Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta csak havonta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta csak havonta van szex, te mit tennél?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 éve van párom, akivel nem jó a szexuális életünk. Ő az évek során sosem kezdeményezett, mindig nekem kell nő létemre, amit sérelmezek, de hiába szóltam emiatt már számtalanszor. A kapcsolat ezt leszámítva megfelelően működik. Nem sikerül kiderítenem mi a probléma oka, már semmi önbizalmam nem maradt, eléggé kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék szakítani, de szörnyen fusztráltnak érzem magam. Van valakinek valami ötlete számomra?

2020. jún. 27. 01:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
51%
10 év után jut eszedbe?
2020. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! :) Nem most jutott eszembe, hogy zavar a dolog, mindig is zavart, de szerelmes voltam, ami már kezd halványulni, feltételezem, hogy főként emiatt a dolog miatt. Eleinte többet voltunk együtt, de mindig én kezdeményeztem, az évek során kezdtem belefáradni, hogy nekem kell kihisztizni a dolgot és ő mindig csak a passzív fél. 10 év alatt sose volt olyan, hogy ő tett volna magáévá, nem tudom szebben fogalmazni. :) Szóval ez egy folyamat volt, eleinte elfogadtam, aztán próbáltam rábírni a változásra, már fenyegettem is, hogy meg fogom csalni, de mindig csak azt mondja, hogy nem tudja mi a pontos ok, ő csak ilyen gátlásosabb fajta. Mostanra tudatosodott bennem, hogy még fiatal vagyok, ez a szex mentes élet úgy érzem megbetegít, ha ő nem képes aktívabb lenni értem, akkor én miért tartóztasam így meg magam. Pont most érzem magam a szexuálisan a legaktívabbnak és nem tudom vele ezt megélni. Nem köt igazából minket semmi össze, se gyerek, se anyagi érdekek nincsenek, azért nem akarom elhagyni, mert egyébként egy nagyon jó ember, nem hiszem, hogy találnék másik ilyet.

10 év alatt sose csaltam meg és erős bűntudatom támadt, amikor elkezdtem ezen fantáziálni, de most már én is úgy látom, hogy talán neki is jobb lenne, mert egyre többet veszekszek, szakítással fenyegetem, ami látom, hogy megviseli, változni nem tud, viszont mindenképp velem szeretne maradni.

2020. jún. 27. 15:58
 33/47 A kérdező kommentje:
Na igen, mindenkinél más az annyi. :) Nekem ez a havi 1 tényleg nagyon kevés, napi 1 lenne ideális. De ha havonta legalább megadná, ami jár, akkor nem biztos, hogy panaszkodnék, de azok az alkalmak is nagyon silányak, kb csak hagyja hogy kiszolgáljam magam, 2 percig... Megint elnézést a megfogalmazásért. Szóval nyugodtan vehetjük úgy, hogy 10 éve nem szexeltem rendesen. Én nem tudom elképzelni, hogy ez egészséges libidójú nőnek megfelelő lehet, egy aszexuális nőnek gondolom beleférne.
2020. jún. 27. 16:06
 34/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te is tudod, mit kellene tenned. Biztosan nagyon nehéz meglépned. De ez a pasi nem kíván és nem is szeret téged. Elvan veled, de ennyi.
2020. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem te se szereted már őt. Az állandó elutasítás kiölte belőled a szerelmet. Ott a megszokás, a ragaszkodás, az újtól való félelem, de ez már nem szeretet. Attól meg ne félj, hogy nem találsz még egy ilyet. Hiszen nem is ilyet keresel.
2020. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. :( Valahogy ha így benne van az ember, sokszor nem veszi észre a teljesen egyértelmű dolgokat. Azért tettem fel a kérdést, mert nem szeretném ezt senkinek elmondani a környezetemben, de így mégis láthatom mások véleményét, mindegyik hasznos a számomra, köszönöm mindegyik választ! :)
2020. jún. 27. 16:34
 37/47 A kérdező kommentje:
Egyébként azt nem értem, hogy ha nem is szeret igazán, attól még lehetnénk úgy együtt vagy ha annyira nem kíván, akkor miért nem hagy el ő, kicsit azért lehet, hogy komplexebb a dolog, mint aminek tűnik. Mondjuk ha 10 év alatt nem sikerült megfejtenem, akkor már lehet nem is fogom tudni.
2020. jún. 27. 16:39
 38/47 anonim ***** válasza:
El.asztal 10 evet a semmire
2020. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
29%

30-as. A biológiát hagyd ki, nem a rókák libidójáról beszélünk. Több nő azt állítja, hogy a férjével heti 5-10X szexelnek. Akkor csak van benne valami, hogy valahol azonos a libidójuk.


A szerető tartás bizonyos esetekben igen is jót tesz a családnak, de most nem alkesz Feriről meg a pultos Jolánról beszélek. Én a világ összes orgazmusáért és nőjéért sem hagynám el a családom. Viszont egy házas nővel szívesen kiélném a közös szexuális vágyainkat, ami részemről egy átlagos, normál szeretkezés lenne. Gondolom ez nem nagy bún, ráadásul a feleségem is ismeri önmagát, ő mondta, amiről nem tud, az nem fáj neki. Neki a szex csak feladat, nem élvezi, orgazmus képtelen. A szex semmilyen formája nem érdekli, maga a testiség is taszítja. Megcsalás akkor lenne, ha ő megadna mindent, én meg ennek ellenére is félremegyek.

2020. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Ritka szánalmasok vagytok. Emelt fővel szakítani legalább gerinces tett lenne, de ez. Nektek a gerincetek helyén kocsonya van, ahogy Csernus is mondja...
2020. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!