Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta csak havonta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta csak havonta van szex, te mit tennél?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 éve van párom, akivel nem jó a szexuális életünk. Ő az évek során sosem kezdeményezett, mindig nekem kell nő létemre, amit sérelmezek, de hiába szóltam emiatt már számtalanszor. A kapcsolat ezt leszámítva megfelelően működik. Nem sikerül kiderítenem mi a probléma oka, már semmi önbizalmam nem maradt, eléggé kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék szakítani, de szörnyen fusztráltnak érzem magam. Van valakinek valami ötlete számomra?

2020. jún. 27. 01:08
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, Csernus szavainak én nem igazán hinnék, számomra semmi értékelhetőt nem tett le az asztalra. Popper Péter viszont egy valóban bölcs ember volt, szerinte ha félre lépsz, ne mondd el a másiknak, cipeld te a bűntudat terhét. Önző dolog fájdalmat okozni a másiknak azért, hogy te megkönnyebbülj. Párom nagyon nem szeretné, ha elhagynám. Szóval két dologgal tudok neki fájdalmat okozni, ha elhagyom vagy ha elmondom neki a megcsalást. Ha vele maradok és félre lépek, azzal ártok másoknak a legkevésbé, viszont a bűntudat és a lebukástól való félelem engem fog gyötörni.
2020. jún. 27. 20:05
 42/47 anonim ***** válasza:
De most ne a párodat nézd. Neked jó ebben a kapcsolatban? Te el tudod őt fogadni őszintén? Tudod őt tiszta szívvel szeretni? Le tudod vele élni az életedet? Esetleg még egy párterápiát meg lehet próbálni, hátha sikerül kideríteni, miért nem élvezi a barátod a szexet.
2020. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 exronin ***** válasza:

Hát... Nem vagy egy nagy párkapcsolati motivátor... Fenyegeted? Követelődzöl? Hadd kérdezzek valamit.

Ha tudod, hogy gátlásos, akkor te mit tettél azért, hogy ő férfinek érezze magát? Hányszor mondtad neki, hogy tetszik neked? Van bármi, amiért büszke vagy rá? Ha igen, ezt el is mondod neki? Nagyon tudnám folytatni, de ezeket nyilván ő sem adja meg neked. Ez egy vegetáló kapcsolat, neked pedig harminc évesen meg kéne tanulnod, hogy milyen a boldog, motiváló kapcsolat. Adni is kell, nem csak elvárni. Olvass sokat és szerintem add lejjebb kicsit az önös gondolkozásból.

23 éve nős vagyok, de még mindig azt nézem, hogy a feleségemnek mi a jó és ezt, hogy tudjuk kompromisszummá tenni és fordítva. És mivel, ő férfivé tett engem, én nővé tehettem őt. Így, közel az ötvenhez, ennyi év után is, hetente legalább háromszor van szex. Ha gondolod, szívesen beszélgetek erről veled.

Első lépésben, légy odaadó, kedves asszony, aki tud dícsérni, tud motiválni, aki szerelemmel szeret és nem követelődzik. Dicsérd meg a párod minden szex után, akkor is, ha nem igaz. Motiváld szeresd, abban erősítsd amit szeretnél tőle. Meg kell tanítanod neki, hogy te ugyanezt szeretnéd kapni tőle. Ha sikerül, meglásd, könnyebb lesz.

2020. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sok üdítőt iszik/ivott. Ezzel az a baj, hogy az ilyen italokba az USA-ból importált, kukoricakeményítőből hidrolizált cukor kerül, ami hatalmas mennyiségben tartalmaz Atrazin maradványt. Ezt a szert Mo-on 2007-ben betiltották, de a talajvizeinkben még mindig jelen van, s az ilyen vízben kikelő békák 5%-a nőstény, 40%-a hermafrodita, s mindössze 10%-a hím. Szóval a férjednek másféllel kezdődik a személyi száma.
2020. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
"mivel ő férfivé tett engem, én nővé tehettem őt" Ne haragudj, de nálam ez nem így működik, szerintem annek alapnak kéne lennie, hogy én férfiként tekintek rá, ő nőként rám. A férfinek kell meghódítania a nőt, nem fordítva. Mint mondtam, megpróbáltam mindent, dicsértem, szépen és csúnyán is kértem, de semmi nem hatott és ő is azt mondja, hogy nem velem van a baj.
2020. jún. 28. 18:49
 46/47 anonim ***** válasza:
A férjednek nincs véletlenül egy férfi haverja, akivel viszonylag rendszeresen tölt időt ilyen-olyan programok kapcsán?
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Tuti nem csal meg, viszont van egy meleg haverja, de vele is csak neten szokott dumálni. Megfordult a fejemben, hogy mi van ha ő is meleg, csak magának sem meri bevallani.
2020. jún. 28. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!