Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal (illetve ő a szeretőm) , én vagyok a nő. Egy hete nem beszélünk, de volt már ilyen, lehet, hogy ki fogunk békülni. Most lesz a szülinapja. Írnátok neki ebből az alkalomból?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok, mert ő bántott meg, és ha írok az olyan, mintha én keresném meg, de nem akarom, mert ő volt bunkó velem. Viszont ha nem írok, az bunkóság..? Vagy ebben az esetben nem, hisz megbántott..? Ti írnátok?
2020. szept. 11. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
Mindegy, nem írtam, de nem tudom jó döntés volt - e..
2020. szept. 13. 20:17
 22/73 anonim ***** válasza:
46%
nem jó döntés volt
2020. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:

Mièrt ne lett volna jó döntès? Èn sem írtam volna a helyèben.

Bunkóság? Valamilyen szinten igen, az. Èrdekelne, hogy az? Nem. Ő volt bunkó, megbántott, nem kèr bocsánatot, de mèg csak nem is keres...hát marhára nem èrdekelne ezek után a lelki világa.

2020. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
46%

én ugy vagyok vagy lennék vele hogy ha engem felkoszontott akkor en is, ha nem akkor en sem.

ne parázz. Irj neki holnap egy uzit hogy boldog szulinapot kivansz igy utolag, de ne lepodj meg: erre kb.annyit fog irni csak h köszi szepen és vége, és te tovabb szomorkodhatsz h bantott teged.

Ha lehet szemelyesen koszontsd ha nem akkor ugysincs ertelme mert nem fog attol kedves lenni veled es ugyanugy szenvedni fogsz. Igy te donts.

2020. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Már végképp nem tudom, mert a 23as válasszal értek egyet, meg se próbált bocsánatot kérni, viszont ma találkoztunk, és már nem is köszön. Szóval tényleg várta hogy írjak, és rosszul esett neki, hogy nem írtam, ismerem. De ha ő volt velem bunkó, és nem kért bocsánatot..? Akkor mért várja azt, hogy én fél köszöntem? Viszont így most lehet, hogy tényleg nem békülünk ki, vagy csak nagyon soká. Bennem az van, hogy szeretnék kibékülni, de csak ha belátja, hogy bunkó volt, mert máskünben azt hiheti hogy velem bármit megtehet.. "Sajnos" nem.
2020. szept. 14. 07:54
 26/73 A kérdező kommentje:
*felköszöntsem, bocs az automatikus javítás..
2020. szept. 14. 07:55
 27/73 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy èrdemes kibèkülni.
2020. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos..
2020. szept. 14. 09:38
 29/73 anonim ***** válasza:
46%
Az érthetetlen, hogy egy ilyen kapcsolatban miért kell ilyen szerepeket játszani:) Sose tennék ilyet. Inkább írnék neki, aztán majd kiderül mit gondol.
2020. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:
Én is utálom az ilyet, da ha veled bunkó valaki, és kerül, és nem kér bocsánatot akkor te mész kuncsorogni..?
2020. szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!