Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem vele van a baj?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a feleségemmel, az elején remek volt minden. Az utóbbi években kezdtem felépíteni a vállalkozásom, szerencsére sikerrel. Igen ám, de ez miatt folyamatosan fáradt vagyok. Este 6-7re érek haza, másnap reggel 8kor már úton vagyok. Ezen okok miatt a szex lecsökkent. Heti egyre kb. A feleségem olyan, mint 5 évvel ezelőtt, mindennap kívánja, lelkes, szenvedélyes. Szeretem, kívánatos nő, de egész egyszerűen fáradt vagyok. Kedvem sincs nekiállni, inkább aludnék, illetve mire végzünk hulla leszek. Nem vele van a baj, de ő ezt nem hiszi el. Folyamatosan hisztizik, megsértődik. Tudom, hogy nagy “étvágya“ van, de ő is lehetne megértőbb. A kevés szabadidőmet inkább pihenéssel tölteném. 10-11 óra munka után nekem a szex nem kikapcsolódás inkább egy második műszak. Hogy magyarázzam el neki, hogy nem meguntam, szimplán kimerült vagyok?

2020. júl. 4. 07:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Távkapcsot, az pontosan erről szól! Olyan sokat dolgozott, hogy időközben elvesztette a családját és lecserélték őt. Borzasztó boldogtalan volt. Nem spoilerezek.
2020. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Kevés vagy hozzá. Valahogy próbáljatok kompromisszumot kötni, mert a mindennap az sok, a heti egy, az meg kevés.

Érti a nejed hogy te fáradt vagy, de ettől neki nem lesz jobb.

Előbb utóbb bevásárol egy pasit, aki rendszeresen kielégíti helyetted.

2020. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Mondd meg a feleségednek, hogy feladod a vállalkozásod és elmész 8 órában alkalmazottként dolgozni, csak lehet akkor 150 ezret fogsz keresni. Akkor nem leszel fáradt és tudtok majd szexelni naponta. Ugye a pénz az nem fontos, a szex az. Ha így gondolja, akkor meg fogja érteni.
2020. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd gyereket, de biztos alapok nélkül nem. Azért hajtok ennyit, hogy mindenem meglegyen, amit majd tovább adhatok a fiamnak/lányomnak. D*gni annyit lehet amennyit csak akarunk majd ha nyugodt életünk lesz, nehogy már ez legyen a kapcsolat alapköve.
2020. júl. 4. 11:28
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
14 Én egyetértek veled, mert ez a valóság. Le is pontoztak 0%ra. Sokan nem fogják itt fel, hogy az élet az nem egy mesekönyv. Egy seggel két lovat nem lehet megülni. Gondolom majd ha megtérül 1-2 év múlva a befektetett munka, akkor senkinek nem fog ez eszébe jutni,akkor majd gratulálnak mekkora ász vagy, hogy jólétben tartod a családot. Akik azt képzelik, hogy egy kezdő vállalkozásban meg lehet tenni azt, hogy kevesebbet dolgozol, meg "úgy osztod be az idődet" az el van varázsolva. Igen, jóban rosszban. Mindkét fél hoz áldozatot. Tán csak ki lehet ezt bírni átmenetileg.
2020. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
14. Ez nem így megy, hogy pár évig parkolópályára rakom a szexet, aztán majd előveszem, mert lehet addigra már minden hiába. A feleséged is fiatal, sokat dolgozik, mégis megvan az egészséges igénye. Inkább magadat rakd rendbe testileg v. lelkileg, és ne itt várj csodamondatot arra, hogy miért mondjon le róla.
2020. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Hazudsz magadnak is és még csak nem is sejted. Nem lesz soha nyugodt életetek, egy vállalkozónak mindig hajtania kell ezerrel. Kivéve persze ha akkora szerencséd lesz, mint egyes magyar gázszerelőknek... Akkor majd más fog dolgozni helyetted, de erre mekkora az esély?

A gyerekeknek is inkább az apjuk kell és nem az pénze. Persze ha azt akarod, hogy egy beszélő pénzeszsáknak nézzenek, akkor oké.

Egyébként nem hiszem, hogy szegénységben élnétek, ha egy könnyebb munkát vállalnál. De persze te tudod, neked a munka nyilván fontosabb... De ne csodálkozz, ha az asszony egy idő után ebben nem kíván majd részt venni. Meg lehet találni az arany középutat ebben is, mint bármi másban. Csak meg kell tanulni egyensúlyozni.

2020. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
De azt vágod, hogy a gyerekhez szexelni kell?
2020. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus hibába esel..


Én értem, hogy a jobb jövőért hajtasz, de közben nem veszed észre, hogy a kapcsolatodba egyre kevesebb és kevesebb energiát és időt fektetsz, ráadásul azt stabilnak és biztosnak veszed.. Azt gondolod, hogy az működik tovább anélkül, hogy abba is fektetnél energiát? Komolyan ezt így látod?... Szerintem ezt te is tudod, hogy nem így működik.. Semmi nem fog magától működni vagy menni.


Ha nincs időd és energiád a kapcsolatodra, 1-2 év alatt tönkre megy, mire beérne a munkád gyümölcse, ott fogsz állni egyedül..

Szerintem meg kéne találnod az egyensúlyt, mert ha sokáig elhanyagolod a feleséged, és este csak hazazuhansz, ne csodálkozz, ha felfog figyelni valakire ( pláne ha csinos...), aki betölti a hiányt ezen a téren..



Nagyon sokan ot cseszik el, hogy biztosra veszik a jót és hagyják ellaposodni, aztán 1-2 év múlva ott állnak elhidegülten, és észreveszik, hogy már csak a megzsokás, a napi rutin, a munkáról+pénzügyekről való beszélgetés teszi ki a napjaikat, meg hogy ki mit hozzon a boltból..


Én nem csodálom, ha ez egy idő után szétcsesz egy kapcsolatot..

A kapcsolattal foglalkozni is kell, nem csak az anyagi részével.. Ha nem bírod, akkor vegyél vissza egy pöppet szerintem, mert te is úgy fogsz járni, mint a nagy átlag.

2020. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Oké, nem vagyok építőipari munkás, nem tudhatom, hogy milyen rohadtul el lehet benne fáradni. Nade. Most miről is beszélünk? Heti egyszer szexeltek a napi egy helyett, amit a feleséged szeretne. Nem tudnál mondjuk hétköznap kétszer hamarabb hazamenni, hogy együtt legyél a feleségeddel? Meg úgy mégis, órákon át szeretkeztek valamilyen iszonyatos megeröltető, kitekert, nehéz pózban? Nem fér bele az a 20-30 perc kétnaponta? Szerintem kifogásokat keresel.
2020. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!