Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem vele van a baj?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a feleségemmel, az elején remek volt minden. Az utóbbi években kezdtem felépíteni a vállalkozásom, szerencsére sikerrel. Igen ám, de ez miatt folyamatosan fáradt vagyok. Este 6-7re érek haza, másnap reggel 8kor már úton vagyok. Ezen okok miatt a szex lecsökkent. Heti egyre kb. A feleségem olyan, mint 5 évvel ezelőtt, mindennap kívánja, lelkes, szenvedélyes. Szeretem, kívánatos nő, de egész egyszerűen fáradt vagyok. Kedvem sincs nekiállni, inkább aludnék, illetve mire végzünk hulla leszek. Nem vele van a baj, de ő ezt nem hiszi el. Folyamatosan hisztizik, megsértődik. Tudom, hogy nagy “étvágya“ van, de ő is lehetne megértőbb. A kevés szabadidőmet inkább pihenéssel tölteném. 10-11 óra munka után nekem a szex nem kikapcsolódás inkább egy második műszak. Hogy magyarázzam el neki, hogy nem meguntam, szimplán kimerült vagyok?

2020. júl. 4. 07:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Aranyapám, hidd el, nem a fáradtság teszi ezt, hanem a munkamánia. Kezd kialakulni a függőség. Tudom,, mert fiatal koromban én is, és egy barátom is átestünk ezen. Szerencsére időben nyakon csíptük a problémát, s ha nehezen is, de (egymást erősítve) kilábaltunk belőle.
2020. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!