Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal és egy baba?

Figyelt kérdés

2 éve,hogy az egystemen megismertem egy fiú,jóbarátok lettünk és mivel egyikünknek sem volt senki,de egymással nem tudtuk elképzelni,kialakult köztünk egy “barátság extrákkal” kapcsolat.

Elmegyünk együtt peogramokra,lefekszünk egymással,de nem vagyunk együtt.

Pár hónapja néha -néha óvszer nélkül feküdtünk le,megyszakításos módszerrel.

Pár hete furcsa tüneteim vannak,2 napja csináltam tesztet...pozitív.

A srácnak nem mertem még elmondani.

Nem igazán szeretném elvetetni,soha nem tartottam ezt helyesnek.

Kérdés,hogy egy ilyen “nem normális” kapcsolatba született babával mi lesz ...:/

Mit tennétek?

23N



2020. szept. 16. 21:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idősen nem igaz hogy nem tudtok felelösségteljesen b*szni sem..
2020. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Mi lenne? Felneveled, ha már egyszer védekezni nem tudtál és elvetetni nem akarod.

Ha már egyszer egyetemre jártok lehetne több eszetek.

Csak a gyereket sajnálom...

2020. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Noren1989 ***** válasza:
77%
Khm,abi.
2020. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Sok esetben még egy rendes kapcsolatnak is véget vet a terhesség, az anyuka meg szingli szülő lesz. Gondolom itt is így van...

De most tényleg. Mi az, hogy néha-néha óvszer nélkül dugtok? Aztán megy a sírás, hogy jajj, terhes lettem. Nem tudtok előre gondolkozni?

2020. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%

Megtartanám. Ebben az esetben a gyermekem már létező személy, az élete elkezdődött, nem a születéssel kezd el létezni és nem onnan kell emberszámba venni. 6 hetesen már dobog a szíve, 11 hetesen már pici kezek, pici lábak, tökéletes ujjacskák, pisze orr, nagy homlok. Egész kis lényével függ az édesanyjától. És ezen nem változtat, hogy apuka épp merre jár.

Nem a legrosszabb dolog az életben, ha az embernek gyereke születik. Akár így, akár úgy, az élet legszebb ajándéka.

2020. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj de ha nem kamu akkor nagyon hülyék vagytok. Ennyi ésszel egyetemen...

Abortusz nem helyes és akkor inkabb a nagy semmire felneveled? Egy kalanból született zabigyerek akinek a szüleinek annyi esze sem volt hogy gumit használjanak? Gratulálok az értekrendedhez...

2020. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha ellenzed az abortuszt, akkor az lesz, hogy felneveled egyes egyedül. Keservesebb kínlódás lesz az életed, mint amit valaha is el tudnál képzelni. Jogilag ugyan megillet valami alamizsna gyerektartás, de ha nem akarja apuka, akkor nem fizeti úgy sem. Bár ha ő azt mondja, hogy nem akarja a gyereket, akkor nem tartom etikusnak elkérni a gyerektartást sem. A kúrópajtid nem lesz melletted, ezt egyedül kell csinálnod, ha már így döntöttél. Semmi jóra ne számíts.
2020. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%

6-os, a te értékrended viszont csodás, mert nagyobb hibának gondolod a nagy semmire felnevelést, mint azt, ha valaki megöli a gyerekét...

Ráadásul nekem nem derül ki a szövegből, hogy a nagy semmire kéne felnevelnie.

2020. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

"Nem igazán szeretném elvetetni,soha nem tartottam ezt helyesnek."


Ez szèp ès jó, de a kèrdès az, hogy el tudod magatokat egyedül tartani? Kèpes leszel egyedül felnevelni? Ha nem, akkor abortusz. Hiába nem tartod helyesnek.

Ha igen, akkor még megtartod, aztán max csonka családban nő fel, mint mèg más kismillió gyerek manapság.

2020. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Mi lesz? Egyedül fogod felnevelni, mivel az apjának nem kell! Ha kellene akkor hivatalosan is együtt lennétek, de nem így van! Nem tudod gyerekkel sem magadhoz lancolni!!!


Szegény gyerek itt csak ő szívja meg!


Ja és egyébként egyértelműen még a szex kapcsolatot is meg fogja szüntetni és soha a büdös életben nem fogod többet látni, mivel úgy fog elmenekülni eloled! Meg a lába nyomát sem fogod látni! Ja és az is benne van a pakliba, hogy meg fogja kerdojelezni azt hogy egyáltalán az övé a gyerek, mivel csak szex kapcsolatban alltatok, így simán tudtál másokkal is dugni felelőtlenül. Egyáltalán mi a garancia arra hogy tényleg tőle van?


Ilyen esetben nálam alap lenne először majd egy apasági teszt csinaltatasa, és ha van esze annak a kisfiúnak, akkor csinaltat is és addig nem ismeri el hogy az övé! Ha kiderül hogy még is az övé, akkor is maximum a tartasdijat fogja utalni, a többi nem fogja meghatni!

2020. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!