Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem vagy a párommal van a baj?

Figyelt kérdés

Vidéki 55 éves férfi vagyok.Párom,élettársam 53 éves.Ezt azért írom így le,gondolom a kor lényeges.2,5 éve ismerkedtünk meg miután párom hozzám

költözött.Meglátásom szerint nagyon jól megvoltunk,sajnos körülbelül fél év múlva kezdődtek a problémák a szex gyakoriságában.Megismerkedésünkkor minden este akár kétszer is volt páromnak kedve hozzá.Hónapok múlva már kihagyott volna napokat,időnként össze is vesztünk ezen.Most 2,5 év után elmondhatom rendszeresek a nézeteltérések a szex miatt köztünk.Én igazából mindennap szeretném,nem értem ha szeret ő miért nem örül ennek.Mert mondja és érzem szeret.Neki elmondása szerint a heti kétszeri lenne az optimális,talán a tavaly beköszöntött klimax lenne az oka? Bár vitáink során fejemhez vágja hogy tőle még senki nem akarta ennyiszer.És miért nem ölelem és puszilgatom csak úgy.Mit csináljak ha közelemben van szeretnék többet mert hiányzik?Tanácstalan vagyok,ebben a korban már nehéz jó kapcsolatot találni,és annyi mindent a fejemhez vágott ezzel kapcsolatban hogy szeretnék tisztán látni.Valóban túl sokszor akarom tőle az intim életet,vagy ő az aki lusta még erre is.



2020. jún. 15. 14:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%

Akkor röviden, hátha azt érted.

Vagy elfogadod a heti 2 szexet, vagy elválnak útjaitok. Ennyi.

Semmi se öli meg annyira meg annyira libidót, mint az, ha a pasi akkor is erölteti a szexet, ha a nő nem akarja, ergo nem fogja élvezni. Ő így csak egyre kevesebbet akarja majd.

2020. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen veled van a baj, de hiába magyarázza bárki, ha ennyi idősen nem lett önkritikád, akkor már nem is lesz soha.
2020. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Tizenkilencesnek válaszolnék,ez nem így van,nagyon is érdekel hogy páromnak is jó legyen a szex.Mivel nekem nagyon fontos a szexualitás, ezért próbálok várni,türelmes lenni hátha megjön hozzá a kedve.Mikor látom hogy már lassan aludni fogunk és még mindig nem tett semmilyen utalást arra hogy kedve lenne szerelmeskedni,akkor persze hogy felé fordulok.Elkezdem puszilgatni,mondom kedves vagyok.Próbálom ráhangolni.Mostanában egyre nehezebb,ő a szexet velem kötelességnek érzi.Mégis hogy lehet kötelesség ami egy kapcsolat legfontosabb része.Más férfi is ezért keres párt,egyéb dolgok mellett természetesen.
2020. jún. 15. 18:21
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok.

Még a stílusod is borzalmas. Azért fordul el aludni, mert NEM akar szexelni veled. Nem akar. Akkor hiába próbálkozol egy marha nagy nyűg lesz neki.

Még mindig nem értem, hogy vagy képes úgy szeretkezni vele, hogy ő nem akarja?! Nem vagy rosszul attól, hogy ennyire kényszerből engedi ezt és fáj is neki?

Nem tudod, hogy elszokott-e élvezni..

Más már írta, hogy nem nem szokott.


De simán lehet az is, hogy a kérdésnél maradjunk, hogy a klimax miatt nem vágyik a szexre.. erre lehet már hormont kapni nőgyógyásztól, hogy ne legyen rá ekkora hatással.

De akkor is változtatnod kell a teljesítményeden.

2020. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
De miért nem akar velem szerelmeskedni ha szeret?Nem szokott fájni neki csak párszor fordult eddig elő.Hormont nem akar szedni mert szerinte árt a szervezetének,azt mondja más férfi örülne ha heti kettő szex lenne.Főleg ebben a korban.És hogy elege van abból hogy én annyiszor akarom.
2020. jún. 15. 19:44
 26/36 Lachesys ***** válasza:
100%
MERT NEM AKAR. MERT A LEGTÖBB NŐNEK EZ SOK, MEG FELE ANNYI IDŐSEN ES KLIMAX ELŐTT IS MINT A BARÁTNŐDNEK! miert olyan nehéz ezt megemészteni? 55 ev alatt csak volt pár nőd, ne mondd hogy mindegyik minden nap szexelt veled!!
2020. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu kérdés.

Most, hogy újra csak mondja a hülyeséget ebből elég egyértelművé vált.

Szívesen a válaszokat.

2020. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nem mondom a hülyeséget,csupán érdekelt más kapcsolatban is elég e a heti két szex,vagyis melyikünk reagál rosszul a másikra.
2020. jún. 15. 20:30
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak téged bántani, csak ezzel egy baromi nyomasztó terhet tehetsz a párodra. Kell közös nevező, de nem ilyen áron, hogy ki van belőle erőszakolva.
2020. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom kamu a kérdés. Különben a kommentjeidben nem ugyanazt hajtanád újra és újra.


Tegyük fel valós:

Ha már kérdeztél, fogadd meg a válaszokat, ne ragaszkodj a saját nézetedhez.

Két dologgal növelheted a vágyát: Egyik, hogy néha valóban csak hozzá bújsz anélkül, hogy szexet akarnál, tehát a lelkiség lenne csupán a lényeg. Másik, hogy ne legyen annyira monoton hogy mikor jön a szex. Jön az este-lefekszünk-eltelik kis idő-ééés már bújik is...Ez is meg tudja ölni a vágyat. Ha ezeken nem változtatsz, és továbbra is minden este fordulat után bújsz a szexért, csak egyre távolítod magadtól a hőn áhított célt. Adjál már neki időt, hogy megkívánja a szexet. Nem csodálkoznék ha magában már utálattal állna az esték elé az akaratosságod miatt. Nem lenne jobb heti 2-3, mindkettőtöknek igazán jóleső alkalom, a napi vitánál, kikényszerített szexnél? Meg időnként elégedjél meg ha csak kézzel vagy szájjal elégít ki. Sőt! Te is megtehetnéd alkalmanként viszonzás várása nélkül.

2020. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!