Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal (illetve ő a szeretőm) , én vagyok a nő. Egy hete nem beszélünk, de volt már ilyen, lehet, hogy ki fogunk békülni. Most lesz a szülinapja. Írnátok neki ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, mert ő bántott meg, és ha írok az olyan, mintha én keresném meg, de nem akarom, mert ő volt bunkó velem. Viszont ha nem írok, az bunkóság..? Vagy ebben az esetben nem, hisz megbántott..? Ti írnátok?
2020. szept. 11. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%
Egymást nem veszitek semmibe, hiszen szeretői státuszban vagytok... Ha annyira szeret, akkor mindenképp el kéne hagyni az asszonyt, mert így tisztességes... Attól függetlenül, hogy mi van köztetek
2020. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:
De itt nem az a kérdés most, hogy semmibe vesz vagy sem. A kérdés, hogy bunkó vagyok-e, ha nem köszöntöm fel a születésnapján amiatt, mert épp össze vagyunk veszve?
2020. szept. 12. 21:34
 13/73 anonim ***** válasza:

Ha a szeretője vagy, akkor TALÁN ISMERNED KELLENE ANNYIRA, hogy tudd, mit tart "bunkó"-ságnak és mit nem!


Ha már annyira KÖZEL KERÜLTETEK EGYMÁSHOZ, akkor mi is a kérdés...?! (Szerintem a választ megsúgják a NŐI MEGÉRZÉSEID - ezt intuíciónak hívják! Higgy nekik, mert ösztönösen jönnek!)

2020. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
Na jó, úgy látom teljesen felesleges itt kérdést feltenni, mert vagy az ítélkezés jön, vagy a gúny, vagy egyéb rosszindulat, de válasz az nem..
2020. szept. 13. 09:39
 15/73 anonim ***** válasza:
50%

13-as válaszoló vagyok. (Sajnos ezen az oldalon nincs szövegszerkesztési lehetőség, így kénytelen-kelletlen a nagybetű használata.) Összetéveszthető könnyen a netikett megsértésével, ebben egyetértünk.


Így aztán nem egyszerű összhangba hozni a meredeken eltérő igényeket. (Sem nem gúny, sem ítélkezés, sem rosszindulat, hanem DÖBBENET, CSODÁLKOZÁS és ÉLES(EBB) RÁVILÁGÍTÁS akart lenni a mondanivaló a részemről.)


A szigorúnak tűnő hangnem csak egy Tanítói Jellegű Jóindulat. (Olvasd el az Irgalmasság Cselekedeteinek testi és lelki vonatkozásait.)


Minden Jót és Szerencsés Kimenetelű Választási Lehetőséget!

2020. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
De nem tanitasra van szükségem, hanem mások véleményére, mert nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek, ugyanannyi érv van mellette, mint ellene. Nyilván tudom, hogy szarul esik neki ha nem írok, de azt is tudom, hogy nekem szarul esett, ahogy bánt velem, emiatt nem írnék inkább, viszont nem tudom mennyire bunkóság ez, mennyire nem. Ennyi lett volna, erre vártam mások véleményét, az pedig, hogy mért vagyok vele ilyen kapcsolatban, nem tartozik ide annyira. Mellesleg a férfiak 99%-a ennyit tud sajnos, több nőt tartani. Ilyen világban élünk. Hidd el, én vagyok ezen a leginkább kiakadva, de mit tudok tenni ellene? Legyek öngyilkos? Mert hogy megváltoztatni a férfiakat nem tudom sajnos! De ennyit erről, nem ez volt a lényeg most.
2020. szept. 13. 11:33
 17/73 A kérdező kommentje:
Ennek nagy része egyébként most nem neked szólt 13mas, de gondolom egyértelmű.
2020. szept. 13. 11:34
 18/73 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom mondani, hogy ÉRTÉKRENDI VÁLSÁGBAN vagy - nem szívesen javaslok senkinek"pszichomókust" - a korábbi számtalan rossz tapasztalatom miatt - de lehet, hogy Neked tényleg jól jönne egy mentálhigiénés tanácsadó - aki nem minden esetben pszichológus, és sokféle helyeken megtalálható. (Munkaügyi Központ, Áldozatsegítő Szolgálat, stb.)


Esetleg a lakóhelyileg illetékes családsegítő szolgálatnál kérhetsz véleményt szociális munkásoktól (sajnos nem igazán működőképes ez az intézményrendszer, de annyira talán igen, hogy segítsenek TOVÁBBI LEHETSÉGES MEGOLDÁSOKAT javasolni.)


Másik verzió: én leginkább a Magyar Máltai Szeretetszolgálat IGAZI KINCSEIVEL vagyok elégedett (számtalan csoportba járási lehetőség, CSALÁDFA-FELTÁRÁSI CÉLZATTAL TERÁPIÁS ÜLÉSEK, stb. stb.)


Nekem is meg kellett a közelmúltban tapasztalnom, HOGY NEM LEHET CSAK ÉS KIZÁRÓLAG EGY FÉRFI AZ ÉLETEM ÉRTELME - de belenyugszom és elfogadom ezt a kissé kényelmetlennek tűnő állapotot.


Nem lázadozok a kialakult helyzet ellen, MERT NYÍLTAN TUDUNK ILYEN TÉMÁKRÓL BESZÉLNI AZ ILLETŐVEL - annak ellenére, hogy még az ÁGYIG NEM JUTOTTUNK EL EGYSZER SEM...


Ui: én - saját tapasztalataim alapján a fentieket tudom tanácsolni.

2020. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
Vagyok én már mindenféle válságban, kicsit meggyötört az élet.. Csak azt nem értem, ha ennyire tudod hol kéne segítséget kérnem, és hogy mi bajom, akkor az egyszerű alap kérdésemre mért nem válaszolsz? Te írnál neki, vagy sem?
2020. szept. 13. 12:39
 20/73 anonim ***** válasza:
46%
már írtam: írj neki! nincs ezzel probléma
2020. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!