintha 20 éves lennél. Komolyan el kell magyarázni, hogy ha nem akarja, de te erőlteted, akkor az fájni fog? "Általában jó neki". Neee, annak MINDIG jónak kéne lennie.
2020. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Az lesz a vége, hogy erre rámegy a kapcsolat. 55 éves vagy, nem egy nyeretlen 15 éves kiscsikó, aki nem veszi észre, ha a csaja nem nedves, nem élvez el, vagy erőlteti befelé akkor is, ha elmondta, hogy nem akarja.

Egyszer mentem bele úgy szexbe, hogy nem akartam, csak beadtam a derekam, és nem volt jó ötlet. Pedig nem fájt, csak konkrétan nem éreztem semmit. Utána hetekig nem volt kedvem a szexhez, és hosszú idő volt, mire elmúlt a negatív hatása.

Tetszik vagy sem, ha nem jó a szex, csak a békesség kedvéért hagyja magát, akkor ő azt nem élvezi.

Erre tesz egy lapáttal, hogy a klimax miatt változik a hüvely, szárazabb. Akkor is, ha amúgy élvezi. De ettől még fájdalmas tud lenni. Másnap, harmadnap is. Ne csodáld, ha nem akarja, hogy véresre reszeld szárazon.

Ő is így van vele, hogy "egyébként" minden rendben lenne, "csak" a szexben vagy baromi önző. Miért ő alkalmazkodjon hozzád? Neked jobban fáj, ha tele a zacsi, mint a hüvely felsértése, másnap úgy dugni, hogy fáj? Meddig akarod erőltetni, amíg vérzik is?

Te mennyire szereted, ha az ő vágyait akarod elnyomni, és csak a te igényed számít?

2020. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ötösre válaszolva régebben mindig jó volt neki.Nem én változtam meg hanem ő.Miért nem akarja hiszen kedves vagyok előtte,valamint mindig is ilyen gyakorisággal hiányzott nekem az együttlét.Valóban idősödik párom netán az a baj?De heti kettő amit mondd az kevés.
2020. jún. 15. 14:31
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Istenem... A nemi vágy nem jön "kedvességtől". Ha nem kívánom a szexet, lehet bármennyire kedves meg aranyos a párom, nem fogom megkívánni. Máskor meg attól is nedves lesz az ember ha csak rágondol. Ha nem kívánja, nem tudsz mit tenni.

Azon viszont elgondolkodhatnál, hogy nincs-e valami a háttérben. Történt-e mostanában valami, ami miatt rosszkedvű vagy ilyesmi. Nagyon sok nő, amikor elkezdődik a menopauza teljesen depressziós lesz. Plusz változnak a hormonok meg minden, simán változik a libidó is.

2020. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom, te neki állsz úgy, hogy ő még nem is akarja?

Ez bocs, nagyon nagyon gáz.

Nem csodálom, hogy nincs kedve sűrűn együtt lenni. Eltaszítod csak magadtól..

2020. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Már vettünk sikosítót is mert valóban száraz volt.Ő ötlete alapján.Úgy érzem nem kíván hiába szeret.Ő azt mondja a szex nem hiányzik neki,heti kétszeri alkalommal nem lenne baja,de az neki rossz hogy én minden este ha mellettem van szeretném.Igazából nem értem mi rossz van ebben,hiszen a szex az jó.Vagy már én nem érdeklem mégsem?
2020. jún. 15. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!