Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal (illetve ő a szeretőm) , én vagyok a nő. Egy hete nem beszélünk, de volt már ilyen, lehet, hogy ki fogunk békülni. Most lesz a szülinapja. Írnátok neki ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, mert ő bántott meg, és ha írok az olyan, mintha én keresném meg, de nem akarom, mert ő volt bunkó velem. Viszont ha nem írok, az bunkóság..? Vagy ebben az esetben nem, hisz megbántott..? Ti írnátok?
2020. szept. 11. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
Az embernek van tartása jobb esetben. Még ha így is járok.. Amit sajnálok, mert jól elvoltunk..
2020. szept. 14. 10:40
 32/73 anonim ***** válasza:
46%
Itt nem az a kérdés, hogy én mennék-e, hanem az, hogy bunkóság-e a bunkóság:) Azaz nem-e az van, hogy hirtelen felkapta a vizet és mondott valamit, amit már megbánt, de nem engedi neki a büszkesége, hogy ezt elfogadja. Ha sajnálnád ha vége lenne, akkor simán keressed, ne te legyél a saját boldogságod akadálya. Ha te mégy oda hozzá, akkor azt később értékelni fogja.
2020. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg ez van, de már elmúlt a szülinapja, már azóta taliztunk és nem köszönt, ezek után odamenni.. Valamint nagyon megbántott. Értem amit írsz és igazad van, de nehéz szitu. Bennem is van büszkeség.
2020. szept. 14. 10:55
 34/73 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy taliztatok és nem köszönt? Szó nélkül szexeltetek?:)
2020. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Mindegy, így jártam. Várok aztán meglátjuk érek e annyit, hogy még keressen.. Ha nem, akkor én minek keresném..
2020. szept. 14. 10:58
 36/73 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, most nem köszönt, ma!
2020. szept. 14. 10:58
 37/73 anonim ***** válasza:
46%
Aha..... mit lehet erre mondani?:) Tudod milyen nehéz jó szeretőt találni? Nem könnyű:)
2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nekem elég könnyen megy, sok pasi próbálkozik.. Csak nekem ő kellett.. Dehát nem mindenáron, nem fogok megalázkodni csak azért hogy megtartsam..
2020. szept. 14. 11:20
 39/73 anonim ***** válasza:
könnyen jött, könnyen megy:)
2020. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
Nem támadásból, leírtam a saját történetemet, és azt is leírtam segítő szándékkal, hogy így fog bánni veled. Komolyan, neked miért jó, ha tönkre mész? A helyedben még a fejem is elfordítanám, ha meglátom. Ha egy idő múlva keresne, akkor talán szóba állnék vele... de én egy sort nem írnék. Én buta voltam, de te ne legyél az!
2020. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!