Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal (illetve ő a szeretőm) , én vagyok a nő. Egy hete nem beszélünk, de volt már ilyen, lehet, hogy ki fogunk békülni. Most lesz a szülinapja. Írnátok neki ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, mert ő bántott meg, és ha írok az olyan, mintha én keresném meg, de nem akarom, mert ő volt bunkó velem. Viszont ha nem írok, az bunkóság..? Vagy ebben az esetben nem, hisz megbántott..? Ti írnátok?
2020. szept. 11. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a végtől kell tartani, hanem attól hogy marad a kapcsolatban valami amit nem éltél meg. Mármint jó értelemben.
2020. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Igen ott akarta hagyni, és ez az amit nem tudok felfogni azóta sem, hogy mért változott meg. Már nem akarja otthagyni. Az a baj hogy sokszor nagyon aranyos volt, utána hetekig "megvonta" ezt, alig törődött velem, emitt sokat veszekedtünk, mert ez nekem szarul esett, és onnantól változott meg.. Magyarul azért nem szeret már, mert én hiányoltam a szeretetét..
2020. szept. 26. 07:39
 53/73 A kérdező kommentje:
Másra nem tudok gondolni, csak ez meg annyira gáz, mert ezt ő idézte elő.. Oké nem kellett volna annyira kiakadnom rajta, viszont ha engem akar, akkor mért csinál ilyet.. És ez kb havonta váltakozott, 1 hónapig imádott, utána 1 hónapig kb le se szart. Aztán elölről. Ki bírja ezt..?
2020. szept. 26. 07:44
 54/73 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ezt abba kène hagyni. Ok, hogy ez csak egyszeretői kapcsolat, de szerinted "normál" kapcsolatban máskèpp viselkedik? Ugyanúgy nem lennèl boldog mellette.
2020. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele, de gondolom voltál már szerelmes, ilyenkor nem igazán lehet tenni ellene, mert ha elküldöm abba belehalok kb, pláne hogy nem tudom elkerülni hogy lássam minden nap.. Csapdába érzem magam.
2020. szept. 26. 08:06
 56/73 anonim ***** válasza:
Dehogy halsz bele. Feleslegesen traktálod magad ezzel. Elhatározás kèrdèse.
2020. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Oké csak én túl sok embert elvesztettem mostanában (sokan meghaltak, de barátok is eltűntek), most nem megyek bele, de lelkileg nagyon megvisel most az ilyesmi.. Fizikailag is belebetegedtem ebbe..
2020. szept. 26. 09:59
 58/73 anonim ***** válasza:

Keress fel egy szakembert, aki segít feldolgozni a dolgokat, kicsit helyreránt.

Ez a kapcsolat nem segít rajtad semmit sem, sőt tovább rombol.

2020. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ott a család, a barátok, akik erőt adnak. Akinek ez megvan el se tudja képzelni milyen szar az, ha nincs. Én elvesztettem mostanában sok családtagot, barátot, nagyon károsan hat ez az ember egészségére..
2020. szept. 26. 10:04
 60/73 A kérdező kommentje:
Szakember.. Csak a pénzt húzzák le, voltam már, nem jók semmire.
2020. szept. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!