Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta csak havonta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta csak havonta van szex, te mit tennél?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 éve van párom, akivel nem jó a szexuális életünk. Ő az évek során sosem kezdeményezett, mindig nekem kell nő létemre, amit sérelmezek, de hiába szóltam emiatt már számtalanszor. A kapcsolat ezt leszámítva megfelelően működik. Nem sikerül kiderítenem mi a probléma oka, már semmi önbizalmam nem maradt, eléggé kétségbe vagyok esve. Nem szeretnék szakítani, de szörnyen fusztráltnak érzem magam. Van valakinek valami ötlete számomra?

2020. jún. 27. 01:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
81%

Hogy én nem tudok ilyen pasit találni!? Nekem nem fontos a szex nőként, ezerszer fontosabb a hasonló ízlés, intelligencia, jó beszélgetések, romantika, utazások, kirándulás mindenfelé, közös főzések, jó kis masszázsok, könyvek, amiket együtt tárgyalhatunk ki, finom borok mértékkel együtt, zene a végtelenségig, jó humor és ezer más. A szex nekem semleges.

De sajnos mindig olyan férfiakat fogok ki, akik éjjel-nappal szeretkeznének, más nem is jár a fejükben. Igazságtalan az élet.

2020. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést attól, akinek nem válaszolok priviben, soha senkinek nem írok ott. Szóval igen, szoktam mondani a férfiaknak, hogy nekem a minimum is elég, látszólag el is fogadják, de a gyakorlatban egyáltalán nem. Mintha pont ez adna nekik kedved a több szexhez.

21-es voltam.

2020. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokkal találkozom, akiknek az egekben a libidója, bár az elején tagadja. :D Biztos, átok ül rajtam. (Privire válasz - 22. voltam)
2020. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
60%
Én 20 éve élek így. Ugyanaz van mint nálad, minden jól működik csak a szex nem. A szex miatt viszont nem adok fel egy komplett, jól működő házasságot. Az elején mindenki nagykanállal eszi a kefélést, majd kiderül hogy amúgy meg egy élhetetlen valaki. Főleg a mai világban, ahol boldog-boldogtalan csak szexre használja, vagy használná a másikat.
2020. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

21-es. A párosítások 90%-ban mindig is rosszak. A férfi kollégám szexigénye megközelíti a nullát, a felesége meg csinálná. Én férfi létemre naponta csinálnám, a feleségem meg leginkább soha. A nővérem csinálta volna naponta, a férje sosem. A kollégáim többsége(férfi), ugyancsak naponta csinálná, a feleségeik meg azon gondolkoznak, hogy milyen kifogással hárítsanak. Itt arra panaszkodik egy rakás nő, hogy nem nyúl hozzájuk a férjük... Vicc ez az egész! Én meg életem során sosem találkoztam olyan nővel, akit csak egy picit is érdekelte volna a szex.


Tovább megyek egy fokkal: azok a férfiak, akik húzzák az igát, lehet rájuk számítani, dolgoznak, nem kicsapongók, értelmesek stb. nem kellenek, még házasságon belül sem. A drogos, alkesz, függő barmok meg úszkálnak a szexben, dobálják a nőket, ráadásul ezek a nők még sírnak és kapaszkodnak utánuk. Na, én ennél a pontnál szálltam ki a játékból.

2020. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
80%

25-ös! Az írásod első felében írtakkal teljes mértékben egyetértek. A baráti köröm elég tágas és a nők kb. 80 %-a azt nézi, hogyan bújhatna ki a szex alól, míg a párjaik azon mesterkednek, hogy lehetne több szex. Sajnos a szex mozgatja a világot, akárhogy nézzük, a többi csak körítés.

Aztán a párok vagy félrelépnek, vagy szenvednek a kapcsolatban.


A második felét vitatnám. Pl. az én volt férjem eszméletlen rendes volt, én az ilyen rendes pasikat kultiválom, de folyton a szexen járt az esze. Sehogy nem tudtuk megoldani tisztességesen a dolgot, ezért elváltunk, bár minden szempontból összeillettünk.

A drogos alkeszek meg a saját szintjükön találnak társra, akiknek kb. a szexen kívül semmi nem fontos. Persze ez eléggé általánosítás, de leginkább ezt látom magam körül. (21. voltam)

2020. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
85%

Voltam hasonló szituban. A férjem sokat dolgozott, mindig fáradt volt, szex kb 2-3 havonta volt, az is az én kezdeményezésemre. Egy darabig bírtam így, aztán félredugtam.

40N

2020. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
83%

Én is szívesen félredugnék, de kizárólag házas, családos nővel, akinél ugyancsak a meg nem élt szexualitás a fontos. Elválni a szex miatt több mint kamikáze akció. Van amikor pártolom a válást, de egy jól működő, intelligens családot ezért szétrobbantani bűn. A probléma forrása az, hogy ritka az, amikor azonos szinten van a férfi és a nő libidója, ráadásul hosszú távon ez borítékolhatóan negatív irányba fog változni.


Nem érzem megcsalásnak, én áldásomat adnám a feleségemre, ha miattam szeretője lenne. Ha én nem tudok vagy akarok megfelelően teljesíteni, nyugodtan kereshet egy olyan férfit, aki kielégíti. Nem akarok az útjába állni, ki lennék én ehhez? Élje ki magát, ez jót tesz az önbizalmának, boldog lesz, ez pedig építi a családot.


Persze ehhez érettség kell, erre nem mindenki képes. Egy tartalom és értékek nélküli snassz együttélésben ez szakításhoz vezet, de én nem az ilyenekről beszélek.

2020. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! Alapvetően valahol elfogadható, amit írsz, viszont ezzel egy a gond, főleg a nők részéről. Az érzelmek. A nők előbb-utóbb beleviszik, olykor a férfiak is és szétrobbantják a házasságot.
2020. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
51%

"A probléma forrása az, hogy ritka az, amikor azonos szinten van a férfi és a nő libidója, ráadásul hosszú távon ez borítékolhatóan negatív irányba fog változni." Biológia órára bejárhattál volna. Vannak alapvető nem különbségek. Sosem lesz azonos szinten 2 ellenkező nemű libidója.


És hogy a szeretőtartás építi a családot, ember te hallod magad vagy részeg vagy? És ilyeneknek van családjuk...

2020. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!