Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelt kérdés

Vidéki 55 éves férfi vagyok.Párom,élettársam 53 éves.Ezt azért írom így le,gondolom a kor lényeges.2,5 éve ismerkedtünk meg miután párom hozzám

költözött.Meglátásom szerint nagyon jól megvoltunk,sajnos körülbelül fél év múlva kezdődtek a problémák a szex gyakoriságában.Megismerkedésünkkor minden este akár kétszer is volt páromnak kedve hozzá.Hónapok múlva már kihagyott volna napokat,időnként össze is vesztünk ezen.Most 2,5 év után elmondhatom rendszeresek a nézeteltérések a szex miatt köztünk.Én igazából mindennap szeretném,nem értem ha szeret ő miért nem örül ennek.Mert mondja és érzem szeret.Neki elmondása szerint a heti kétszeri lenne az optimális,talán a tavaly beköszöntött klimax lenne az oka? Bár vitáink során fejemhez vágja hogy tőle még senki nem akarta ennyiszer.És miért nem ölelem és puszilgatom csak úgy.Mit csináljak ha közelemben van szeretnék többet mert hiányzik?Tanácstalan vagyok,ebben a korban már nehéz jó kapcsolatot találni,és annyi mindent a fejemhez vágott ezzel kapcsolatban hogy szeretnék tisztán látni.Valóban túl sokszor akarom tőle az intim életet,vagy ő az aki lusta még erre is.



2020. jún. 15. 14:08
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ha este hozzábújok akkor megkívánom nem tehetek róla.Próbáltam már várni hogy ő mikor akarja,ez nem következett be.Lehetséges többet kellett volna várni egy vagy két napnál.Hogy szájjal kielégítene?Nagyon szeretném de úgy nem akar soha.De megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat.Nem lesz könnyű.
2020. jún. 16. 13:05
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést így, ilyen életkorral (+/- 3 év) felteszi itt egy nő is. Nem te vagy véletlenül? Már mondtuk, hogy válj el, mert változni nem fog, vagy tűrd el a naponkénti baxhatnékját.

Szerintem te vagy a kérdés feltevője. Már 2 éve vergődsz.

2020. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Más férfi is ezért keres párt,egyéb dolgok mellett természetesen."


Ja, hogy neked azért kellett ő, hogy meglegyen a napi ingyen dugás?

Amúgy fogd már fel, NEM fogsz olyan nőt találni, aki mondjuk akár 20-30 év házasság alatt minden nap dug veled. Ilyen egyszerűen kizárt. Undorító vagy ezzel a nyomulással. El fogod veszíteni, aztán még annyi sem lesz, mint amennyiben ő amúgy benne lenne.

2020. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

"Most, hogy újra csak mondja a hülyeséget ebből elég egyértelművé vált."


Nem kamu kérdés, csak éppen a nő tette fel, most a pasi szemszögéből. Van egy nő, aki két éve már, átlag évente 3-szor felteszi, mert nem tud úgy lenni a férjétől/társától pár centire, hogy az ne akarná minimum naponta megdugni. Mi itt már többen írtuk neki, hogy

NEM. FOG. VÁLTOZNI.

Ezek szerint még tűri és nyűglődik (mármint a nő). Csak mivel már többször írtuk itt, hogy ugye ő az, aki hónapja is, most valszeg a f...szi nézőpontjából tette fel.

2020. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nő írta. Annyira lebutítottan pasis a szöveg, hogy ENNYIRE egy pasi sem egyszerű, kb. mint a faék. Látszik, hogy megerőltette magát, hogy ezt a faék, egyszerű férfi stílust tudja hozni. Merthogy vergődik még, hogy melyikükben lehet "a hiba". És mi mit gondolunk erről, stb.
2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igazatok lehet, tényleg nagyon egyszerűen, bután ír, mondtam is, mintha egy állat szintjén lenne ugyanazt hajtja.

Ha meg nő vagy és ezt csinálja veled a párod csak gratulálni tudok, hogy inkább élsz tovább vele undorodva az estéktől amikor nyomul, minthogy kidobd...

2020. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!