Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta csak havonta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta csak havonta van szex, te mit tennél?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 éve van párom, akivel nem jó a szexuális életünk. Ő az évek során sosem kezdeményezett, mindig nekem kell nő létemre, amit sérelmezek, de hiába szóltam emiatt már számtalanszor. A kapcsolat ezt leszámítva megfelelően működik. Nem sikerül kiderítenem mi a probléma oka, már semmi önbizalmam nem maradt, eléggé kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék szakítani, de szörnyen fusztráltnak érzem magam. Van valakinek valami ötlete számomra?

2020. jún. 27. 01:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%
Mit mond, ő miért nem kezdeményez?
2020. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem tudja megmondani az okát, hiába faggatom. :/
2020. jún. 27. 01:20
 3/47 anonim ***** válasza:
27%
Irany a tinder es legyenek szeretoid. Nekem bejott.
2020. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, akihez nagyon vonzódok, de nem tudom, hogy jelezzem felé, hogy esetleg közelebbi ismerősök is lehetnénk... Annyira oda lett az évek során az önbizalmam, hogy szerintem nem menne az ilyesmi.
2020. jún. 27. 03:48
 5/47 anonim ***** válasza:
15%
Írj rám! :)
2020. jún. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, 30 eves vagy. Tobb van hatra az eletedbol mint eddig amennyit eltel.

Eloszor is tedd rendbe magad, legyel stabil lelkileg, tudd hogy mi merre hany meter aztan kis sport es maris nem fog felmerulni benned hogy menne nem menne valami.

Masodszor, ha 10 evig voltal egy rossz kapcsolatba nem gondolod hogy ideje megprobalni mast? Ki tudja lehet talalsz egy jobbat, gondold el van meg 40-50 eved hatra, el tudod kepzelni mellette ezt?

Harmadszor, a kozhiedelemmel ellentetbe az emberek nem valtoznak, nagyon nagyon nagyon sok munka + energia befektetes + nyomos ervek kellenek ahhoz hogy valaki megvaltozzon. Szerintem a parod nem fog.

2020. jún. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Félek, hogy hibát követnék el, ha elhagynám, mert a szex témán kívül más baj tényleg nincs. Egyébként odafigyelek magamra, sportolok, próbálok csinosan öltözni, de így is felmerül bennem ezek után, hogy lehet másnak még ennyire se kellenék. De igazad van, tényleg nem tudnék így élni 40-50 évet. :/
2020. jún. 27. 05:52
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

Te sose alszol? :) Aludjal mert hanem meg rossz kedved is lesz mindezek melle.


Figyelj, hidd el ha normalis no vagy akkor tobb ferfinak kellenel mint ahanynak nem. Csak nehez kilepni a konfort zonabol az hotziher.

2020. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
Most latom hogy mar ketszer kezdtem mondtat figyeljel :) de hulyen nez ki igy visszaolvasva... Ez mar a veeeeg :)
2020. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Tudod hogy nincs ami segítene az elalvásban... :P

Figyelj, én azt észre sem vettem, viszont köszönöm szépen a bíztatást, aranyos vagy. :)

2020. jún. 27. 06:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!