Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal (illetve ő a szeretőm) , én vagyok a nő. Egy hete nem beszélünk, de volt már ilyen, lehet, hogy ki fogunk békülni. Most lesz a szülinapja. Írnátok neki ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, mert ő bántott meg, és ha írok az olyan, mintha én keresném meg, de nem akarom, mert ő volt bunkó velem. Viszont ha nem írok, az bunkóság..? Vagy ebben az esetben nem, hisz megbántott..? Ti írnátok?
2020. szept. 11. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Bocs hogy itt panaszkodok:D csak hát na. Szar.
2020. szept. 26. 10:11
 62/73 anonim ***** válasza:
Èrtem èn, hogy meg akarod magyarázni mièrt ragaszkodsz egy nyakig fos, mèg viszonynak is szánalmas valamihez, de attól mèg nem kellene hagynom magad hülyènek nèzni ès kihasználni.
2020. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
Nyilván. Elküldtem már 100x kb egyébként.. Csak mindig visszajött, most meg elkezdtem azt érezni hogy kell..
2020. szept. 26. 11:45
 64/73 anonim ***** válasza:

"Nyilván. Elküldtem már 100x kb egyébként.. Csak mindig visszajött"


Mert hagytad visszajönni. Az nem elküldès, hogy utána az első dorombolasra jöhet is vissza.

Amúgy látszik, hogy tèpázott a lelkiállapot of, azèrt is lehet ezt megtenni veled. Ő ráèrzett, ès most ki is használja. Játsza ezt a húzd meg-ereszd el játèkot, tudja, hogy èrezze ezzel hogy megbánt, ès reakciókat csikarjon ki belőled.

2020. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:

"Magyarul azért nem szeret már, mert én hiányoltam a szeretetét.."


Ja ès előtte sem szeretett, csak akkor mèg hízelegni kellett, mostanra meg már tudja, hogy így is úgy is a markában tart. Ennyi.

2020. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:
De.. Az azért látszott, alig merte kimondani hogy szeret, meg most nem részletezem, de látszik az ha tényleg úgy van.. Nem kis hülye csitri vagyok, tudok különbséget tenni mi igaz mi nem. Csak nála elmúlt, nálam meg nem, sőt.. Igen nagyon tépázott vagyok lelkileg, de ilyet amúgy nem tudnak azért velem megtenni a pasik általában, ő az aki nagyon megfogott.. Sajnos.
2020. szept. 26. 14:44
 67/73 anonim ***** válasza:
Szia! Már kétszer is válaszoltam. Nagyon sajnálom, hogy lelkileg gyenge vagy és ő ezt kihasználja. Szóról szóra leírtad az életemet. Ez az ember padlóra fog tenni téged. Engem is mélyre taszított egy ilyen jellemű illetó. Ismét és utoljára csak azt tudom kérdezni :kell ez neked? Komolyan gondolkodj el rajta! Veled csak játszanak és mindig is játszottak.
2020. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, nem hülye vagyok csak elkeseredett
2020. szept. 30. 06:16
 69/73 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nagy színészek. Képesek könnyeket is hullatni mindenféle érzelem nélkül. Hatalmas manipulátorok.
2020. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
46%
sose sírok:)
2020. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!