Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta csak havonta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta csak havonta van szex, te mit tennél?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 éve van párom, akivel nem jó a szexuális életünk. Ő az évek során sosem kezdeményezett, mindig nekem kell nő létemre, amit sérelmezek, de hiába szóltam emiatt már számtalanszor. A kapcsolat ezt leszámítva megfelelően működik. Nem sikerül kiderítenem mi a probléma oka, már semmi önbizalmam nem maradt, eléggé kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék szakítani, de szörnyen fusztráltnak érzem magam. Van valakinek valami ötlete számomra?

2020. jún. 27. 01:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, majd itt, a GYK-n találsz pajtit, hiszen a kérdésed felhívás keringőre:)
2020. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nem pont itt szeretnék ismerkedni, inkább tippeket, ötleteket várok, esetleg ha valaki volt már ilyen szituban, hogyan oldotta meg. :)
2020. jún. 27. 06:42
 13/47 anonim ***** válasza:
87%

Mar hogy a fityfenebe ne lenne olyan ami segit aludni. Elmondok egy aparol fiara szallt jol bevalt pincer trukkot. Egy jo kis feles huzora aztan szem becsuk, magzatpoz es maris udv alomvilagban.


Vagy ha nem akarsz mar reggel 6 kor inni akkor egy kiados furdo :))


Amugy meg mindig ott van a hatterbe a masik megoldas is, a parod mellett felrelepsz es kielegited a vagyaid massal. Csak ez ugye nem megy hosszu tavon mert gyarlo az ember es szereti a tiltott gyumiket

2020. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
91%
Nokent mondom, hogy nem vartam volna eveket..
2020. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ez tudom milyen rossz az önbizalomnak. Hasonlóan vagyok. Minden jó, bármi van itt van mellettem, de a szexet ritkán igényli. Azt mondja ennyi az igénye. Mondjuk nekünk heti egy azért szokott lenni, de van, hogy két hetente egy. Pedig 30 évesek vagyunk mi is. Anno pár éve azt mondta, hogy azért nem igazán szereti, mert nincs hüvelyi orgszmusom és emiatt szerinte nem élvezem. Hát kösz... :/
2020. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kellesz neki. Már réges rég ki kellett volna lépned.
2020. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom miért nem elég a havi 1...


Nekem is elég lenne, vannak az életben egyéb dolgok is... 30f

2020. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként remélem ő dob ki téged, már gáz vagy, hogy a megcsaláson gondolkodsz... Az tuti hogy 30 felett 2020 ban te nem fogsz találni még egy olyat aki kitart melletted.
2020. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
86%
A kapcsolatotok elején mennyi ideig volt igazán jó a szexuális életetek?
2020. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
86%
Az elején mennyi volt az igénye? De ne az első fél évre gondolj, hanem utána valamennyivel. Ha akkor sem sokkal több, akkor neki ennyi elég. Keress olyat, aki illik hozzád.
2020. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!