Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelt kérdés

Vidéki 55 éves férfi vagyok.Párom,élettársam 53 éves.Ezt azért írom így le,gondolom a kor lényeges.2,5 éve ismerkedtünk meg miután párom hozzám

költözött.Meglátásom szerint nagyon jól megvoltunk,sajnos körülbelül fél év múlva kezdődtek a problémák a szex gyakoriságában.Megismerkedésünkkor minden este akár kétszer is volt páromnak kedve hozzá.Hónapok múlva már kihagyott volna napokat,időnként össze is vesztünk ezen.Most 2,5 év után elmondhatom rendszeresek a nézeteltérések a szex miatt köztünk.Én igazából mindennap szeretném,nem értem ha szeret ő miért nem örül ennek.Mert mondja és érzem szeret.Neki elmondása szerint a heti kétszeri lenne az optimális,talán a tavaly beköszöntött klimax lenne az oka? Bár vitáink során fejemhez vágja hogy tőle még senki nem akarta ennyiszer.És miért nem ölelem és puszilgatom csak úgy.Mit csináljak ha közelemben van szeretnék többet mert hiányzik?Tanácstalan vagyok,ebben a korban már nehéz jó kapcsolatot találni,és annyi mindent a fejemhez vágott ezzel kapcsolatban hogy szeretnék tisztán látni.Valóban túl sokszor akarom tőle az intim életet,vagy ő az aki lusta még erre is.



2020. jún. 15. 14:08
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Kilences mégis mit csináljak amikor vágyakozom utána ha ott van mellettem?Kapcsolatunk elején nem volt ebből baj.Így ismertem meg azt hittem ilyen nő.
2020. jún. 15. 14:41
 12/36 Lachesys ***** válasza:
95%

a kapcsolat elején a nagy hévben es újdonságban o is akarta, vagy úgy volt vele majd alábbhagy. ne haragudj, 55 eves férfi létedre nem igazan értesz a női szexualitashoz. főleg h időközben klimaxot is, teljesen érthető h nem akarja minden nap. en 26 vagyok es a heti 2 bőven elég. kissé onzo is vagy, mikor kényeztetted őt utoljára anélkül h viszonzást varsz?


de mar nem hiszem h meg fogsz változni.... nimfoman nok akarnak csak minden nap szexelni kb.

2020. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
Csapd fel az internetet, és járj utána mivel jár hormonügyileg a klimax.
2020. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ez elkeserítő amit írtok többen.Én mindig is ilyen voltam,szerettem a szerelmeskedést.Mi rossz van abban?Egyébként párszor volt hogy akár 4 napig sem voltam itthon mert idős édesapám nem volt jól és ott kellett vele éjszakázni.Utána mikor együtt voltunk egy-két napot,párom már kihagyott volna.Pedig azon a héten nyilván nem volt minden nap.
2020. jún. 15. 14:51
 15/36 Lachesys ***** válasza:
95%
mi is szeretjük, csak nem minden nap, mint valami kotelezo program. keves embernek es főleg keves nőnek van ekkora libidója. biztos szeret teged, de neki jol esne ha héti 3x csak cirógatnád, összebújnátok, te meg ezt szex nélkül nem tudod elképzelni. sajnálom, az önkielégítés nem megoldás? vagy ha esetleg csak kézimunkázna a hölgy többször? persze ezt meg kell beszelni...
2020. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%

27 vagyok, szóval majdhogynem feleolyan idős, mint a párod, de nekem sem igényem minden nap a szex, nemhogy napi többször. Főleg nem lenne rá igényem még ennyiszer sem, ha egyébként gyakran nem élvezem és alkalmanként fájdalmas, mert akaratom ellenére ráveszem magam a párom kedvéért. A nemi vágyban a hormonok igencsak nagy szerepet játszanak ráadásul, és ha ő most klimaxolt, akkor szinte biztos, hogy az ezzel járó hormonváltozások is közrejátszanak a már említett lelki okok mellett a csökkent vágyhoz.

Bár megjegyezném, hogy ez az utolsó megjegyzésed a "vagy ő az aki lusta még erre is." résszel kapcsolatban azért eléggé sokat elárul a párodhoz való hozzáállásodról, mintha amúgy egy házimunkáról vagy valami feladatról beszélnél a szex kapcsán, nem egy (mindkettőtök számára) örömteli, szerelmes együttlétről, lehet ez is befolyásolja a hajlandóságát.

2020. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
7%
Beetetett.
2020. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

Annyira gaz vagy, hogy kamunak mondanam, ha nem lenne ilyen unalmas a tema.


Ha ez komoly, akkor szerintem elso lepeskent jarj utana (neten es a parodnal), hogy hogy kell fenomenalisan kielegiteni egy not. Ha ez megvan es jol megy, beszelhetunk tovabb.


Az, hogy nem is tudod, hogy van-e orgazmusa, nagyon-nagyon rossz jel (elarulom: nincs).

2020. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%

Egy állat szintjén vagy a kérdésed alapján.

Mindennap tudj szexelni, az nem fontos, hogy ez a másiknak jó-e és semmi más nem érdekel.

Ismerkedtem egyszer egy ilyen férfival. 1 hónapig, ha tartott mostmeg már undorodom tőle emiatt a viselkedés miatt.

2020. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Veled.
2020. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!